ExpressVPN aboneliğinizi iptal etme

Bu makale nasıl yapılacağını açıklayacaktır ExpressVPN aboneliğinizi iptal edin yenileme tarihinden önce. Ayrıca ExpressVPN abonelik ayrıntıları ve ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Örneğin: Altı aylık bir aboneliğe kaydolduysanız ve aşağıdaki adımları gerçekleştirdiyseniz, aboneliğiniz sona erecek ve altı ayın sonunda yenilenmeyecektir. (Son kullanma tarihine kadar ExpressVPN'i kullanmaya devam edebileceksiniz.)

ExpressVPN uygulamasında aboneliğinizi iptal edemeyeceğinizi lütfen unutmayın.

Kredi kartı veya PayPal ile ödeme yapan müşteriler için

Aboneliğinizi iptal etmek için:

  1. hesabınıza giriş yapın.
  2. Altında abone, abonelik sürenizi ve yenileme tarihinizi göreceksiniz.
  3. Tıklamak Ayarları yönet. Sen yönlendirileceksin Otomatik Yenileme Ayarları sayfa. seçmek Otomatik yenilemeyi kapatma ve sonraki iki sayfada seçiminizi onaylayın.
  4. Otomatik Yenileme artık Abonelik için KAPALI…,”Aboneliğiniz iptal edilecek ve abonelik döngünüzün sonunda faturalandırılmayacaksınız. (ExpressVPN'i son kullanma tarihine kadar kullanmaya devam edebilirsiniz ve fikrinizi değiştirirseniz otomatik yenilemeyi istediğiniz zaman tekrar açabilirsiniz.)

Önemli: PayPal’ın IPN hizmetini kullanan müşterilerin IPN’yi de iptal etmeleri gerekir. Bu, ExpressVPN'de otomatik yenilemeyi iptal etmekten ayrıdır.

BitPay veya Paymentwall ile ödeme yapan müşteriler için

BitPay veya Paymentwall ile ödeme yapan müşteriler, Ayarları yönet bağlantı. Aboneliğiniz için BitPay veya Paymentwall üzerinden ödeme yaptıysanız, aboneliğiniz otomatik olarak abonelik tarihinde sona erecektir..

ExpressVPN aboneliğinizi iptal etme
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.