Poskytnutý prístup: Ako používať letecké spoločnosti Southwest Airlines v zahraničí

Logo Southwest Airlines letí vysoko na oblohe! bypass

Ak toto čítate, je pravdepodobné, že už viete niečo o VPN VPN. Možno ste ich dokonca použili pri hľadaní lacných leteniek. Vedeli ste však, že niektoré letecké spoločnosti sú k dispozícii iba v niektorých krajinách?

Zoberme si napríklad juhozápad. Hoci je to jedna z najväčších leteckých spoločností na svete, jej webová stránka southwest.com je dostupná iba pre ľudí v USA a pre hrsť okolitých krajín. Ak sa ju pokúsite zobraziť z väčšiny sveta, okamžite sa vám zobrazí táto správa spoločnosti Southwest Airlines „Prístup odmietnutý“:

Screenshot: Stránka Soutwest Airlines odmietnutá.

Bummer, správne?

Aby ste ešte viac neurazili zranenie, nebudete mať šťastie pri hľadaní lístkov na webových stránkach tretích strán, ako sú Kajak alebo Orbitz. Je to preto, že jediný spôsob, ako si kúpiť lístok na juhozápad, je prostredníctvom stránky southwest.com. Spoločnosť tvrdí, že to má pomôcť udržať svoje náklady na nízkej úrovni, a hoci to môže byť pravda, je pre zákazníkov mimo USA mimoriadne ťažké využívať služby leteckej spoločnosti..

Či už sa chcete odbaviť včas, zmeniť svoj let alebo jednoducho overiť svoju trasu, nemožnosť prístupu na webovú stránku môže spôsobiť celý rad potenciálnych problémov. A keď cestujete, škytavky sú posledné, s čím sa chcete vysporiadať.

Našťastie existuje jednoduché riešenie. Ak máte obávanú stránku „Prístup odmietnutý“ a zaujíma vás, prečo nemáte prístup na web Southwest Airlines, táto príručka vám ukáže, ako používať VPN na šifrovanie vašej siete a na súkromný a bezpečný prístup na juhozápad..

Prečo juhozápad blokuje mimo IP

Spoločnosť Southwest Airlines už niekoľko rokov blokuje konkrétne adresy IP mimo USA a susedných krajín, v ktorých slúži. Jednoduchým vyhľadávaním Google sa ukážu stránky komunít so zákazníkmi, ktorí odvádzajú svoju frustráciu do bolestivých detailov.

Hoci juhozápadné štáty podrobne neuvádzali dôvody blokovania prístupu do väčšiny sveta, mohlo by existovať niekoľko rozumných vysvetlení: jedno, pretože letecká spoločnosť neponúka medzinárodné lety na dlhé vzdialenosti, chce obmedziť nadmernú dopravu na svoje site; dva, chce obmedziť zákazníkov, ktorí si kupujú lístky v zahraničí, a teda akékoľvek potenciálne úspory, ktoré by koncový užívateľ mohol vidieť; a po tretie, obmedzenia stránky sú iba chybou, ktorú Juhozápad ešte nepovažoval za dôležitú.

  Prečo si myslíme, že austrálsky zákon o uchovávaní údajov je hrozný nápad

Zdá sa však, že juhozápad sa zdá, že sleduje náhodný model blokovania niektorých IP, zatiaľ čo ostatným umožňuje; Niektorí používatelia dokonca uviedli, že majú prístup na juhozápad tým, že navštívili web z iného mesta v tej istej krajine.

Čo potrebujete na prístup na juhozápad.com v zahraničí

Namiesto toho, aby ste strávili hodiny pozdržaním zákazníckeho servisu alebo, čo je horšie, sledovaním zadných stránok príspevkov na svojpomoc v komunite, môžete pomocou nasledujúcich nástrojov obísť správu „Prístup odmietnutý“ a voľne navštíviť webovú stránku Juhozápad..

Stačí prísť pripravený s:

  • Zabezpečená sieť VPN (napríklad ExpressVPN!)
  • Váš juhozápadný účet (ak ho máte)
  • Niekoľko sekúnd, ako ušetriť

Nie sú potrebné žiadne externé nástroje alebo predplatné; s bezpečným pripojením VPN získate prístup na juhozápad.com bez toho, aby ste museli zadávať svoje číslo pasu, informácie o kreditnej karte alebo osobnú adresu (niektoré z nich však budete musieť zadať, aby ste si mohli skutočne rezervovať lístok). Navyše môžete použiť VPN na prístup na juhozápad v ľubovoľnom prehliadači pomocou ľubovoľného zariadenia.

Podrobný sprievodca prístupom do spoločnosti Southwest Airlines v zámorí

Ak chcete získať prístup na webovú stránku Juhozápad pomocou zabezpečeného pripojenia VPN, otvorte aplikáciu VPN a pripojte sa k ľubovoľnému umiestneniu servera v USA.

Snímka obrazovky ExpressVPN: Pripojte sa k umiestneniu na serveri USA a získajte prístup k spoločnosti Southwest Airlines zo zahraničia.

Po pripojení sa ubezpečte, že vaša sieť VPN funguje tak, že otvoríte prehliadač a navštívite adresu IP nástroja ExpressVPN na overenie svojej polohy. Ak sa vaša IP adresa zhoduje s vašou VPN adresou, vaša nová IP adresa je bezpečná a môžete pokračovať so všetkou potrebnou rýchlosťou.

Screenshot: Stránka ExpressVPN What is My IP. Ak sa nachádzate v USA, máte prístup k Southwest Airlines.

Teraz choďte na juhozápad.com a používajte stránku tak, ako by ste zvykli. Nezabudnite, že sa nemusíte explicitne prihlasovať ani zadávať žiadne podrobnosti; ale ak už máte účet na juhozápade, mali by ste ho teraz používať ako zvyčajne.

  Kako tehnologija utječe na obrazovanje

Môžete si kúpiť nový lístok alebo skontrolovať ceny!

Screenshot: Southwest Airlines rezervačná stránka. Získajte lacné lety do zahraničia pomocou služby ExpressVPN.

Áno. Je to skutočne také ľahké.

Pripomienka: Nezabudnite počas letu použiť sieť VPN

Čo majú spoločné Wi-Fi a letecké Wi-Fi na letisku? Pri obrovskom objeme užívateľskej prevádzky v ktorejkoľvek leteckej sieti v ktoromkoľvek okamihu je množstvo citlivých údajov, ktoré prechádzajú medzi viacerými zariadeniami, hmatateľné.

Ak chcete prehľadávať bezpečne – či už ste na zemi alebo vo vzduchu – uistite sa, že máte neustále zapnutú sieť VPN. Ako bonus môžete dokonca použiť sieť VPN na návštevu webových stránok, ktoré vaša sieť Wi-Fi leteckých spoločností obmedzuje. Je to výhodné pre všetkých.

Poskytnutý prístup: Ako používať letecké spoločnosti Southwest Airlines v zahraničí
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.