ExpressVPN toplu lisans alma

ExpressVPN şunları sağlar hacimsel lisanslama birden fazla lisansa ihtiyaç duyan müşteriler için. Ne kadar çok lisans satın alırsanız, tasarruf da o kadar büyük olur.

Toplu lisanslama Aboneliği satın almak için:

Yeni Müşteriler (ExpressVPN hesabı yok):

  1. Normal bir ExpressVPN hesabına kaydolun.
  2. Mevcut müşteriler için aşağıdaki adımlara geçin.

Mevcut Müşteriler (Normal Hesaplar)

  1. Toplu lisanslama hakkında Destek ekibiyle iletişime geçin.
  2. İsteğiniz onaylanırsa, Toplu lisanslama için kaydolun kontrol panelinizde. Devam etmek için bağlantıyı tıklayın.ExpressVPN toplu lisanslama için kaydolun.
  3. Kaç tane ek lisans satın almak istediğinizi ve lisanslar için faturalandırma döngüsünü seçin. Siparişi tamamlamadan önce sipariş ayrıntılarınızı ve geçerli indirimleri önizleyebileceksiniz.
  4. Tıklayın Siparişinizi tamamlayın toplu lisans değişikliklerinizi onaylamak için. Toplu lisanslama abonelikleri için yalnızca kredi kartı ödemelerinin kabul edildiğini unutmayın.
  5. “Aboneliklerim” sayfası artık sahip olduğunuz toplu lisansları ve toplu lisans başına lisans sayısını gösterecektir. Toplu lisans aboneliği ile ilgili ayrıntılar için tıklayın Lisans Yöneticisine Git.lisans yöneticisine git

ExpressVPN toplu lisanslama SSS

Aşağıda, ExpressVPN toplu lisanslama hakkında sık karşılaşabileceğiniz bazı sorular bulunmaktadır. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, yardım için ExpressVPN Destek Ekibi ile iletişim kurun.

Toplu lisans aboneliği aldığımda, mevcut aboneliğim iptal ediliyor mu?

Hayır. Normal bir abonelikten toplu lisanslama aboneliğine geçiş yaptığınızda, mevcut aboneliğiniz değil iptal edildi. Bunun yerine, mevcut etkinleştirme kodu yeni toplu lisanslama aboneliğine "aktarılacaktır". "Devrildi" aboneliğinden kalan krediler yeni toplu lisanslama aboneliğine aktarılır.

Toplu lisans aboneliğim varsa ancak daha fazla hesap satın almak istiyorsam ne olur??

Önceden toplu lisans aboneliğiniz varsa, bu abonelikteki tüm ExpressVPN hesaplarının ortak bir yenileme tarihi olacaktır. Hesabınızın bir sonraki bitiş tarihini beklemeden daha fazla lisans ekleyebilirsiniz.

Toplu lisanslama aboneliğiniz hakkında daha fazla hesap satın almaya karar verirseniz, hesabınızın yenileme tarihine kadar geçen süreye göre hesaplanan orantılı bir abonelik ücreti ödersiniz..

Misal: Toplu lisanslama aboneliğinizin (tüm hesaplar için) 06/25/2020 yenileme tarihi varsa ve 25/08/2020 tarihinde 12 aylık plan kapsamında beş hesap daha satın almaya karar verirseniz, aylık ücret ödersiniz. beş hesap için lisans 10 ay ile çarpıldı. Aboneliğinizdeki tüm hesapların yenileme tarihi 25 Haziran'da kalacak.

Bir Toplu Lisans Hesabı altında farklı abonelik planlarına sahip olmak mümkün mü?

Hayır. Tek bir toplu lisanslama aboneliği altındaki tüm hesaplar aynı abonelik planından olmalı ve aynı yenileme tarihine sahip olmalıdır.

Farklı abonelik uzunluklarına sahip hesaplara sahip olmak istiyorsanız, farklı bir e-posta adresi altında yeni bir normal hesap almanız ve toplu lisanslama için onaylanmasını sağlamanız gerekir. Onaylandıktan sonra, en az beş lisansla yeni bir toplu abonelik planı oluşturabilirsiniz.

Toplu lisans aboneliğinden eski sürüme geçebilir miyim?

Hayır o değil toplu lisans aboneliğinden normal aboneliğe geçiş yapmak mümkündür. Ayrıca değil toplu lisanslama aboneliğini daha kısa bir süreye değiştirmek mümkün; 12 aydan 6 aya kadar.

Paypal, Bitcoin veya Paymentwall kullanarak ödeme yapabilir miyim?

Hayır, toplu lisanslama ödemeleri yalnızca kredi kartıyla yapılabilir.

Kullanıcılara nasıl lisans atarım?

Şuraya git: Lisans yöneticisi. Hesabı atamak istediğiniz kullanıcının adını ve e-posta adresini ekleyebilirsiniz.

Toplu lisansa sahip her hesap kullanıcısı ExpressVPN uygulaması için kendi şifresini oluşturabilir mi??

Hayır. Her lisanslı hesapta uygulama girişi için önceden atanmış bir şifre bulunur. Şifreyi bulmak için şu adrese gidin: Lisans yöneticisi, Tıklayın Kurmak şifresini görüntülemek istediğiniz lisansın yanında, ardından Android veya iOS şifreyi görüntülemek için.

birim kullanıcı adı şifresi

Toplu lisanslı bir hesabı başka birine yeniden atayabilir miyim?

Evet. Yeni bir lisans oluşturabilir ve lisansı yeni bir kullanıcıya atayabilirsiniz.

Tüm lisanslarımı yenilemek istemezsem ne olur??

Son kullanma tarihinde hangi lisansın süresinin dolacağını seçebilirsiniz.

Toplu lisansımı iptal ettiğimde ne olur??

Lisanslarınız iptal edilecek. Bu, devredilen lisansları da içerecektir.

Önceki TÜM lisanslar iptal edilirse farklı bir plan alabilir miyim?

Evet. Önceki lisanslarınızın tümü iptal edildiyse, toplu lisanslama hesabınız altında yeni bir plana kaydolabilirsiniz..

Zaten bir aboneliğim var. Toplu lisans için daha ne kadar ödemem gerekiyor?

Sistem otomatik olarak hesaplar ve son ödemeye indirim ekler.

Tüm lisansları kim kontrol edebilir??

Kayıtlı e-posta sahibinin tüm lisanslar üzerinde kontrolü olacaktır.

Her bir toplu lisanslı hesapta kaç cihaz kullanılabilir??

Bilgisayarlar, mobil cihazlar, medya akış konsolları ve kablosuz yönlendiriciler de dahil olmak üzere ExpressVPN'i istediğiniz sayıda cihaza kurabilir veya yapılandırabilirsiniz. Ancak, yalnızca maksimum beş cihaz VPN'ye (herhangi bir platformda) aynı anda bağlanabilir.

Başka sorum var

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen yardım için ExpressVPN Destek Ekibi ile iletişim kurun.

ExpressVPN toplu lisans alma
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.