Toto jedno zariadenie môže chrániť celú vašu domácu sieť

[ware_item id=33][/ware_item]

WiFi router so symbolom tick v signáli wifi.


Ak už používate sieť VPN, viete, že prináša mnoho výhod, od zachovania súkromia online až po pomoc pri streamovaní všetkého obľúbeného obsahu a získaní neobmedzeného prístupu na internet..

Aplikácie VPN však majú obmedzenia. Môžu byť nainštalované na mnohých zariadeniach, ako sú počítače a mobilné telefóny, ale nie na určitých inteligentných zariadeniach a prístrojoch, ako sú inteligentné chladničky, bezpečnostné kamery a niektoré inteligentné televízory. Tieto položky sú často ohrozené hackermi a snoops.

Služby VPN zvyčajne obmedzia aj počet súčasných pripojení, ktoré môžete vytvoriť pomocou jedného účtu. Predplatné ExpressVPN vám umožňuje pripojiť sa k serverom VPN až na piatich zariadeniach naraz, čo je veľa pre väčšinu ľudí, ale možno nie pre všetkých..

Teraz je tu dobrá správa: Obe tieto obmedzenia môžete odstrániť naraz - nastavením VPN na smerovači.

Prečo by ste mali mať na vašom routeri ExpressVPN

Inštalácia najnovšej aplikácie ExpressVPN do smerovača je najjednoduchší a najúčinnejší spôsob, ako pokryť všetko vo vašej sieti pripojením k sieti VPN..

1. Chráni všetky vaše zariadenia

Patria sem tie, ktoré nemôžu priamo spustiť aplikáciu VPN, napríklad herné konzoly, niektoré inteligentné televízory a domáce spotrebiče. Ak máte vo vašej domácej sieti viac ako päť zariadení, váš router ich môže chrániť a zároveň počítať iba ako jedno pripojenie VPN. Bonus: Všetci hostia alebo technofobovia, ktorí sa pripájajú k smerovaču, budú automaticky chránení bez potreby aplikácie na svojich zariadeniach.

2. Ľahko sa používa

Nie je potrebné otvárať terminál alebo sa potiť pri rôznych možnostiach a nastaveniach. Rozhranie aplikácie smerovača ExpressVPN je intuitívne, neznepokojujúce a rovnako jednoduché ako pripojenie k sieti Wi-Fi.

Používateľské rozhranie aplikácie smerovača ExpressVPN.

3. Je prispôsobený vašim potrebám

Nechcete pripojiť všetky svoje zariadenia k routeru VPN? Naša aplikácia smerovača vám umožňuje vybrať a vybrať zariadenia, ktoré chcete pokryť sieťou VPN, vďaka rozdelenému tunelovaniu vynechať tie, ktoré nemáte. To zabraňuje situácii typu všetko alebo nič a umožňuje vám úplne prispôsobiť spôsob pripojenia vašich zariadení k smerovaču.

Chcete smerovač ExpressVPN? Vzdávame päť!

Ak chcete získať úplnú ochranu všetkých svojich zariadení doma, máte tu šancu získať bezplatne router Linksys WRT3200ACM kompatibilný s ExpressVPN s 12 mesačným predplatným ExpressVPN na spustenie..

Vstúpte do našej súťaže na prezradenom webe Gleam pred 20. januárom 2020, 23:59 hod. Východný čas (USA). Je to náhodné losovanie, ale môžete zvýšiť počet prihlásení vykonaním akcií uvedených na stránke súťaže. Veľa štastia!

Rozhovor ExpressVPN Router

Toto jedno zariadenie môže chrániť celú vašu domácu sieť
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.