Prečo by ste mali používať jedinečné heslo pre každý účet online

Použite silné heslo

Aby sa zvýšila bezpečnosť používateľov, ExpressVPN teraz žiada používateľov o vytvorenie hesla, ktoré inde nepoužívajú, a musí obsahovať:

  • Minimálne 8 znakov
  • Aspoň jedno číslo
  • Najmenej jeden symbol (napr. #, {, @,!,?)

Prečo by ste nikdy nemali používať rovnaké heslo dvakrát

Z dôvodu ochrany pred hackermi je dôležité vytvoriť jedinečné heslo pre každý otvorený účet vrátane účtu ExpressVPN.

Na webových stránkach neustále dochádza k útokom, ktoré vedú k častému odcudzeniu prihlasovacích údajov používateľa. Znepokojujúce ne-do-jamky sa zameriavajú na zraniteľné stránky, ktoré nemajú rovnakú ochranu ako napríklad banka..

Útok môže byť rovnako jednoduchý ako použitie správcu správy spoof, keď požiada moderátora nízkej úrovne stránky fóra o e-maily a heslá používateľov. Keď hacker získa tieto informácie, vyskúša ich na množstve bezpečnejších online služieb.

Takže aj keď máte najsilnejšie heslo na svete, ak pre mačiatko použijete rovnaké heslo ako pre svoju banku, hrozí vám významný hack.

Na to, aby ste si pamätali všetky tieto heslá, by si samozrejme vyžadoval herkulovský výkon duševnej sily, ale na uľahčenie života môžete použiť správcu hesiel..

Dôležitosť silných hesiel

ExpressVPN prijíma rôzne opatrenia na ochranu používateľských účtov, vrátane systému ReCaptcha na potlačenie nehumánnych prihlásení, stále je však dôležité používať robustné heslo.

Útok hrubou silou je, keď útočník pošle spamové heslá v snahe uhádnuť prihlasovacie údaje, a preto je neuveriteľne dôležitá dĺžka a zložitosť hesla - iba jedna ďalšia číslica predlžuje čas potrebný na exponenciálne hacknutie vášho účtu..

Napríklad heslo, ktoré obsahuje iba 4 písmená, má iba 456 976 kombinácií, ale jedno s 5 má 11 881 376.

Zahrnutím čísel a všetkých symbolov (96 znakov) as minimom 8 znakov hesla existuje 457 163 239 653 376 možných kombinácií hesiel ExpressVPN..

Aj keď 8 znakov predstavuje minimum znakov, ktoré ExpressVPN akceptuje, čím viac budete používať, tým bezpečnejší bude váš účet. 12-ciferné heslo obsahuje kombináciu 94 ^ 12 (475 920 314 814 253 376 475 136 136) a počítaču by trvalo 7,5 milióna rokov, kým by prasklo rýchlosťou dvoch miliárd odhadov za sekundu..

Chráňte svoje online účty silným heslom

Použite generátor náhodných hesiel aby boli vaše heslá dlhé a komplikované a zapamätať si ich pomocou správcu hesiel, takže nemusíte.

Prečo práve neaktualizujete svoje heslo ExpressVPN na niečo bezpečnejšie? Táto príručka vám ukáže, ako na to. V prípade rôznych a, odvažujeme sa, hovoriacich, vzrušujúcich techník na výber bezpečného hesla, si pozrite túto príručku spoločnosti Lexie.

Prečo by ste mali používať jedinečné heslo pre každý účet online
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.