Rozhovor s Ashton Eaton, najväčším športovcom na svete a používateľom ExpressVPN

[ware_item id=33][/ware_item]

Olympijský hrdina používa ExpressVPN


Sú tací, ktorí utekajú. Sú ľudia, ktorí skočia. Sú takí, ktorí hádzajú. A potom sú tí, ktorí robia všetkých troch na olympijskej úrovni.

Vstúpte do Ashton Eaton, najväčšieho atléta na svete.

Eaton je svetovým rekordom pre desaťboj, ktorý vyžaduje, aby sa pretekári zúčastnili desiatich podujatí, od vysokých skokov po diskom. Získal zlato pre USA na olympijských hrách v Londýne v roku 2012 a potom tento víkend zopakoval tento víkend v Rio de Janeiro.

Okrem toho, že je športovec svetovej úrovne, je Eaton aktívnym humanitárnym odborníkom. Spolupracoval s asistenčnou organizáciou Team World Vision, ktorá využíva komunitné preteky na získavanie peňazí na rozvojové programy. Eaton dokonca nedávno navštívil Keňu, aby stretol dieťa, ktoré on a jeho manželka sponzorovali prostredníctvom organizácie.

ExpressVPN je hrdý na to, že spoločnosť Eaton je aktívnym používateľom od roku 2015. A keďže nikto z blogu sa nedokázal dostať do Rio, bolo pre Eaton veľmi zaujímavé zdieľať niektoré zo svojich dojmov z tohtoročných olympijských hier..

ExpressVPN: Ďakujem, Ashton, za to, že ste boli dosť láskaví, aby ste odpovedali na naše otázky, vieme, že ste zaneprázdnení!

Ashton Eaton: Žiaden problém! Dúfam, že moje odpovede môžu mať pozitívny vplyv.

ExpressVPN: Už ste uviedli, že ste sa vy a vaša manželka zamilovali v Brazílii v roku 2007. Prispeli ste tým k zvýšeniu úrovne konkurencie na olympijských hrách??

(Poznámka: Minulý týždeň si Eatonova manželka, kanadská Brianne Theisen-Eaton, vzala domov bronz do ženského heptatónu.)

Eaton: Určite. Brazília bola pre nás východiskovým bodom nielen osobne, ale aj atleticky. Boli sme tam kolegami atléti, potom sme pokračovali v zaznamenávaní titulov, ktoré vytvorili našu profesionálnu kariéru.

„Zámerom roku 2016 bolo vyhrať. Týmto tlakom bol taký tlak, že by som mal zvíťaziť. “

ExpressVPN: Súťažili ste v jednej z neskorších udalostí. Ako si prešiel čas v Rio?

Eaton: To je fantastická otázka. Atletickí športovci často závidia konkurenciu v športe, ktorý sa začína skôr v hrách, pretože po súťažení majú viac času na prehliadku mesta a pozeranie iných súťaží..

Ako športovec, ktorý vedie k najväčšej konkurencii vo vašom živote, sa snažíte prevziať veľmi silnú kontrolu nad svojím prostredím. To znamená, že najvyššou prioritou každého dňa je vaše fyzické zdravie. Trénujete, jete, a ak ste unavení, spíte. Keď však máte tieto tri políčka začiarknuté, niekedy je veľa prestojov. Každý športovec je iný.

Niektorí používajú čas na nájdenie nových priateľov z iných krajín. Niektorí ho používajú na analýzu posledných niekoľkých dní odbornej prípravy. Niektorí chceli nechať myseľ blúdiť s knihou alebo ich obľúbenými televíznymi programami.

Osobne sledujem dianie v hrách prostredníctvom sociálnych médií. Brianne sleduje relácie prostredníctvom internetu.

"Brianne a ja sme využili tvoju službu počas našich ciest po celý rok."

ExpressVPN: Cítili ste sa viac alebo menej tlaku ako v roku 2012?

(Spoločnosť Eaton si na olympijských procesoch v roku 2012 stanovila svetový rekord v desiatke, predtým ako získala zlatú medailu v Londýne.)

Eaton: Cítil som rovnaké množstvo tlaku, je to úplne iné.

V roku 2012 som nemal v úmysle vyhrať nevyhnutne, zúčastňovať sa na hrách a robiť maximum. V tom čase som sa stal dobrým, takže som bol najlepší, aby som mohol vyhrať, a tým vyvíjať tlak.

Odvtedy bol však zámer na rok 2016 vyhrať. Týmto spôsobom bol tlak taký, že by som mal zvíťaziť.

ExpressVPN: Aké boli vaše skúsenosti s ExpressVPN?

Eaton: Použil som ExpressVPN na sledovanie kanála Twitteru spoločnosti NBC a kanála Kanadského olympijského výboru a mali veľa krátkych videoklipov ukazujúcich skvelé chvíle. Brianne a ja sme využili vašu službu počas našich ciest počas celého roka.

ExpressVPN: Určite ste technicky zdatní športovci - myslíte si, že vaši spoluhráči a konkurenti poznajú rovnaké tipy a triky, pokiaľ ide o prístup na web v zahraničí?

Eaton: Celkovo by som povedal, že väčšina športovcov má problémy s technológiou a jej používaním na získanie alebo získanie toho, čo chcú. Predstavujem si, že by títo atléti neprešli týmito krokmi a pokračovali v posúvaní k niečomu inému.

ExpressVPN: Ešte raz vďaka, že ste si našli čas na zodpovedanie našich otázok, naozaj si to vážime. Boli sme veľkými fanúšikmi už dlho!

Eaton: Žiaden problém. Tešíme sa na budúci rok!

~

Všetko dobre povedané! ExpressVPN želá Ashtonovi Eattovi veľa šťastia pri pokračovaní jeho atletickej ságy. Ak máte záujem nasledovať jeho budúce víťazstvá, sledujte ho na Twitteri.

Vybraný obrázok: Getty Images

Rozhovor s Ashton Eaton, najväčším športovcom na svete a používateľom ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.