Kā iegūt ExpressVPN lielapjoma licencēšanu

ExpressVPN nodrošina lielapjoma licencēšana klientiem, kuriem nepieciešamas vairākas licences. Jo vairāk licenču iegādājaties, jo lielāki ietaupījumi.

Lai iegādātos lielapjoma licencēšanas abonementu:

Jauni klienti (nav ExpressVPN konta):

  1. Pierakstieties regulārā ExpressVPN kontā.
  2. Esošajiem klientiem veiciet tālāk norādītās darbības.

Esošie klienti (parastie konti)

  1. Sazinieties ar atbalsta komandu par lielapjoma licencēšanu.
  2. Ja jūsu pieprasījums tiks apstiprināts, redzēsit saiti Reģistrējieties lielapjoma licencēšanai uz paneļa. Noklikšķiniet uz saites, lai turpinātu.Reģistrējieties ExpressVPN lielapjoma licencēšanai.
  3. Izvēlieties, cik papildu licences vēlaties iegādāties, un norēķinu ciklu par licencēm. Pirms pasūtījuma pabeigšanas varēsit priekšskatīt informāciju par pasūtījumu un piemērojamās atlaides.
  4. Klikšķis Pabeidziet pasūtījumu lai apstiprinātu lielapjoma licencēšanas izmaiņas. Ņemiet vērā, ka lielapjoma licencēšanas abonementiem tiek pieņemti tikai maksājumi ar kredītkartēm.
  5. Lapā “Mani abonementi” tagad tiks parādītas jums pieejamās lielapjoma licences un vienā apjoma licencē esošo licenču skaits. Lai iegūtu sīkāku informāciju par lielapjoma licences abonēšanu, noklikšķiniet uz Dodieties uz licenču pārvaldnieku.iet licences menedžeris

ExpressVPN lielapjoma licencēšanas FAQ

Zemāk ir daži bieži uzdotie jautājumi par ExpressVPN lielapjoma licencēšanu. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, sazinieties ar ExpressVPN atbalsta komandu.

Kad saņemu lielapjoma licencēšanas abonementu, vai mans esošais abonements tiek atcelts?

Nē. Pārejot no parastā abonementa uz lielapjoma licencēšanas abonementu, jūsu esošais abonements notiks saņemt atceltu. Tā vietā esošais aktivizācijas kods tiks “pārvietots” uz jauno lielapjoma licencēšanas abonementu. Visi kredīti, kas paliek no abonementa “apgāšanās”, tiek ieskaitīti jaunajā lielapjoma licencēšanas abonementā.

Ko darīt, ja man ir lielapjoma licencēšanas abonements, bet es vēlos iegādāties vairāk kontu?

Ja jums jau ir lielapjoma licencēšanas abonements, visiem ExpressVPN kontiem šajā abonementā būs kopīgs atjaunošanas datums. Varat pievienot vairāk licenču, negaidot sava konta nākamo termiņu.

Ja nolemjat iegādāties vairāk kontu, izmantojot lielapjoma licencēšanas abonementu, no jums tiks iekasēta proporcionāla abonēšanas maksas summa, kas aprēķināta pēc laika līdz konta atjaunošanas datumam..

Piemērs: Ja jūsu lielapjoma licencēšanas abonementa atjaunošanas datums ir 2020. gada 25. jūnijs (visiem kontiem) un jūs nolemjat iegādāties papildu piecus kontus saskaņā ar 12 mēnešu plānu 2020. gada 25. aprīlī, no jums tiks iekasēta mēneša cena par katru licence pieciem kontiem, kas reizināti ar 10 mēnešiem. Visu abonementa kontu atjaunošanas datums joprojām būs 25. jūnijs.

Vai vienā lielapjoma licences kontā var būt dažādi abonēšanas plāni?

Nē. Visiem kontiem ar viena apjoma licencēšanas abonementu ir jābūt no tā paša abonēšanas plāna un ar vienādu atjaunošanas datumu.

Ja vēlaties, lai būtu konti ar atšķirīgu abonēšanas ilgumu, jums būs jāsaņem jauns parasts konts ar citu e-pasta adresi un jāapstiprina tas lielapjoma licencēšanai. Pēc apstiprināšanas varat iestatīt jaunu apjoma abonēšanas plānu ar vismaz piecām licencēm.

Vai es varu samazināt pakāpi no lielapjoma licencēšanas abonementa?

iespējams pazemināt no lielapjoma licencēšanas uz parasto abonementu. Tas ir arī iespējams mainīt lielapjoma licencēšanas abonementu uz īsāku laiku, piem. no 12 mēnešiem līdz 6 mēnešiem.

Vai es varu maksāt, izmantojot Paypal, Bitcoin vai Paymentwall?

Nē, lielapjoma licencēšanu var veikt tikai ar kredītkarti.

Kā lietotājiem piešķirt licences?

Iet uz Licenču pārvaldnieks. Varat pievienot tā lietotāja vārdu un e-pasta adresi, kuram vēlaties piešķirt kontu.

Vai katrs lielapjoma licencēts konta lietotājs var izveidot savu paroli lietotnei ExpressVPN?

Nē. Katram licencētam kontam būs iepriekš piešķirta parole pieteikšanās lietotnei. Lai atrastu paroli, dodieties uz Licenču pārvaldnieks, klikšķis Uzstādīt blakus licencei, kuras paroli vēlaties apskatīt, noklikšķiniet uz Android vai iOS lai apskatītu paroli.

lielapjoma lietotājvārds

Vai varu atkārtoti piešķirt lielapjoma licencētu kontu kādam citam?

Jā. Jūs varat atjaunot jaunu licenci un piešķirt licenci jaunam lietotājam.

Ko darīt, ja es nevēlos atjaunot visas savas licences?

Jūs varat izvēlēties, kuras licences derīguma termiņš beigsies.

Kas notiek, ja es atceļu lielapjoma licencēšanu?

Jūsu licences tiks anulētas. Tas ietvers arī licences, kuras tika pārceltas.

Vai es varu iegūt citu plānu, ja tiek anulētas VISAS iepriekšējās licences?

Jā. Ja visas jūsu iepriekšējās licences tika anulētas, savā lielapjoma licencēšanas kontā varat reģistrēties jaunam plānam.

Man jau ir abonements. Cik vēl man jāmaksā par lielapjoma licenci?

Sistēma automātiski aprēķinās un pievienos atlaidi galīgajai izmaksai.

Kam ir kontrole pār visām licencēm?

Reģistrētais e-pasta īpašnieks kontrolēs visas licences.

Cik ierīcēs var izmantot katru lielapjoma licencēto kontu?

ExpressVPN var instalēt vai konfigurēt tik daudzās ierīcēs, cik vēlaties, tostarp datoros, mobilajās ierīcēs, straumēšanas multivides konsolēs un bezvadu maršrutētājos. Tomēr tikai maksimāli piecas ierīces var vienlaikus savienot ar VPN (uz jebkuras platformas).

Man ir vēl jautājumi

Vai nepieciešama papildu palīdzība? Lūdzu, sazinieties ar ExpressVPN atbalsta komandu.

Kā iegūt ExpressVPN lielapjoma licencēšanu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.