Prehliadajte bezpečnejšie pomocou HTTPS Everywhere a ExpressVPN od EFF

Prehliadajte bezpečnejšie pomocou HTTPS Everywhere a ExpressVPN od EFF

Šifrovanie vášho internetového prenosu je rozhodujúce pre vaše súkromie a bezpečnosť, pretože chráni vašu online aktivitu pred monitorovaním alebo neoprávneným zásahom. Naše špičkové šifrovanie VPN je jedným z kľúčových spôsobov, ako ExpressVPN chráni vaše dáta a komunikáciu. Dnes vám prinášame ďalšiu úroveň ochrany: rozšírenie ExpressVPN Chrome, ktoré teraz obsahuje HTTPS všade.

V predvolenom nastavení povolená technológia HTTPS Everywhere zaisťuje, že budete automaticky presmerovaní na bezpečnejšiu verziu tisícov veľkých webových stránok HTTPS, šifrovanie vášho pripojenia k týmto webom a poskytovanie podstatne vyššej bezpečnosti ako štandardný protokol HTTP. Navyše to funguje, či ste pripojení k sieti VPN alebo nie.

[Už používate ExpressVPN? Získajte rozšírenie Chrome tu.]

HTTPS Everywhere: Vyššie súkromie a bezpečnosť

Prehliadajte bezpečnejšie pomocou HTTPS Everywhere a ExpressVPN od EFF

HTTPS Everywhere bol vyvinutý nadáciou Electronic Frontier Foundation (EFF), vedúcou neziskovou organizáciou, ktorá chráni digitálne súkromie a slobodu prejavu. ExpressVPN je dlhoročným podporovateľom EFF a sme hrdí na to, že môžeme používateľom rozšírenia ExpressVPN Chrome priniesť výhody zabezpečenia a ochrany súkromia jeho projektu HTTPS Everywhere..

Novú možnosť je možné zapnúť alebo vypnúť v ponuke nastavení rozšírenia. Vždy, keď je táto funkcia povolená, váš prehliadač sa automaticky pripojí k zabezpečenej verzii HTTPS každej navštívenej stránky, na ktorú sa vzťahujú pravidlá HTTPS Everywhere.

HTTPS vám poskytuje istotu, že prenos medzi vami a webom, ktorý navštevujete, je šifrovaný a že web je skutočne tým, ku ktorému ste sa chceli pripojiť. Budete vedieť, že ste pripojení prostredníctvom protokolu HTTPS, pretože prehliadač Chrome zobrazí vľavo od adresy webových stránok zelenú ikonu visiaceho zámku a štítok Zabezpečené..

Bohužiaľ, veľa stránok, ktoré podporujú protokol HTTPS, stále predvolené pre protokol HTTP, a odkazy na weby, ktoré podporujú protokol HTTPS, vás často namiesto toho nasmerujú na menej bezpečnú verziu protokolu HTTP. Okrem toho, aj keď vás server HTTP presmeruje na jeho verziu HTTPS a zobrazí sa zelený zámok, môžete byť stále zraniteľní útokom človek v strede. Funkcia HTTPS Everywhere v rozšírení ExpressVPN Chrome tieto problémy rieši tak, že vždy, keď je k dispozícii, je vždy priamo pripojená k verzii HTTPS..

ExpressVPN a HTTPS všade: lepšie spolu

Pripojenie k sieti VPN okrem používania protokolu HTTPS zvyšuje vaše súkromie a bezpečnosť prostredníctvom nasmerovania vašej prevádzky cez zabezpečený tunel. Pomáha to zaručiť, že vaša online aktivita je chránená šifrovaním, aj keď web plne nepodporuje HTTPS. Zabráni tiež hackerom alebo poskytovateľom internetových služieb v tom, aby videli, ktoré stránky navštevujete, ktoré samotný protokol HTTPS nezakrýva.

Prehliadajte bezpečnejšie pomocou HTTPS Everywhere a ExpressVPN od EFF
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.