Kā mainīt savu iOS App Store atrašanās vietu, lai lejupielādētu ExpressVPN

Ja ExpressVPN nav pieejams jūsu valsts App Store, to joprojām varat viegli izdarīt iegūstiet to, mainot App Store atrašanās vietu. Tas prasa reģistrēt jaunu Apple ID.

Mainiet savas App Store valsti, izmantojot jaunu Apple ID

 1. Lai lejupielādētu ExpressVPN, dodieties uz vietni Aplikāciju veikals ierīcē. Ja jūs izmantojat iOS versiju 12 vai jaunāku versiju, pieskarieties Šodien ekrāna apakšā.
 2. Pieskarieties profila ikonai, kas atrodas augšējā labajā stūrī. Pēc tam ekrāna augšdaļā pieskarieties sava profila ikonai vai Apple ID. Kad tiek prasīts, ievadiet savu Apple ID parole. Krāns Ielogoties. Pēc tam augšdaļā atkal pieskarieties savam Apple ID.
 3. Jūs nonāksit lapā, kurā varat to darīt Izvēlieties savu valsti vai reģionu. Ritiniet uz leju un piesitiet U.S. (Jums ir atļauts to mainīt vēlāk.) Parādīsies lodziņš un jautās, vai vēlaties pierakstīties ar savu pašreizējo Apple ID. Krāns Izmantojiet atšķirīgu Apple ID.
 4. Ritiniet uz leju un piesitiet Izveidojiet savu Apple ID.
  Krāns
 5. Ievadiet savu vārdu. Laukā Valsts / reģions iestatiet to uz Savienotās Valstis vai citā vietā, kur ir pieejams ExpressVPN. Pēc tam ievadiet dzimšanas dienu un derīgu e-pasta adresi (tā nevar būt tā, kas saistīta ar jūsu sākotnējo Apple ID kontu), lai saņemtu verifikācijas kodu, lai pabeigtu reģistrēšanās procesu..
 6. Ievadiet savas paroles un atlasiet drošības jautājumus. Pēc tam ievadiet verifikācijas attēlā redzamās rakstzīmes un piesitiet Turpināt.
 7. Pārbaudiet savu e-pastu, lai pārbaudītu Apple kodu. Ievadiet kodu un piesitiet Nākamais. Tagad jūs esat veiksmīgi izveidojis jaunu Apple ID.
 8. Tagad varat izrakstīties no pašreizējā Apple ID un pieteikties jaunajā. Ierīcē dodieties uz Aplikāciju veikals. Pieskarieties profila ikonai, kas atrodas augšējā labajā stūrī. Ritiniet līdz apakšai un piesitiet Izrakstīties.
 9. Ritiniet atpakaļ uz augšu un pierakstieties, izmantojot jauno Apple ID. Krāns Ielogoties.
  Krāns
 10. Jūs redzēsit ziņojumu, kurā teikts Šis Apple ID vēl nav izmantots iTunes veikalā. Krāns Pārskats.
  Krāns
 11. Izlasiet Apple Media Services un pakalpojumu sniegšanas noteikumus un pabīdiet pārslēgu blakus Piekrītu noteikumiem un nosacījumiem. Krāns Nākamais.
 12. Krāns Nav par jūsu maksājuma veidu. Laukā Norēķinu adrese ievadiet jebkuru derīgu ASV. adrese un tās pasta indekss (piemēram, Aļaskas pasta indekss ir 99501) un tālruņa numuru. Pēc tam pieskarieties Nākamais.
  Krāns
 13. An Apple ID ir pabeigts parādās ziņojums. Tagad savā iOS ierīcē varat lejupielādēt ExpressVPN.

Bieži uzdotie jautājumi

Vai es varu pārslēgties uz savu sākotnējo Apple ID kontu?

Jā. Kad esat savā ierīcē lejupielādējis ExpressVPN, ExpressVPN darbojas neatkarīgi no valsts, ar kuru jūsu Apple ID ir saistīts. Lai atjauninātu ExpressVPN, nav arī jāpārslēdzas uz priekšu un atpakaļ.

Kā atjaunināt ExpressVPN?

Izmantojot iOS 13, ExpressVPN automātiski tiek atjaunināts pēc noklusējuma neatkarīgi no jūsu App Store atrašanās vietas. Lai iegūtu vislabāko pieredzi ar lietotni ExpressVPN, varat atjaunināt iOS uz jaunāko versiju, ja vēl to vēl neesat izdarījis.

Lai atjauninātu ExpressVPN, ja izmantojat iOS 12 vai vecāku versiju, lūdzu, rīkojieties šādi:

 1. Ierīcē dodieties uz Aplikāciju veikals.
 2. Krāns Šodien ekrāna apakšā.
 3. Ekrāna augšdaļā pieskarieties sava profila ikonai vai savam Apple ID.
 4. Ritiniet uz leju, lai redzētu visus gaidošos ExpressVPN atjauninājumus. Lai atjauninātu ExpressVPN lietotni, pieskarieties Atjaunināt blakus tam.

Ja joprojām nevarat atjaunināt ExpressVPN, sazinieties ar ExpressVPN atbalsta komandu tūlīt.

Kā mainīt savu iOS App Store atrašanās vietu, lai lejupielādētu ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.