Ako som cestoval po svete pomocou VPN a sledoval televíziu

sledovať-s-VPN

Ste self-popsal 'travelphile'? Máte radi stretnutia s novými ľuďmi, videnie nových pamätihodností a prežívanie nových kultúr?

Myslel som, že som bol, kým som vlastne necestoval. A potom som strávil celý čas sledovaním televízie. Páči sa mi pozerať sa na televíziu a svet má toho veľa!

Iste, je pekné rozšíriť si svoje obzory a zistiť, ako fungujú iné časti sveta, ale je tu toľko mizerných vecí: odnášať si kufor okolo, čakať v rade na letiskovej bezpečnosti, stláčať sa do maličkého lietadla, kde ste nútení sedieť ďalej niekomu, kto nevie, ako správne dýchať, vysporiadať sa s prepúšťaním, prechádzať prisťahovalectvom, odbavovať sa v hoteli a uvedomovať si, že je nadmerne rezervovaný, hľadal dopravu, musel vstať z postele, hovoril s ľuďmi ....

Niekedy (po celú dobu) stačí zavrieť hotelové záclony, ignorovať tento krásny svet vonku a dať na televízor.

Vďaka VPN na mojich cestách som sa dokázal pripojiť k serverovým umiestneniam po celom svete, takže som mal vždy prístup k najlepšiemu obsahu a webom, ktoré by inak neboli dostupné. brilantný.

how-to-watch-cwPohľad na námestie Times Square, ktoré som nevidel zo svojej hotelovej izby

Stop 1: USA - Ako sledovať kanály ako CBS a CW pomocou Proxy VPN

V USA je toho toho veľa, čo sa dá sledovať. Kedykoľvek navštívim, nemôžem si pomôcť, ale strávim celý deň pomocou svojej VPN na pozeranie DirectTV a objednávanie masívnych hamburgerov. A keď sa začnem nudiť sledovaním služby On Demand a jedením masívnych hamburgerov (čo nikdy nie je), niekedy používam svoju sieť VPN aj na sledovanie služby CBS All Access! (Aj napriek tomu objednávam masívne hamburgery).

Keď cestujem, niekedy potrebujem znova sa spojiť so svojím mladším ja, takže na zapínanie CW TV používam proxy VPN. Vlastne je to celkom pekné. Kto potrebuje preskúmať, kedy sú k vašim dverám hotela dodané všetky tieto skvelé televízne a masívne hamburgery? Nie tento chlap.

Zastávka 2: Kanada - najlepšia časť o Kanade pozerá popruh TV

Nádherná masa pôdy severne od USA je známa viac ako len zjazdovkami a javorovým sirupom. Obzvlášť rád navštevujem leto, keď je trochu zima. Aj keď som mohol tráviť čas namočením pamiatok a zvukov, zvyčajne strácam svoje dni sledovaním televízie Sling. Jednoducho to milujem. Jéj! Ak vás zaujíma, ako získať televíziu Sling v Kanade, odpoveďou je sieť VPN.

Zastávka 3: Švajčiarsko - s Európou Zattoo VPN

Švajčiarsko bolo v správach veľa nedávno, čo s bankovými škandálmi a Panama Leak. Zürich je fantastické mesto - presne ako som si predstavoval, ako by vyzerala Európa.

Miloval som to, ale Švajčiarsko hovorí prevažne nemecky, ktoré som príliš lenivý na to, aby som sa ho naučil. Dobre sa pozerám na televíziu. A televízia mi umožňuje vidieť Zürich s titulkami. Boom. Ďakujem, televízia.

Zdá sa, že spoločnosť Zattoo TV má najväčšiu knižnicu obsahu vo Švajčiarsku. Je tu živá aplikácia a veľa futbalu. Okrem nemeckého futbalového futbalu sa zdá, že to ukazuje Sportschau a Sport Ard 24/7. Cieľ!

Stop 4: Britain - Ako sa pozerať na 4OD pomocou VPN

Králi a kráľovné. Každý vie, že Británia je ich plná. Áno, počasie je hrozné, ale prinajmenšom majú lízanky.

Sledovanie britskej televízie je skutočným zážitkom a zdá sa, že jazyk dospelých je úplne prijateľný. Na každom živom kanáli. Hneď na Británii; ste majestátni hrdinovia s nočnými ústami.

Určite sa oplatí sledovať 4OD, službu dopytov online spoločnosti Channels 4, plnú špičkovej komédie a drámy z E4 a ďalších. Vynikajúce veci.

Stop 5: Australia - Sledujte austrálsku televíziu online

Austrália je úžasne plná vecí, ktoré vás chcú zabiť. Táto skutočnosť je úplne jasná, keď sa pozeráte na austrálsku televíziu online. Programy ako Crocodile Hunter, Survivor - austrálsky vnútrozemie a najhoršie zo všetkého je Austrália, Got Talent, ktorá vás poteší, že ste bezpečne zavretý v hotelovej izbe..

ExpressVPN chceli zvestovať bezpečnostné prvky VPN a dovoľte mi povedať vám, že používanie VPN (virtuálnej súkromnej siete) na sledovanie austrálskej televízie je určite bezpečnejšie ako na ňu zaútočí nahnevaná koala. Stačí sa pozrieť na tieto veci:

virtuálna súkromná sieťNie ďakujem.

Na druhej strane má Austrália kriket. Čo je úžasný šport, ktorý sa podľa všetkého vymyslel iba ako výhovorka na pitie na slnku. Rešpekt, Austrália.

Stop 6: India - Len pozerajte Hotstar

India je rovnako kriketová ako Austrália a pomocou služby Hotstar VPN ju môžete sledovať takmer 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ale nejde len o kriket; Hotstar je plný filmov o hollywoodskom filme a čo je dôležitejšie, bollywood! Tieto veci sú úžasné. Celý deň som mohol pozerať Hotstar Bollywood.

Toľko drámy!

Herectvo je niečo zvláštne a som si istý, že existuje pitná hra, ktorú treba predvídať podľa zdanlivo náhodných skladieb a tanečných sekvencií.

Stream Hotstar, streamujte život, hovorím ...

Dúfam, že ste si užili môj výlet po celom svete. Ja som to neurobil.

Napriek tomu sa moja VPN pri cestovaní veľmi dobre hodila, a to zo všetkých dôvodov.

Aký je váš obľúbený televízor z celého sveta? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

Hlavný obrázok: peshkova / Deposit Deposit
Times Square: Hackman / vkladové fotografie

Ako som cestoval po svete pomocou VPN a sledoval televíziu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.