ExpressVPN publikuje konečnú e-knihu o bitcoinových bezpečnostných údajoch

Stiahnite si knihu bitcoínov ExpressVPN

Sme hrdí na to, že môžeme oznámiť spoločnosť Lexie Bitcoin - bezpečnosť a ochrana osobných údajov eBook. Kniha obsahuje niektoré myšlienky, ktoré viedli k vytvoreniu existujúcich príručiek ExpressVPN, niektoré podrobnejšie vysvetlenia a množstvo praktických rád..

Stiahnite si súbor .epub

Stiahnutia zariadenia

Ako nadšenci v oblasti súkromia a technológie bola spoločnosť ExpressVPN vždy fascinovaná bitcoínom. V júni 2014 sme sa stali jedným z prvých poskytovateľov VPN, ktorí prijali kryptomenu, a dokonca odporúčame používať bitcoín ako spôsob platby pre tých, ktorí sa obávajú kreditných kariet a bankových protokolov..

Blogeri a vývojári ExpressVPN vydali viac a viac článkov o bitcoíne, keď sme sa dozvedeli viac o jeho bezpečnostných a súkromných dôsledkoch. Najmä Lexie uverejnila niekoľko článkov na túto tému, ako aj rozsiahlu príručku o bitcoínových anonymitách.

Elektronická kniha sa vydáva na základe licencie Creative Commons (CC BY-SA 4.0), čo znamená, že môžete zdieľať a remixovať prácu spoločnosti Lexie bez poplatkov, pokiaľ ju znova vydáte na základe podobnej licencie a poskytnete príslušný kredit.

Radi by sme sa od vás dozvedeli, bez ohľadu na to, či ide o kritiku, ďalšie myšlienky, návrhy alebo opravy. Neváhajte komentovať nižšie!

Stiahnite si knihu ExpressVPN Bitcoin ZDARMA pre nasledujúce zariadenia:

Stiahnite si knihu Bitcoin ExpressVPN pre iOS

ExpressVPN publikuje konečnú e-knihu o bitcoinových bezpečnostných údajoch

Stiahnite si knihu Bitcoin ExpressVPN pre Kindle

Stiahnite si knihu Bitcoin ExpressVPN pre Kobo

Stiahnite si knihu Bitcoin ExpressVPN pre program Nook

ExpressVPN publikuje konečnú e-knihu o bitcoinových bezpečnostných údajoch
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.