Teraz na ExpressVPN: Pripojte súčasne 5 zariadení

expressvpn-Cyber-m

Požiadali ste o viac a my sme vás počuli. ExpressVPN s potešením oznamuje, že meníme naše pravidlá týkajúce sa viacerých zariadení tak, aby to bolo možné päť súčasných pripojení na odber.

Každé predplatné ExpressVPN bolo vždy navrhnuté tak, aby vyhovovalo potrebám jediného používateľa, ale chápeme, že náš predchádzajúci limit troch spojení nezodpovedal moderným očakávaniam pre počet zariadení pripojených na internet..

Táto nová politika vám pomôže zabezpečiť, aby ste si aj naďalej mohli užívať internet súkromie a bezpečnosť spoznali ste a milovali sa na každej platforme, ktorú vlastníte, teraz i do budúcnosti.

Ďalšie pripojenia pre všetky vaše zariadenia

Dnes ExpressVPN ponúka ľahko použiteľné aplikácie pre Windows, Mac, Android, iOS a Linux a v priebehu rokov sme rozšírili naše služby o rad ďalších zariadení.

Používatelia sa ako vždy vyzývajú, aby si nainštalovali ExpressVPN na ľubovoľný počet zariadení, kedykoľvek si želajú. Neexistujú žiadne obmedzenia na inštalácie, iba na súčasné pripojenia.

Tí, ktorí potrebujú používať ExpressVPN súčasne na viac ako piatich zariadeniach, si môžu kúpiť dodatočnú licenciu alebo ešte lepšie, stačí nainštalovať našu aplikáciu pre smerovače a chrániť každé zariadenie vo vašej domácnosti priamo od zdroja – dokonca aj tie, ktoré nemusia byť schopné inštalovať aplikácie ExpressVPN, ako sú zariadenia IoT, určité inteligentné televízory a herné konzoly.

ExpressVPN počúva vašu spätnú väzbu a vždy hľadáme spôsoby, ako ju vylepšiť. Prosíme vás, aby ste neprišli tieto pripomienky. A ak ste potrebovali viac spojení, dostali sme vás zakryté.

Teraz na ExpressVPN: Pripojte súčasne 5 zariadení
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.