Edward Snowden prijíma stáž ExpressVPN

aprílový žart

ExpressVPN s potešením oznamuje najnovší člen tímu, pán Edward Snowden.

Ed odletel z Moskvy, aby sa pripojil k ExpressVPN, kde si užíval dobre zarobený odpočinok po jeho vyčerpávajúcom, hoci krátkom čase, kariéra v NSA sa náhle skončila..

Môžete si spomenúť na pána Snowdena po tom, čo sa objavil vo svetových novinách ako globálny priekopník slobody internetu, majster digitálnych práv a človek s dostatkom črevnej pevnosti, aby prevzal NSA – čím sa v tomto procese odhalí ich represívny režim dozoru..

Je spravodlivé povedať, že pán Snowden je všade hrdina internetu a veľvyslanec pre ľudské práva. Je legendou v boji za súkromie, baštou sily proti mocnostiam, ktoré sa nás snažia ovládať, symbolom nádeje pre digitálnu slobodu, géniom kódovania a filozofom zachráneným.

Z tohto dôvodu je spoločnosť ExpressVPN potešená privítaním Eda na palube ako stážistu pre grafický dizajn.

Táto pozícia je neplatená, ale Ed bude mať možnosť prijať azyl v kancelárii ExpressVPN ako súčasť dohody.

Ed dúfa, že v tejto úlohe rozšíri lásku k japonským anime a snaží sa čo najviac naučiť od talentovaného tímu grafického dizajnu ExpressVPN..

ed-Snowden-apríl-blázonŠikovný pán Snowden podpisuje svoju zmluvu o ExpressVPN.

NSA má záchvat hnevu

Nie všetci sú však rovnako šťastní ako ExpressVPN pri správach zo stáže spoločnosti Snowden. Akonáhle sa správa nakoniec dostala k predchádzajúcemu zamestnávateľovi Edovi, spomínaná NSA, chvejúca sa, hoci najvyššia predstaviteľka, bola citovaná ako príslovie:

“Nie je to fér. Už nevidíme používateľov ExpressVPN a teraz majú Snowden? Aká šanca máme? Je to diskriminácia [sic] voči NSA. Chcem moju mamu. “

Zasvätené osoby tvrdia, že NSA „vyhodí svoje hračky z kočíka“, pričom niekoľko dôstojníkov s najvyšším postavením bolo v iskrivom upírskom filme opísaní ako „moping okolo a mrzutí ako to dospievajúce dievča“.

Vandalizmus vo Fort Meade bol vážny

Od chvíle, keď spoločnosť ExpressVPN oznámila stáž Edwarda Snowdena, došlo vo Fort Meade, ústredí NSA, k vandalizmu..

Jeden neznámy páchateľ sa dokonca podarilo vykrikovať „NSA sux, Yay Snowden !!!!“ na stenu večere agentúry. Večernú izbu NSA používajú agenti, keď sa chcú podeliť o svoje pocity, oboznámiť sa so svojimi problémami alebo, ako už názov napovedá, vychutnať si príjemnú večeru.

Nepríjemné graffiti traumatizovalo zamestnancov NSA a pre tých, ktorých to vážne postihuje, bola zriadená podporná horúca linka..

Tesne predtým, ako sa zrútil a nekontrolovateľne vzlykal, jeden agent, ktorý šnupavý NSA povedal:

“Práve teraz to nie je to, čo potrebujem.” Snowden je veľká hlúpa doo-doo hlava. Chcem moju mamu. “

Edward Snowden nevykazuje žiadne sympatie pre NSA

Spýtali sme sa Eda, čo si myslí o zrútení NSA, ale bol príliš zaneprázdnený nakreslením vajíčka. “Haha! Pozri, vaječný sneh! Robím z nich viac! “, Povedal.

vajcovitého Snowden„Veselý“ nový komiks spoločnosti ExpressVPN.

ExpressVPN vás bude informovať o akýchkoľvek ďalších poruchách NSA. A Edove vajíčka.

Edward Snowden prijíma stáž ExpressVPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.