Hľadáte najlepšie technické podcasty? Tu sú obľúbené položky ExpressVPN

Dostať sa k dobrému podcastu je ako objaviť vynikajúcu novú reštauráciu, zabijácký miestny bar alebo zábavný televízny seriál. Plnené radosťou chcete viac sladkého, sladkého nektáru.

Nájdenie dobrého podcastu však môže byť trochu zložitejšie. Možno vaši spolupracovníci dávajú mizerné odporúčania, vaše vyhľadávanie na internete sa javí ako zbytočné, alebo by ste dokonca mohli objaviť niečo chladné, len aby ste si uvedomili, že šou sú mŕtvi a pochovaní.

Neboj sa však! Sme tu, aby sme vám pomohli! Doprajte svojim očiam oddychový prúd a pozrite si naše Top 6 Tech Podcasty.

Odpovedať všetkým

Odpovedať Všetky podcasty
Pútavé príbehy zo skutočného života
Dĺžka epizódy: 30-50 minút

Odpovedať všetko je veľmi návykový podcast, ktorého hostiteľom sú PJ Vogt a Alex Goldman, ktorý vyzdvihuje podivný príbeh tematizovaný v skutočnom živote v každej epizóde (alebo mini-sérii).

Vďaka vynikajúcej produkcii, dôkladným a občas zábavným novinárskym technikám (napríklad v čase, keď sa vydali na výlet do Indie, aby konfrontovali podvodníkov s telefónom!), Vďaka rýchlemu a presvedčivému hostiteľovi bude táto show pre všetkých. Od vedúcich technikov až po tých, ktorí milujú dobrý príbeh (a kto nie?), Je tu pre každého niečo v odpovedi všetkým. Oh, a prehliadka je sponzorovaná sériou HBO Silicon Valley, takže viete, že je to tovar.

exponent

Podcastový komponent
Priesečník tech & spoločnosť
Dĺžka epizódy: 1hod

Exponent predstavuje duo Ben Thompsona, autora inteligentného blogu Statechery (ktorý podrobne popisuje stratégie súčasných technologických trendov a narušenia trhu) a Jamesa Allwortha, multihypnotu s rozsiahlou znalosťou techník a obchodných modelov.

Poslucháči sa vracajú k tejto dobre prispôsobenej kombinácii hostiteľov, aby získali informované názory a boli poučení o horúcich témach, ako sú „únava Facebooku“, „Amazonka a zdravotná starostlivosť“ a „dve hrozivé možnosti“ (segment o diskusii o neutralite siete)..

a16z

a16z podcast
Tech inovácie & scéna spustenia
Dĺžka epizódy: rôzne

  ExpressVPN hodnotí 3 najlepšie bitcoinové peňaženky pre iOS

Prináša vám Andreessen Horowitz, technologická firma VC zo Silicon Valley, séria a16z sa zaoberá aktuálnymi technologickými inováciami a témami spúšťania.

Témy zahŕňajú „O nedávnej konsolidácii v zdravotníctve“, „Kryptomeny, Mince aplikácií a investovanie do protokolov“ a „Internet chuti, streamovanie obsahu do kultúry“.

Hostia majú veľa rozhovorov a rozhovorov s úspešnými technickými riaditeľmi, technickými riaditeľmi, doktorandmi a odborníkmi v oblasti predmetov. Aj keď nie každá epizóda je prvotriedna, skvosty a poznatky získané z celej série z toho robia nutnosť počúvať akúkoľvek dušu hladnú po technologických inováciách.

The Tech Guy

Podcast Tech Guy
Tech témy pre vašich ľudí
Dĺžka epizódy: 2hod+

Tech-novinár Leo Laporte Tech The Guy, ktorý sa podieľa dvakrát do týždňa, je ideálnym technickým podcastom pre tých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o technológii, ale nemajú vysokú úroveň porozumenia predmetu..

Leo Laporte vysiela rozhlasové stanice v USA a komentuje najnovšie technické správy a názory. Odpovedá tiež na hovory od ľudí s otázkami ako „Prečo nefunguje moja pevná linka?“, „Prečo je môj iMac tak pomalý?“, „Bol som hacknutý?“ A „Čo je dobrá VPN?“ The Tech Guy je skvelý podcast, ktorý si môžete vypočuť u svojich priateľov alebo rodiny!

Príliš trápne sa opýtať

Príliš trápne sa opýtať logo podcastu.
Technické spravodajstvo pre všetkých
Dĺžka epizódy: 45-60 minút

Príliš rozpačito sa opýtať je podcast v štýle diskusného panela, ktorý obsahuje aktuálne technické správy, aktuálne témy a laické otázky poslucháčov, ktorých sa všetci bojíme opýtať.

Kara Swisher a jej tím rotujúcich hostiteľov z programu Recode sa venujú témam, ako je škandál Cambridge Analytica na Facebooku a odrážajú navzájom osobnosti, zatiaľ čo vyzývajú poslucháčov, aby poslali tweet alebo e-mailom otázky týkajúce sa diskusie. Masívny podcast, ktorý poslucháčom poskytuje úplný obraz o technických správach.

Prekódujte médiá

Prekódujte mediálny podcast
Pohľad na budúcnosť médií
Dĺžka epizódy: 45-60 minút

  4 najlepší poskytovatelia šifrovaných e-mailov pre vyššiu bezpečnosť

Rekódovať médiá s Petrom Kafkom pokrýva budúcnosť médií a ich súčasný stav. V každej epizóde seriálu Robert vidí rozhovor so zaujímavou osobou v médiách a technikách, napríklad Rexom Sorgatzom, o svojej knihe „Encyklopédia dezinformácií“ alebo Emily Steel z denníka New York Times o podávaní správ o príbehoch o ocenení Pulitzer Prize. Rozhovory sú inteligentné, poučné a provokujúce.

Aký je váš obľúbený podcast?

Máte obľúbený technologický podcast, ktorý chcete zdieľať? Ak ju sami vyrobíte alebo ak chcete lásku zdieľať, pridajte ju do komentárov! Počúvame ho a možno ho dokonca pridáme do zoznamu.

Hľadáte najlepšie technické podcasty? Tu sú obľúbené položky ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.