Je to oficiálne: ExpressVPN je číslo 1 pre rýchlosť

ExpressVPN je najrýchlejšia sieť VPN

V nezávislej recenzii spoločnosť BestVPN.com testovala 15 služieb VPN v sérii kontrolovaných testov rýchlosti. Test potvrdil ExpressVPN ako najrýchlejšiu VPN, keď v čase písania porazil druhé miesto rýchlosťou takmer 4 Mbits / s..

ExpressVPN má najvyššiu rýchlosťSpráva ExpressVPN je na vrchole správy o rýchlostných testoch BestVPN.com.

Metodika vedeckých testov rýchlosti

BestVPN.com sa pripojil k viacerým VPN prostredníctvom dátových serverov v USA, Veľkej Británii, Austrálii a Hongkongu). Zhodné dátové pakety boli prenášané medzi servermi pomocou rôznych služieb VPN a všetky prenosové rýchlosti boli monitorované a spriemerované.

Prebiehajúci test rýchlosti je navrhnutý tak, aby uprednostňoval konzistentnosť rýchlosti VPN a VPN vytvorte referenčnú hodnotu na porovnanie všetkých sietí VPN za rovnakých podmienok. Použitie statických a kontrolovaných prenosov údajov zaisťuje presný výsledok rýchlosti. Test BestVPN.com odstraňuje z procesu testovania dočasné premenné, ktoré by mohli ovplyvniť rýchlosť internetu - napríklad Wi-Fi pripojenie k domácnosti a kancelárii a miestne uložené údaje v pamäti..

Doposiaľ stránka BestVPN.com dokončila vyše 18 500 individuálnych testov a každý deň sa vykonáva viac. Pre záujemcov BestVPN.com aktualizuje výsledky každý deň.

Kto je BestVPN.com?

BestVPN.com je stránka s recenziami, ktorej cieľom je upozorniť na najlepšie služby VPN prostredníctvom dôkladných kontrol a testovania. V rámci tohto cieľa v súčasnosti udeľujú ceny, ktoré umožňujú verejnosti hlasovať za svoju obľúbenú sieť VPN.

BestVPN.com vytvára okrem recenzií a testovania rýchlosti aj obsah, ktorý používateľov informuje o problémoch zabezpečenia a výhodách ochrany osobných údajov.

Rýchlosť, ktorú potrebujete, kedykoľvek ju chcete

V spoločnosti ExpressVPN vieme, že okrem súkromia a zabezpečenia je pre používateľov internetu hlavnou otázkou rýchlosť VPN.

Špičková sieť VPN by mala zosilniť vaše používanie internetu bez toho, aby ovplyvnila vašu schopnosť robiť veci, ktoré chcete online, ako napríklad:

  • Rýchle prezeranie
  • Zdieľanie súborov
  • Streamovanie videa Ultra HD

ExpressVPN v priemere 39,48 Mb / s viac ako 7 dní, čo je viac ako dosť rýchle aj pre toky Ultra HD Ultraflix.

  • 0,5 megabitov za sekundu - požadovaná rýchlosť širokopásmového pripojenia
  • 1,5 megabitov za sekundu - odporúčaná rýchlosť širokopásmového pripojenia
  • 3,0 megabitov za sekundu - odporúčané pre kvalitu SD
  • 5,0 megabitov za sekundu - odporúčané pre kvalitu HD
  • 25 megabitov za sekundu - odporúčané pre kvalitu Ultra HD

Neustále testujeme aplikácie a servery ExpressVPN, aby sme zaistili najlepšiu rýchlosť pre veci, na ktorých vám záleží, aby ste si mohli vychutnať internet tak, ako by mal byť..

Získajte najrýchlejšiu sieť VPN na trhu

Ak chcete všetky výhody VPN týkajúce sa zabezpečenia a umiestnenia, ExpressVPN je vždy najrýchlejšia sieť VPN s rýchlosťami, ktoré vám umožňujú bežať v internetovom obchode ako obvykle, s ochranou VPN..

Spätná väzba pre nás?

Používali ste nedávno aplikácie ExpressVPN? Radi by sme sa dozvedeli o vašich skúsenostiach s rýchlosťou alebo službou všeobecne. Zanechajte nám komentár nižšie alebo kontaktujte skutočného človeka prostredníctvom živého chatu!

Je to oficiálne: ExpressVPN je číslo 1 pre rýchlosť
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.