ExpressVPN akceptuje priame platby kreditnou kartou

expressvpn-prijíma-all-major-karty

ExpressVPN s hrdosťou prijíma všetky hlavné kreditné karty, hoci mnohí naši konkurenti vás donútia používať služby online pokladníc, ako sú BlueSnap, 2Checkout alebo Payza, na nákup svojich služieb VPN.

ZÍSKAJTE EXPRESSVPN TERAZ

ExpressVPN môže prijímať priame platby kreditnou kartou, keď to mnohí naši konkurenti nemôžu

ExpressVPN pôsobí v podnikaní už dlhú dobu a má vynikajúcu povesť vedúceho poskytovateľa služieb VPN.

Značky vydávajúce kreditné karty (VISA, MasterCard, Amex a Discover) to vedia a majú priamy vzťah s ExpressVPN. Tento vzťah je čiastočne udržiavaný vďaka robustným systémom filtrovania podvodov a vnútorných verifikačných systémov ExpressVPN, ktoré bránia neoprávneným používateľom prihlásiť sa k odcudzeným kreditným kartám.

Prečo sú online platobné služby pre zákazníkov nepohodlné

  1. Možno ste zistili, že nákup kreditnej karty je zablokovaný, pretože ste objednávku umiestnili mimo svoju domovskú krajinu. Potom budete musieť kontaktovať spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, alebo poslať verifikačnej dokumentácii spoločnosti, ktorá pokladňu urobila, len aby ste objednávku odoslali.
  2. Zákazníci, ktorí si zakúpia sieť VPN, si často vážia súkromie a nechcú zapojiť poskytovateľa pokladní tretej strany s úplne odlišnými podmienkami ochrany osobných údajov.
  3. Spoločnosti poskytujúce pokladňu môžu byť nespoľahlivé a môžu z akéhokoľvek dôvodu obmedziť služby poskytovateľovi VPN. Jeden z našich najväčších konkurentov v poslednej dobe, keď spoločnosť Plimus ukončila svoj vzťah so spracovaním platieb. Pre zákazníkov to znamená, že budete musieť nájsť nový spôsob platby alebo riskovať stratu služby VPN.

Platte za ExpressVPN pomocou služby Paypal alebo Bitcoin

  • Platba za sieť VPN pomocou služby Paypal je jednoduchá. ExpressVPN akceptuje platby Paypal, pretože mnoho používateľov požadovalo túto funkciu.
  • ExpressVPN tiež akceptuje platby bitcoinmi, aby bola zabezpečená úplná ochrana súkromia a bezpečnosť.

ZÍSKAJTE EXPRESSVPN TERAZ

Máte návrh na iný spôsob platby, ktorý by ExpressVPN mal prijať? Nechajte svoje myšlienky v komentároch nižšie!

ExpressVPN akceptuje priame platby kreditnou kartou
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.