Absolútne najlepšie miesta na používanie VPN

Absolútne najlepšie miesta na používanie VPN

Niektorí ľudia majú radi dažďové kvapky na ružiach a fúzy na mačiatkach. To je síce pekné, ale ExpressVPN má rada súkromie na internete, zabezpečenie internetu a digitálnu slobodu.

Tu je niekoľko vynikajúcich miest na použitie VPN, ktoré pokrývajú všetky tri obľúbené veci ExpressVPN.

Domáci prístup k VPN udržuje vás a váš internet zabezpečený

Najlepšie miesto na použitie VPN je v stenách vášho vlastného kráľovstva. Váš domov je miestom, kde sa nachádzajú vaše najcitlivejšie dokumenty, a je pravdepodobné, že trávite väčšinu času online.

Sieť VPN posilní vašu obranu a zabráni zvedavým očiam, aby sledovali, ako robíte, čo chcete, sakra vo vlastnom dome..

Nie je to však otázka domácej VPN verzus firemnej VPN. Doma VPN neznamená, že by ste VPN nemali mať k dispozícii na prácu … o tom viac neskôr.

Používanie VPN pre Wi-Fi hotspoty by malo byť zákonné

S ohľadom na riziko porazenia mŕtveho koňa nie sú verejné verejné Wi-Fi hotspoty zadarmo také voľné, ako sa uvádza v tomto texte. „Bezplatné“ Wi-Fi sa za seba často vypláca zbieraním údajov a ich predajom najvyššiemu záujemcovi.

  Ochrana súkromia online je dôvodom, prečo Švédsko vyhrá internet

Verejný prístupový bod Wi-Fi pravdepodobne použije server proxy, ktorý zablokuje pripojenie na internet, kým nezadáte nejaké informácie o sebe. Niekedy je to iba e-mail, ale pravdepodobne budete musieť zadať svoje celé meno, adresu a dátum narodenia. To, čo každá spoločnosť Wi-Fi robí so svojimi šťavnatými informáciami, záleží na nich, hneď ako kliknete na Súhlasím, práva podpíšete.

Väčšina firiem nemá vo zvyku poskytovať služby, takže je rozumné postupovať opatrne, s čím musíte súhlasiť, skôr ako narazíte na pripojenie..

Nezabezpečené siete Wi-Fi sú tiež presne také, aké znejú (tj nezabezpečené). So správnymi znalosťami má každý, kto je pripojený k rovnakej otvorenej sieti, ľahký prístup k vašim údajom. Dobrá služba VPN však zakryje vašu skutočnú polohu a IP adresu, čím vám poskytne oveľa bezpečnejšie pripojenie k internetu.

Použite sieť VPN kaviarne a zabezpečte si noviny, ktoré ste písali od roku 1997

Coffee Shops sú známe miesta, kde si môžete zájsť do siete Wi-Fi. Áno, som zákazník! Túto šálku vody som kúpil pred tromi hodinami!

Ale rovnako zábavné, ako je žmurknúť internetovú šťavu niekoho iného, ​​stále musíte chrániť svoj hardvér. Získajte si sieť Starbucks VPN skôr, ako niekto prenikne do vášho počítača Mac a ukradne vám román, na ktorom ste pracovali, alebo čo je horšie, na niečom dôležitom.

best-hotel-vpnAko môže znamenie na hoteli vyzerať.

Použite dobrú sieť VPN kedykoľvek, keď ste v hoteli, kdekoľvek

Hotel Wi-Fi je takmer rovnaký ako verejné Wi-Fi a prichádza so všetkými rovnakými bezpečnostnými problémami. Hackerovi nebude trvať veľa práce, kým zneužije otvorenú nezabezpečenú sieť.

Ale aspoň ľudia sú obmedzení bežnými pravidlami spoločnosti, keď sú na verejnom mieste, a ľudia, ktorí nie sú dobrí, si určite sami pritiahnu nechcenú pozornosť..

  Ako sa odbremeniť od Omegle (alebo iných webových stránok)

Nezabezpečená sieť Wi-Fi v hoteli znamená, že sa útočník mohol uzamknúť v miestnosti, nechať ho nikto nevidieť, a robiť s internetom všetko, čo sa mu páči. Mohli by zhromaždiť všetky vaše údaje, zatiaľ čo by bolo ironické, keby zostali v úplnom súkromí.

