Ako zmeniť umiestnenie svojho iOS App Store na stiahnutie ExpressVPN

Ak ExpressVPN nie je k dispozícii v obchode App Store vo vašej krajine, stále môžete ľahko získajte to zmenou polohy v obchode App Store. Vyžaduje si to registráciu nového Apple ID.

Zmeňte krajinu svojho App Store s novým Apple ID

 1. Ak chcete prevziať program ExpressVPN, prejdite na stránku Obchod s aplikaciami na vašom zariadení. Ak používate iOS verzie 12 alebo nižšej, klepnite na dnes v dolnej časti obrazovky.
 2. Klepnite na ikonu profilu umiestnenú v pravom hornom rohu. Potom v hornej časti obrazovky klepnite na ikonu profilu alebo na Apple ID. Po zobrazení výzvy zadajte Heslo pre Apple ID. kohútik Prihlásiť sa. Potom znova klepnite na svoje Apple ID v hornej časti.
 3. Dostanete sa na stránku, ktorá vám to umožní Vyberte svoju krajinu alebo región. Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na USA (Môžete ho zmeniť neskôr.) Zobrazí sa rámček s otázkou, či sa chcete prihlásiť pomocou svojho aktuálneho Apple ID. kohútik Použite rôzne Apple ID.
 4. Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na Vytvorte si svoje Apple ID.
  kohútik
 5. Zadajte svoje meno. Pre pole Krajina / Región ho nastavte na Spojené štáty alebo na inom mieste, kde je k dispozícii ExpressVPN. Potom zadajte svoje dátum narodenia a platnú e-mailovú adresu (nemôže byť rovnaká ako adresa pôvodného účtu Apple ID), aby ste dostali verifikačný kód na dokončenie procesu registrácie..
 6. Zadajte svoje heslá a vyberte svoje bezpečnostné otázky. Potom zadajte znaky zobrazené na overovacom obrázku a klepnite na ďalej.
 7. Skontrolujte si vo svojom e-maile overovací kód od spoločnosti Apple. Zadajte kód a klepnite na Ďalšie. Teraz ste úspešne vytvorili nový Apple ID.
 8. Teraz sa môžete odhlásiť zo svojho súčasného Apple ID a prihlásiť sa k svojmu novému. Na zariadení prejdite na ikonu Obchod s aplikaciami. Klepnite na ikonu profilu umiestnenú v pravom hornom rohu. Posuňte zobrazenie nadol a klepnite na Odhlásiť Sa.
 9. Prejdite späť a prihláste sa pomocou svojho nového Apple ID. kohútik Prihlásiť sa.
  kohútik
 10. Uvidíte správu, ktorá hovorí Tento Apple ID sa v obchode iTunes Store ešte nepoužil. kohútik Preskúmanie.
  kohútik
 11. Prečítajte si Zmluvné podmienky a mediálne služby spoločnosti Apple a posuňte prepínač vedľa položky Súhlasíte s podmienkami. kohútik Ďalšie.
 12. kohútik nikto pre váš spôsob platby. Pre fakturačnú adresu zadajte platné U.S. adresa a jej PSČ (napr. PSČ pre Aljašku je 99501) a telefónne číslo. Potom klepnite na Ďalšie.
  kohútik
 13. Apple ID bolo dokončené zobrazí sa správa. Teraz si môžete do svojho zariadenia so systémom iOS stiahnuť aplikáciu ExpressVPN.

Často kladené otázky

Môžem prepnúť späť na svoj pôvodný účet Apple ID?

Áno. Po stiahnutí ExpressVPN do vášho zariadenia ExpressVPN funguje bez ohľadu na krajinu, s ktorou je vaše Apple ID spojené. Tiež nie je potrebné prepínať tam a späť, aby sa ExpressVPN aktualizoval.

Ako môžem aktualizovať program ExpressVPN?

S iOS 13 sa ExpressVPN aktualizuje automaticky v predvolenom nastavení bez ohľadu na umiestnenie vášho App Store. Najlepšie skúsenosti s aplikáciou ExpressVPN môžete vykonať aktualizáciou systému iOS na najnovšiu verziu, ak ste tak ešte neurobili..

Ak chcete aktualizovať ExpressVPN, ak používate iOS 12 alebo nižší, postupujte takto:

 1. Na zariadení prejdite na ikonu Obchod s aplikaciami.
 2. kohútik dnes v dolnej časti obrazovky.
 3. V hornej časti obrazovky klepnite na ikonu svojho profilu alebo na Apple ID.
 4. Prejdite nadol a zobrazte všetky čakajúce aktualizácie od ExpressVPN. Ak chcete aktualizovať aplikáciu ExpressVPN, klepnite na aktualizovať vedľa toho.

Ak stále nemôžete aktualizovať ExpressVPN, kontaktujte tím podpory ExpressVPN.

Ako zmeniť umiestnenie svojho iOS App Store na stiahnutie ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.