Bojujte s TPP pomocou VPN

Bojujte s TPP pomocou VPN

Trans-tichomorské partnerstvo (TPP) je medzinárodná obchodná dohoda, ktorá sa uzatvára na päť rokov. Aj keď sú podrobnosti týkajúce sa dohody tajné, určité kapitoly, konkrétne tie, ktoré sa týkajú práv duševného vlastníctva, boli zverejnené prostredníctvom WikiLeaks.

Nové podrobnosti odhaľujú prísne pravidlá týkajúce sa regulácie internetu. Podľa tejto dohody by poskytovatelia internetových služieb (ISP) boli nútení viesť záznamy o všetkom, čo robíte online. To znamená, že sa zaznamená každý navštívený web, každá vykonaná akcia.

Nedovoľte, aby TPP narušil vaše súkromie. Stiahnite si VPN a vziať späť svoju internetovú slobodu!

Ako obísť TPP

Nenechajte nikoho sledovať každý váš pohyb.

ExpressVPN zabezpečuje vaše pripojenie na internet 256-bitovým šifrovaním. Poskytovatelia internetových služieb to nemôžu dešifrovať, takže máte plnú kontrolu nad svojím súkromím online.

Skryjeme tiež vašu polohu. Keď sa pripájate k niektorému z našich serverov, vaša IP adresa a umiestnenie sú skryté, čo znemožňuje poskytovateľom internetových služieb a vládnym agentúram sledovať vašu online aktivitu.

Najlepšie zo všetkého je, že ExpressVPN nikdy nezaznamenáva vaše údaje o internetovom prenose, takže neexistuje spôsob, ako by poskytovatelia internetových služieb mohli niečo sledovať späť k vám.

TPP je pekný pri ničení vášho súkromia. Bojujte s VPN.

Brániť sa

Postavte sa a bojujte proti TPP

Nedovoľte, aby TPP ovládal váš internet. Vezmite si späť svoje súkromie s ExpressVPN.

Pripojte sa k pohybu postaviť sa a bojovať proti TPP. Vezmite spláchnutie sľubu TPP.

Čo je to vlastne TPP a prečo je to také dôležité??

Program TPP bol vytvorený s cieľom pomôcť zlepšiť obchodné vzťahy, znížiť colné sadzby a vytvoriť viac pracovných miest pre zúčastnené krajiny. Určite to sú vznešené snahy. Urobí však aj mnoho ďalších vecí, napríklad uzákoní prísnejšie zákony o ochrane súkromia a prísnejšiu ochranu autorských práv a umožní farmaceutickému priemyslu ešte väčšie právne tlmenie. Jejda!

Medzi 12 krajín, ktoré sú v súčasnosti zapojené do TPP, patria USA, Kanada, Austrália, Nový Zéland, Vietnam, Singapur, Malajzia, Mexiko, Japonsko, Peru, Čile a Brunej..

V rámci dohody bude každá zahrnutá krajina nútená zmeniť svoje zákony, aby uľahčila filmovým štúdiám v USA pri hľadaní náhrady škody za porušenie autorských práv. Po schválení bude TPP najväčšou obchodnou transakciou v histórii. Bude predstavovať 40 percent svetovej ekonomiky a pokryje viac ako 792 miliónov ľudí.

Prečo tak tajné?

Ak je TPP taký veľký problém, prečo je všetko také ticho?

TPP je viac ako len medzinárodný obchod. Bude formovať globálnu ekonomiku. A zatiaľ čo Kongres ponúka riešenie ako spôsob „udržiavania rovnováhy medzi právami držiteľov duševného vlastníctva a legitímnymi záujmami používateľov a komunity“, pravdou je, že je to jeden z najväčších, najdesivejších a najskorumpovanejších obchodov vôbec dosiahnuť kongres.

V skutočnosti Kongres nedávno udelil Obamovej administratíve zrýchlený úrad, takže ak sa podpíše dohoda, obíde sa tak verejné preskúmanie, ako aj akákoľvek šanca na zmenu.

To znamená, že najväčšia obchodná dohoda našej doby bude podpísaná v tajnosti, prístup k informáciám, postupu a zmenám a doplneniam majú iba záujmové skupiny.

To je desivé #&@ ^.

Aký zlý je TPP?

TPP je baaaaaaaaaad. Úniky TPP poskytujú tajný pohľad do orwellovskej budúcnosti, kde je všetko, čo robíte, zaznamenané, prihlásené a odložené, aby sa k nim dalo dostať v rozmaroch vládnych agentúr..

Podľa novej dohody by sa podmienky autorských práv predĺžili na život autora plus 70 rokov. Znamenalo by to tiež prísnejšie trestné sankcie pre ľudí, ktorí porušujú autorské práva alebo sa o nich zistí, že zdieľajú súbory, s mimoriadne tvrdými časmi väzenia a / alebo rozdrvujúcimi pokuty.

Stiahnite si ExpressVPN

Hlavný obrázok: Sergey Nivens / Dollar Photo Club

Bojujte s TPP pomocou VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.