ExpressVPN a OpenMedia sa spájajú proti útlaku internetu

save-the-link

ExpressVPN s hrdosťou stojí pri OpenMedia v mnohých svojich cieľových projektoch ochrana internetu.

OpenMedia sa snaží udržať internet otvorený, cenovo dostupný a bez dozoru.

Spoločnosť OpenMedia, ktorá bola založená v roku 2008, úspešne viedla kampaň za neutralitu siete, pomohla prevrátiť namerané používanie internetu v Kanade a je stálym križiakom v boji proti sledovaniu NSA. Sú to neúnavný bojovník za všetky slobody online všade.

Medzi posledné kampane OpenMedia patria Save the Link, Stop the Secrecy a No Fake Internet.

Uložte odkaz, ktorý nehovorí o žiadnej dani z odkazu

Save Link je kampaň, ktorá sa snaží potlačiť návrhy EÚ v súvislosti so širokým novým poplatkom za hypertextové odkazy, ktorý ovplyvní každého, kto používa internet, inými slovami - každý.

Cieľom návrhu EÚ je rozšíriť pravidlá autorských práv na hypertextové odkazy, čím sa veľkým vydavateľom dáva právo účtovať obchodné poplatky za odkazy na obsah.

Možno žijete mimo EÚ a domnievate sa, že vás táto politika neovplyvní. Ale mýlil by si sa. EÚ predstavuje zhruba jednu pätinu celosvetového internetového prenosu. Takže aj keď nežijete v EÚ, niektoré z vašich obľúbených webových stránok určite áno.

Odkazy sú nevyhnutné pre slobodu prejavu online a ich cenzúra roztrhne web tak, ako ho poznáme.

Web bez odkazov je ako svet bez ciest.

Odkazy nás oprávňujú na prístup k najväčšej zbierke ľudských vedomostí a skúseností, aké svet kedy zažil. Tento návrh EÚ v podstate chce zamknúť mnohé zázraky internetu.

Nie je príliš neskoro zastaviť toto urážanie slobody internetu, ale musíme konať ešte skôr, ako sa vymkne spod kontroly. Podpíšte vyhlásenie Uložiť odkaz a povedzte NIE, ak chcete prepojiť daň.

Zastavte tajomstvo Bojuje s TPP

Zastavte tajné kampane proti Trans-tichomorskému partnerstvu (TPP), „najväčšej a najtajnejšej dohode v histórii sveta“.

Po piatich rokoch utajenia byrokrati TPP konečne vydali túto brutálnu globálnu dohodu a ak bude implementovaná, TPP bude cenzurovať web, kriminalizovať online aktivity a bude stáť peniaze používateľov internetu. TPP bude skrývať prísnejšie zákony o duševnom vlastníctve, najmä medzi podmienkami autorských práv.

Viac ako tri milióny ľudí už podpísalo petíciu OpenMedia Stop the Secrecy proti utajeniu TPP, ale je čas doručiť poslednú ranu.

Nechajte svoj hlas počuť TERAZ a požadovať, aby ministri obchodu raz a navždy odmietli plán cenzúry internetu spoločnosti TPP.

Na fóre Facebook.org neexistuje žiadny falošný internet

Teraz všetci vieme, že platforma Internet.org spoločnosti Zuckerberg nie je skutočný internet. A používatelia internetu na celom svete by radšej využívali svoj vplyv na dobro a propagovali skutočný otvorený internet, nie falošnú imitáciu.

Internet.org poskytuje prístup k kvázi internetu, kde sú vybrané služby uprednostňované pred ostatnými. Schéma ohrozuje inovácie, slobodu prejavu a súkromie online; a blokuje to, aby sa mnoho webových stránok, aplikácií a služieb, ktoré svet miluje, sprístupnilo všetkým za rovnakých podmienok.

Stojte s miliónmi z celého sveta a žiadajte, aby Zuckerberg zastavil obmedzovanie prístupu k bezplatnému a otvorenému internetu podpísaním petičnej petície bez fake.

Jedna osoba môže urobiť rozdiel

OpenMedia bola založená v roku 2008 advokátom práv na internet založeným vo Vancouveri Steve Anderson. Celá vec sa začala len rozhodnutím jedného obyčajného chlapa konať.

Každý sa sám seba pýtal: „Ale čo môže jeden človek urobiť?“ Zdá sa to rétorické, ale Steve Anderson v skutočnosti odpovedal:

"Všetci máme niečo, čo môžeme priniesť k týmto hnutiam, a všetci sme silnejší, keď ich dokážeme spojiť dohromady."

Možno je čas, aby sme sa všetci rozhodli zmeniť.

ExpressVPN a OpenMedia sa spájajú proti útlaku internetu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.