ExpressVPN a bitcoín oslavujú 3 roky šťastného anonymného manželstva

ExpressVPN a bitcoín sa vyrábajú jeden pre druhého.

ExpressVPN začal prijímať platby bitcoinov v júni 2014 pomocou procesora platieb Bitpay. Bola to vzrušujúca cesta poznačená rýchlym rastom a výhodami vyplývajúcimi z ochrany osobných údajov.

Prečo ExpressVPN prijíma bitcoíny

V prípade služieb VPN zameraných na ochranu súkromia je prijatie anonymného spôsobu platby nevyhnutnosťou. Iní centralizovaní poskytovatelia regulovaných platieb sa spoliehajú na úver – systém postavený na zhromažďovaní a overovaní veľkého množstva osobných údajov. Pri platbách za bitcoíny však musíte uviesť iba svoju e-mailovú adresu.

Aj keď platby za bitcoíny nie sú úplne anonymné, poskytujú výrazný zisk z ochrany súkromia v porovnaní so zavedenými metódami poukazovania. V Spojených štátoch ponúkajú darčekové karty atraktívnu alternatívu, ale pre poskytovateľov z iných štátov USA je ťažké prijať.

Bitcoin okrem súkromia ponúka aj zaujímavé obchodné príležitosti. Napríklad nám pomáha poskytovať ochranu VPN jednotlivcom, ktorí nemôžu získať kreditnú kartu. Ak ste relatívne bohatý človek zo západnej krajiny, môže sa to zdať pritiahnuté za vlasy, ale pre ľudí z určitých krajín s určitými kreditnými skóre alebo pre tých, ktorí nemajú miesto na volanie domov (aka digitálni nomádi) , Bitcoin je záchranca.

V spoločnosti ExpressVPN sme presvedčení, že každý má právo používať internet s bezpečnosťou, súkromím a slobodou – nielen tí, ktorí majú prístup k tradičným spôsobom platby..

Cesta sa vydláždila bitcoínmi

Bitpay je veľmi spoľahlivý partner so stabilnými API a veľkou podporou v požadovanej miere. Z dôvodu anonymnej povahy a ďalších bezpečnostných opatrení týkajúcich sa bitcoinovej peňaženky nie sú podvody a kompenzácie problémom, čo spôsobuje, že manipulácia s bitcoinovými platbami je veľmi bezpečná a efektívna.

Transakcie s bitcoínmi sa medziročne zvýšili o 250% a naďalej rastú.

V závislosti od vašej platobnej meny môže byť bitcoín tiež spôsobom, ako znížiť forexové poplatky. Odporúčame vám, aby ste si to preverili sami a zvážili všetky výhody s nestálou povahou držania bitcoínov.

Bitcoín a budúcnosť

V absolútnom vyjadrení aj vo vzťahu k celkovým predajom považujeme bitcoín za stúpajúcu hviezdu. Bitcoiny by sa mali naďalej rozširovať prostredníctvom rozvoja a prijímania platobných sietí, ako je Lightning Network – čo zlacní zasielanie malých čiastok a zároveň zvýši súkromie, používateľské skúsenosti a prípadne aj príležitosti na opakujúce sa platby..

Bez ohľadu na neustále sa meniaci stav svetových financií a obchodu sa spoločnosť ExpressVPN zaviazala k ochrane súkromia a služieb najvyššej kvality. Bitcoin je pilierom tohto záväzku a sme hrdí na to, že sme boli medzi prvými, ktorí prijali toto inovatívne riešenie zamerané na ochranu súkromia..

Čas, neochvejný podnikateľský duch človeka a technologický pokrok odhalia nový a vzrušujúci vývoj v tomto priestore. Vítame ich všetkých!

Ako vidíte budúcnosť online platieb? Je bitcoín budúcnosť? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

ExpressVPN a bitcoín oslavujú 3 roky šťastného anonymného manželstva
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.