Kā atcelt ExpressVPN abonementu

Šajā rakstā tiks paskaidrots, kā to izdarīt atcelt savu ExpressVPN abonementu pirms atjaunošanas datuma. Jūs varat arī uzzināt vairāk par ExpressVPN abonēšanas informāciju un ExpressVPN 30 dienu naudas atgriešanas garantiju.

Piemēram: Ja esat reģistrējies sešu mēnešu abonementam un veicat tālāk norādītās darbības, abonements tiks izbeigts un sešu mēnešu beigās netiks atjaunots. (Jūs joprojām varēsit izmantot ExpressVPN līdz derīguma termiņa beigām.)

Lūdzu, ņemiet vērā, ka abonementu nevar atcelt lietotnē ExpressVPN.

Klientiem, kas maksā ar kredītkarti vai PayPal

Lai atceltu abonementu:

  1. Pierakstieties savā kontā.
  2. Zem Abonēšana, jūs redzēsit abonementa ilgumu un atjaunošanas datumu.
  3. Klikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus. Jūs tiksit novirzīts uz Automātiski atjaunošanas iestatījumi lappuse. Izvēlieties Izslēdziet automātisko atjaunošanu un apstipriniet savu izvēli nākamajās divās lappusēs.
  4. Kad jūs nonākat lapā, kurā ir rakstīts “Automātiskā atjaunošana tagad ir izslēgta abonēšanai ...,”Jūsu abonements tiks atcelts, un abonēšanas cikla beigās no jums netiks iekasēta maksa. (Jūs joprojām varēsit izmantot ExpressVPN līdz derīguma termiņa beigām, un, pārdomājot, jebkurā laikā varat atkal ieslēgt automātisko atjaunošanu.)

Svarīgs: Klientiem, kuri izmanto PayPal IPN pakalpojumu, būs jāatceļ arī IPN. Tas ir atsevišķi no automātiskās atjaunošanas atcelšanas ExpressVPN.

Klientiem, kas norēķinās ar BitPay vai Paymentwall

Klienti, kas maksā ar BitPay vai Paymentwall, neredzēs Pārvaldīt iestatījumus saite. Ja jūs maksājāt par abonementu, izmantojot BitPay vai Paymentwall, abonements automātiski beigsies abonēšanas datumā.

Kā atcelt ExpressVPN abonementu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.