Výhody VPN pre Black Desert Online

black-púštne-online-vpn

Black Desert Online je úplne neuveriteľná. Je to obrovský MMORPG s rozsiahlym zoznamom postáv a doteraz nepredstaviteľnou hernou mechanikou. Od globálnych poveternostných podmienok až po realistický nivelačný systém (konečne!) Je všetko úplne epické.

Ale to je dosť horúce. Ako to hráme!?

Neboj sa, ExpressVPN zostavil krátky FAQ, aby pomohol všetkým spojiť sa.

Aký je najlepší VPN pre čiernu púšť??

Vďaka umiestneniu serverov v mnohých krajinách je ExpressVPN vynikajúcou voľbou pre hráčov, ktorí chcú rozšíriť svoje zručnosti tým, že vyzývajú hráčov z iných regiónov. Používanie ExpressVPN ako siete Black Desert VPN vám umožní hrať sa s ľuďmi z celého sveta bez ohľadu na to, kde sa fyzicky nachádzate.

Musím hrať Black Desert Online VPN na hranie?

Sieť VPN je vždy tou pravou voľbou pre každý typ internetového pripojenia. Ale najmä pri hraní hier môže VPN znížiť latenciu medzi hráčom a serverovým klientom (ping) a zrýchliť pripojenie.

Medzi ďalšie výhody používania VPN pre Black Desert patrí ochrana DDoS a súkromné ​​internetové pripojenie, vďaka čomu je vynikajúcou voľbou pre online proxy server Black Desert..

vpn-black-desertPančuchy: výber oblečenia pre jazdcov na koňoch.

Ďakujem, ale ako zachytím prekliateho koňa?

Potrebujete záchytné lano, ktoré si môžete kúpiť u stajní strážcov v Olivii, Velii a Heideli. Potrebujete tiež surový cukor, strmene a nekonečnú trpezlivosť – ó človeče, budete ich potrebovať. Existuje niekoľko miest, kde sa dajú nájsť divé kone, ale práve južne od Glisha sa zdá byť to najlepšie.

Aký znak používate?

Ranger je charakterom ExpressVPN, ale samozrejme až do prepustenia Ninja.

  Bojujte s TPP pomocou VPN

Hráte Black Desert Online? Nejaké tipy pre nás ostatných? Prosím, zanechajte komentár!

Hlavná fotografia: designwest / Deposit Deposit
lesník & obrázok koňa: Screenshot prevzatý z čiernej púšte

Výhody VPN pre Black Desert Online
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.