Skauti sú našou ďalšou vlnou odborníkov na kybernetickú bezpečnosť

Dievča skauti logo na oblaku so zeleným pozadím

Viete, čo odznaky, ktoré v týchto dňoch zbierajú skautky? Už to nie je len Hiker, kamaráti a generálny riaditeľ spoločnosti Cookie. So silným zameraním na STEM (veda, technológia, strojárstvo a matematika), ktoré je dnes základným odvetvím vzdelávania skautiek, ktoré sa predstavilo v roku 2012, teraz existujú iniciatívy zamerané na zapojenie dievčat do inžinierstva a programovania už v ich živote. A čo je nové pre GSUSA v roku 2018? Pole rýchleho rastu kybernetickej bezpečnosti.

Nové zameranie skautiek na vedu a techniku

V roku 2017 vydali dievčenské skauty v spolupráci so spoločnosťami Code.org, SciStarter a ďalšími autorizovanými spoločnosťami akumulačné odznaky v rámci stôp STEM (Engineering: Think Like Engineer a Computer Science: Think Like Programmer)..

Tento rok začínajú v septembri 2018 otvárať pobočku STEM a od septembra 2018 sa bude rozvíjať najmenej 18 nových odznakov kybernetickej bezpečnosti. Odznaky kybernetickej bezpečnosti a zodpovedajúca stopa sa vyvinuli v spolupráci so spoločnosťou Palo Alto Networks, svetovým lídrom v kybernetickej bezpečnosti..

Nové odznaky spoločnosti Cybersecurity sú iniciatívou, ktorú vedie Sylvia Acevedo, raketová vedkyňa a generálna riaditeľka Girl Scouts USA. s ženy, ktoré tvoria len 11% odborníkov na kybernetickú bezpečnosť na svete, Acevedo chce túto postavu zmeniť.

V rozhovore pre NBC News Acevedo vysvetľuje, že program je určený pre skautov, aby „prevzali rastúcu hrozbu narušenia údajov, hackerstva a krádeže identity“ a že dievčatá sú v súčasnosti zaujímavé o „Ochrana ich identity online, ako sa chrániť pri prehľadávaní, ako chrániť počítače a ich rodinné siete pred hackermi.“

V súčasnosti dievčatá skúšajú program pred jeho prepustením po celej krajine. Podľa slov jedného z 9-ročných, ktorí sa v súčasnosti zúčastňujú, „Pomáhať ľuďom byť v bezpečí je niečo, čo robia skauti!“

Odznaky kybernetickej bezpečnosti znamenajú pre skautky novú budúcnosť

Nové odznaky spoločnosti Cybersecurity budú stáť vedľa súčasných technických odznakov, ako sú napríklad etikety Netiquette, Web Designer a Programming Robots (uvedené vyššie), ako aj experti na počítačové technológie, vynálezca a zábavná technológia, aby si dievčatá pripravili svoje technologicky vyhranené budúcnosti..

"Bude zaujímavé, keď sa tieto dievčatá stanú našimi kybernetickými ochrancami"

- Rinki Sethi, siete Palo Alto, návrhárka programov skautských skautiek

Poslaním skautky je uvoľniť vnútorný G.I.R.L. (ako go-getter, inovátor, riskant a leader) svojich členov a nerozprávajú sa. Ich doterajšie výsledky sú pôsobivé, keďže všetky tri bývalé štátne sekretárky, ktoré boli kedysi skautkami, a 73% senátoriek z USA predtým malo prezývku Girl Scout..

Špecializovaná stopa kybernetickej bezpečnosti v skautkách dúfa, že bude formovať ďalšiu generáciu odborníkov na kybernetickú bezpečnosť - vzrušujúci návrh..

Budúcnosť online bezpečnosti a súkromia

Tu na ExpressVPN sa tiež radi zapojíme do komunitných iniciatív zameraných na bezpečnosť a súkromie. V súčasnosti sú otvorené žiadosti o štipendium Budúcnosti ochrany súkromia ExpressVPN 2018. Vďaka možnosti získať skvelú peňažnú cenu vo výške 5 000 dolárov a zobraziť svoju prácu na viacerých komunikačných platformách, je to pre študentov príležitosť plne sa zapojiť do online debaty o súkromí..

Odporúčame všetkým, aby sa prihlásili - skautky, nadšenci v oblasti súkromia, tvorcovia verejnej mienky a noví novinári.

Na výzvu napíšte vášnivý, informovaný a poučný kus:

"Keby ste mali kombinované právomoci všetkých svetových lídrov, aký by bol váš 10-ročný plán na zabezpečenie toho, aby budúca generácia mala právo na súkromie?"

Ak si myslíte, že máte dobrú odpoveď, prečítajte si podrobnejšie našu štipendijnú stránku. Uzávierka prihlášok je 31. augusta 2018.

Skauti sú našou ďalšou vlnou odborníkov na kybernetickú bezpečnosť
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.