Ako sa spam stal internetovým spamom, prostredníctvom spamu na fóre a e-mailovým spamom. Nevyžiadaná pošta.

Ako sa spam stal internetovým spamom, prostredníctvom spamu na fóre a e-mailovým spamom. Nevyžiadaná pošta.

Zrieknutie sa zodpovednosti: ExpressVPN neschvaľuje spam akéhokoľvek druhu. Alebo Spam.

Kedysi dávno bol Spam iba plechovkou mäsa a múdrymi slovami Montyho Pythona:

„Spam, spam, spam, spam, spam, spam, spam, fazuľa pečená, spam, spam, spam a spam“

Ale to sú dni všemocného internetu a spam sa stal metlou.

Stručná história spamu, spamu a spamu

Produkt Spam, ktorý bol považovaný za port korenia a šunky, získal povesť ako lacné a ľahko dostupné mäso počas slabých hospodárskych rokov po druhej svetovej vojne. Z tohto dôvodu sa slovo spam stalo synonymom pre lacné krmivo.

Bola to reputácia Spamu ako obyčajného, ​​lacného jedla, ktoré inšpirovalo tento kúsok geniality od Monty Pythona:

Pre dvoch ľudí, ktorí to nikdy nevideli.

Náčrt Montyho Pythona prekročil všetky hranice a stal sa kultúrnym fenoménom. A napodobňovaním opakovania slovného spamu v paródii by niektorí urážliví používatelia hier BBS a MUD na začiatku 80. rokov opakovane písali „spam“ a posúvali text ostatných používateľov z obrazovky..

Lepší internet znamená viac spamu a spamu

Ako sa internet zlepšoval, zlepšili sa aj spôsoby doručovania nevyžiadanej pošty. V deväťdesiatych rokoch boli prvé chatové miestnosti Online America (ktoré sa neskôr stali AOL) zaplavené úvodzovkami z náčrtu Monty Python Spam. Pravdepodobne sa tak stalo iba pre lulz.

Začiatkom 90. rokov bolo pripojenie na internet stále telefonické. Bežne dosahovalo rýchlosť 1200 alebo dokonca 300 bitov / s. Spamové obrázky, nakreslené v umení ASCII a zverejnené vo fóre, môžu trvať dlho, kým sa načíta na PC diváka.

  Severná Kórea: Podivné fakty z najpodivnejších krajín na Zemi

Neskôr na fórach Usenet začal spam znamenať nadmerné viacnásobné uverejňovanie alebo opakované uverejňovanie tej istej správy.

V dnešnej dobe je spam všeobecný pojem, ktorý pokrýva všetko, čo je nevítané alebo nevyžiadané na internete alebo z internetu.

Prijímanie spamu, Prijímanie spamu a Prijímanie spamu

Hoci Hormel, tvorcovia spamu, nebol príliš potešený negatívnym združením Monty Python v tom čase, v roku 2007 sa rozhodli, že skica je súčasťou ich firemnej identity..

Keď Monty Python otvoril show Spamalot na londýnskom West Ende, v rámci propagácie prehliadky Hormel vydal produkt s názvom „Stinky French Garlic“. Potom, v roku 2012, počas 75. výročia Spamu, Hormel predstavil Sir Can-A-Lot, postavu, ktorá napodobňovala rytierov Montyho Pythona Svätého grálu. Sir Can-A-Lot vystupoval na obale reklamných plechoviek proti spamu po celý rok 2012.

internet-spamKrásna večera šalátu, paradajok, spamu, spamu, spamu a spamu.

Filtre nevyžiadanej pošty Zastavte spam, spam a spam

Bývaly doby, keď by deň neprišiel bez toho, aby sa nigérijský knieža natiahol o pomoc, alebo spoločnosť vysielajúca ich želanie rozšíriť penalizuje celý svet.

S nárastom spamu sa zvyšovala aj kvalita spamových filtrov. Ale stále je tu a schováva sa v nikdy oblastiach vašej doručenej pošty. Prejdite teraz a skontrolujte priečinok so spamom. Ak chcete, môžete tieto lieky dostať priamo k vašim dverám (prosím, nerobte to).

Filtre spamu Zastavenie spamu, spamu a spamu a zastavenie spamu

Od svojho založenia v roku 2004 je Gmail lídrom v oblasti blokovania zobrazovania nechcených správ v doručených.

Je toho viac, ale najväčším faktorom pri filtrácii nevyžiadanej pošty sú používatelia, ktorí hlásia spam. Keď osoba označí správu ako spam, systém Google sa rýchlo naučí blokovať podobné správy. Čím viac používateľov Gmailu spamu znamená, tým je inteligentnejší detekčný systém.

  8 aplikácií na ochranu vášho súkromia online

Počujme to od samotného veľkého G..

Spam na webových stránkach, spam, spam v komentároch a spam

Niektoré užitočné doplnky WordPress odfiltrujú spam; Akismet je lídrom v tomto odvetví, ale WangGuard a AntiSpam Bee sú tiež vynikajúci.

Ak nedostanete veľa komentárov, najbezpečnejšou stávkou je ich predbežné schválenie pred tým, ako sa objavia na vašom webe. Dajte si však pozor na čokoľvek, čo spomína inú webovú stránku alebo webovú stránku, ktorá obsahuje odkaz, pretože ide pravdepodobne o spam, aj keď je správa pekná.

Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam, Spam a Spam sú tu k dispozícii

Aj keď je zvyčajne uzamknutý v temnom podbrušku webu, spam je rovnako intenzívny a častý ako kedykoľvek predtým. Bohužiaľ to nemôžeme zastaviť. Ale nedivte sa, filtre auto spamu odvádzajú skvelú prácu a online je k dispozícii niekoľko vynikajúcich zdrojov.

Dajte si pozor na spam, ale ak sa niekto dostane cez tento, nie je koniec sveta. Nezabudnite na zlaté pravidlá:

  • Keby ste sa nezúčastnili lotérie v Španielsku, nevyhrali ste ju
  • Žiadny nigerijský princ nikdy nepotrebuje vašu pomoc
  • Nepoužívajte službu Western Union na posielanie peňazí cudzincovi. EVER. ZA ŽIADNE DÔVODY!
  • Ak chcete zväčšiť penis, navštívte lekára
  • Ak chcete viagra, navštívte lekára.
  • Ak chcete akýkoľvek liek, ZOBRAZIŤ LIEČIVO!

Aký je najlepší / najhorší spam, aký ste kedy dostali? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Hlavná fotografia: rookman48 / Fotografie z vkladu
Spam, spam, spam: yasuhiro / Dollar Photo Club

Ako sa spam stal internetovým spamom, prostredníctvom spamu na fóre a e-mailovým spamom. Nevyžiadaná pošta.
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.