Spoločnosti Mozilla a ExpressVPN oznamujú partnerstvo pri poskytovaní služieb VPN

Logá Mozilla a ExpressVPN sú umiestnené v partnerstve.

S potešením oznamujeme, že spoločnosť ExpressVPN spolupracuje s Mozillou na budovaní súkromnejšieho a bezpečnejšieho prostredia na internete. Mozilla je už dlho lídrom v rozvoji otvoreného webu a ochrany súkromia a bezpečnosti online, čo je záväzok, o ktorý sa hlboko delíme.

Spoločne ponúkneme používateľom prehliadača Firefox Lite bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu ExpressVPN, ktorá im pomôže zabezpečiť ich pripojenie a zabezpečí, aby ich údaje neboli vystavené zvedavým očiam alebo škodlivým činiteľom. Ponuka bude spočiatku k dispozícii v štyroch krajinách - Indii, Indonézii, Thajsku a na Filipínach - s kombináciou viac ako 729 miliónov používateľov internetu..

„Sme hrdí na to, že spolu s technológiou ExpressVPN môžeme poskytovať bezpečnejšie prehliadanie,“ uviedol Charles P.C. Chen, vedúci rozvoja podnikania, Mozilla Asia. „Vidíme VPN ako rozhodujúci nástroj pre zabezpečenie internetu a súkromie. ExpressVPN vynikal svojou priekopníckou prácou v oblasti zabezpečenia proti úniku. Sme radi, že sme nadviazali takú silnú spoluprácu, ktorá našim používateľom priniesla úplne novú úroveň zabezpečeného mobilného webu. “

Firefox Lite a ExpressVPN sa spájajú, aby sa internet stal rýchlejším a bezpečnejším

Firefox Lite, predtým označovaný ako Firefox Rocket, je prehliadač vytvorený tak, aby pomohol používateľom znížiť využitie mobilných dát a rýchlo prehliadať aj pri pomalých pripojeniach. Títo používatelia, ktorí dbajú na údaje a rýchlosť, sa často obracajú na verejné Wi-Fi hotspoty, ako napríklad na kaviarne a reštaurácie. To ich však robí zraniteľnými voči hlavným bezpečnostným rizikám, ako sú útoky typu človek v strede, čo môže viesť k odcudzeniu a zneužitiu súkromných údajov. Dúfame, že vďaka partnerstvu s Mozilla budeme môcť používateľov poučiť o týchto rizikách a vybaviť ich nástrojmi na ich ochranu.

Naša práca s Mozilla predstavuje prvé dlhodobé strategické partnerstvo organizácie s poskytovateľom VPN. Začiatkom tohto roka sme boli pozvaní na účasť v prísnom výberovom procese, ktorý hodnotil bezpečnostné normy, ochranu súkromia, ľahké používanie a ďalšie kľúčové faktory. Podľa spoločnosti Mozilla bola spoločnosť ExpressVPN vybraná pre svoju špičkovú ochranu pred únikmi, rýchlosť a spoľahlivosť, rozsiahle pokrytie platforiem, nepretržitú zákaznícku podporu a výrazné výsledky v obhajobe digitálnych práv..

Sme nadšení, že môžeme spolupracovať s Mozillou a tešíme sa, že budeme pokračovať v budovaní nášho partnerstva a každému, kto na celom svete uľahčí prístup k internetu slobodne, súkromne a bezpečne. Ak sa chcete dozvedieť viac o našom partnerstve a prehliadači Firefox Lite, prečítajte si tlačovú správu spoločnosti Mozilla.

Spoločnosti Mozilla a ExpressVPN oznamujú partnerstvo pri poskytovaní služieb VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.