Aplikácia Office VPN Access obchádza filtre obsahu brány firewall (a skryje históriu prehliadania)

Mnoho pracovísk ponúka obmedzený prístup k internetu, pretože najväčšia knižnica informácií, ktorá kedy existovala, zjavne nie je niečo, čo niektorí zamestnávatelia požadujú, aby ich zamestnanci mali na dosah ruky..

Ale hej, je to ich spoločnosť, môžu robiť, čo majú radi. Aj keď to, čo robia, je hanebné a necitlivo hlúpe.

Pravdepodobne ide o myšlienkový proces:

„Nedovoľte im prístup na Wikipedia. Môžu si vymyslieť veci, ktoré nepoznajú. Zamestnanci sa môžu učiť vo svojom vlastnom čase. Nie je tu priestor pre intelektuálny rast. “

Keby existoval spôsob, ako sa vyhnúť takýmto praktikám zamestnania.

Psssst. Vy ste tam … VPN. shhhh.

Aj keď vaše pracovisko umožňuje neobmedzený prístup na internet, pracovná VPN je stále múdra voľba. Len pre prípad, že vás sledujú pozeranie všetkých tých videí mačiek.

Školská sieť VPN obíde filtre obsahu brány firewall (a skryje vašu históriu prehliadania)

Pozri vyššie, ale namiesto zamestnávateľa nahraďte „všemocným vládcom znalostí“. Alebo ak chcete, prednášajúci.

Tip pre profesionálov: Školskú sieť VPN môžete použiť aj ako knižnicu VPN. Viete, na výskum. Potom, ak budete študovať dostatočne tvrdo, možno vaša školská sieť VPN prejde na univerzitnú sieť VPN alebo univerzitnú sieť VPN.

best-vpn-cestovanieVidel som niekoľko vecí a chcem, aby ste ich tiež videli.

Sieť VPN pri cestovaní vám umožní zosmiešňovať priateľov odkiaľkoľvek

Mnoho krajín cenzuruje internet, pretože ich riadia ľudia, ktorí sa zaujímajú o to, aby si udržali svoju vlastnú moc a udržali pravidelného ľudu pod kontrolou (pozri znovu vstup do práce).

  Prečo svet musí požadovať decentralizovaný internet

Keď vidíte svet a užívate si pamiatky, o ktorých si väčšina sníva, je rozumné, že budete chcieť poslať slávne obrázky, aby ste zosmiešnili svojich priateľov a rodinu. Všetci to robíme.

Problém je však v tom, že by ste mohli nájsť preferovanú zásuvku na sociálnych sieťach blokovanú tam, kde sa nachádzate. Horšie je, že váš poskytovateľ e-mailových služieb môže byť tiež obmedzený.

Ak nemáte prístup k svojmu e-mailovému účtu, môže to byť problém, ak potrebujete osloviť pomoc alebo pomoc, alebo ak potrebujete okamžite kontaktovať svojich blízkych z akéhokoľvek dôvodu (hoci úprimne povedané, je pravdepodobné, že je to len pre oslavu)..

Cestovná sieť VPN je ubezpečením, že túto modrú pláž vystrelíte svojim príbuzným hneď po tom, ako budete počuť, že prší domov. A keďže cestovanie vyžaduje lietanie, budete potrebovať aj letiskovú sieť VPN (pozri znova vstup na verejné miesta).

Pri zapojení do záľuby pre dospelých použite sieť VPN

Poskytovatelia internetových služieb môžu ukladať vašu internetovú históriu. Sieť VPN však skrýva vašu históriu internetu a poskytuje vám súkromný prístup na internet. Žmurk žmurk.

V skutočnosti stačí všade používať dobrú VPN

Samozrejme, existuje oveľa viac miest na použitie VPN a ešte viac dôvodov. V tomto veku snoopingu a federálnych súdnych sporov vyžadujúcich prístup k údajom ľudí je pravdepodobne múdre používať VPN pre všetky vaše internetové pripojenia..

Dobrá sieť VPN vám poskytuje prístup na plný internet bez ohľadu na to, kde sa nachádzate, a to z akéhokoľvek dôvodu.

Kde používate VPN? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčaný obrázok: masha_tace / Vklad fotografií
Značka hotela: BrianAJackson / Deposit Deposit
Podpísať príspevok: LAMeeks / Deposit Deposit

Absolútne najlepšie miesta na používanie VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.