ExpressVPN’i indirmek için iOS App Store konumunuzu değiştirme

ExpressVPN ülkenizin App Store’unda yoksa, yine de kolayca App Store’unuzun konumunu değiştirerek edinin. Bu, yeni bir Apple Kimliği kaydetmenizi gerektirir.

App Store’unuzun ülkesini yeni bir Apple Kimliği ile değiştirme

 1. ExpressVPN’i indirmek için Uygulama mağazası cihazınızda. İOS Sürüm 12 veya daha eski bir sürümü kullanıyorsanız, Bugün ekranın altında.
 2. Sağ üst köşede bulunan profil simgesine dokunun. Ardından, ekranın üst kısmındaki profil simgenize veya Apple Kimliğinize dokunun. İstendiğinde, Apple Kimliği Parolası. Dokunmak Oturum aç. Ardından tekrar üstteki Apple Kimliğinize dokunun.
 3. Yapmanıza izin veren bir sayfaya geleceksiniz Ülkenizi veya Bölgenizi Seçin. Sayfayı aşağı kaydırın ve ABD’ye dokunun (Daha sonra değiştirmenize izin verilir.) Bir kutu açılır ve mevcut Apple Kimliğinizle oturum açmak isteyip istemediğinizi sorar. Dokunmak Farklı Apple Kimliği Kullan.
 4. Aşağı kaydırın ve Apple Kimliğinizi oluşturun.
  Dokunmak
 5. Adınızı giriniz. Ülke / Bölge alanı için Amerika Birleşik Devletleri veya ExpressVPN’in kullanılabildiği başka bir konum. Ardından, kayıt işleminizi tamamlamak üzere bir doğrulama kodu almak için doğum gününüzü ve geçerli bir e-posta adresini girin (orijinal Apple Kimliği hesabınızla ilişkili olamaz).
 6. Parolalarınızı girin ve güvenlik sorularınızı seçin. Ardından, doğrulama görüntüsünde gösterilen karakterleri girin ve Devam et.
 7. Apple’dan doğrulama kodu için e-postanızı kontrol edin. Kodu girin ve üzerine dokunun. Sonraki. Şimdi başarıyla yeni bir Apple Kimliği oluşturdunuz.
 8. Artık mevcut Apple Kimliğinizden çıkış yapabilir ve yeni kimliğinize giriş yapabilirsiniz. Cihazınızda şu adrese gidin: Uygulama mağazası. Sağ üst köşede bulunan profil simgesine dokunun. En alta kaydırın ve Oturumu Kapat.
 9. Geri gidin ve yeni Apple Kimliğinizle giriş yapın. Dokunmak Oturum aç.
  Dokunmak
 10. Diyen bir mesaj göreceksin Bu Apple Kimliği henüz iTunes Store’da kullanılmadı. Dokunmak gözden geçirmek.
  Dokunmak
 11. Apple Medya Hizmetleri ile Şartlar ve Koşullar’ı okuyun ve yanındaki düğmeyi kaydırın. Şartlar ve Koşulları kabul edin. Dokunmak Sonraki.
 12. Dokunmak Yok ödeme yönteminiz için. Fatura Adresi için geçerli herhangi bir ABD girin. adresi ve posta kodu (ör. Alaska için posta kodu 99501’dir) ve bir telefon numarasıdır. Ardından, Sonraki.
  Dokunmak
 13. bir Apple Kimliği Tamamlandı mesajı görünür. Artık ExpressVPN’i iOS cihazınıza indirebilirsiniz.
  نحوه تغییر مکان فروشگاه App iOS برای بارگیری ExpressVPN

Sıkça Sorulan Sorular

Orijinal Apple Kimliği hesabıma geri dönebilir miyim?

Evet. ExpressVPN’i cihazınıza indirdikten sonra ExpressVPN, Apple Kimliğinizin ilişkilendirildiği ülkeden bağımsız olarak çalışır. ExpressVPN’i güncel tutmak için ileri ve geri geçişe de gerek yoktur.

ExpressVPN’i nasıl güncel tutarım?

İOS 13 ile ExpressVPN, App Store konumunuza bakılmaksızın varsayılan olarak otomatik olarak güncellenir. ExpressVPN uygulamasıyla en iyi deneyim için henüz yapmadıysanız iOS cihazınızı en son sürüme güncelleyebilirsiniz.

İOS 12 veya daha eski bir sürümünü kullanıyorsanız ExpressVPN’i güncellemek için lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

 1. Cihazınızda şu adrese gidin: Uygulama mağazası.
 2. Dokunmak Bugün ekranın altında.
 3. Ekranın üst kısmındaki profil simgenize veya Apple Kimliğinize dokunun.
 4. ExpressVPN’den beklemedeki güncellemeleri görmek için aşağı kaydırın. ExpressVPN uygulamasını güncellemek için, Güncelleme onun yanında.

ExpressVPN’i hala güncelleyemiyorsanız, şimdi ExpressVPN Destek Ekibi ile iletişim kurun.

ExpressVPN'i indirmek için iOS App Store konumunuzu değiştirme
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.