Zapojte sa do kampaní OpenMedia a urobte z internetu lepšie miesto

[ware_item id=33][/ware_item]

save-the-link


ExpressVPN s hrdosťou stojí pri OpenMedia pri mnohých projektoch zameraných na ochranu internetu.

Spoločnosť OpenMedia bola založená v roku 2008 a je neúnavným bojovníkom za všetky slobody online všade.

Ak sa chcete postaviť za bezplatný internet, OpenMedia je skvelým miestom na štart.

Kampane OpenMedia zahŕňajú:

  • Dopyt po národnej širokopásmovej stratégii pre Kanadu: Internet je v súčasnosti klasifikovaný ako základná služba v Kanade
  • Obhajujte internet: kampaň za neutralitu siete
  • Iniciatíva Spoločenstva pre širokopásmové pripojenie: lepší a cenovo dostupný internet pre všetkých
  • Zachráňte našu bezpečnosť: Na protest proti zákonu C-51
  • Ochrana osobných údajov na hraniciach: Zastavte pohraničné stráže USA, aby si prezerali váš telefón bez záruky!

Víťazstvo! Internet je základná služba pre všetkých Kanaďanov!

Kanaďania chceli univerzálny prístup na internet, podporu vidieckych komunít, rýchlosť na svetovej úrovni, neobmedzené možnosti údajov a minimálne záruky kvality svojho internetu. A s pomocou OpenMedia dostali všetko!

OpenMedia viedla takmer 50 000 silný pohyb na podporu internetu ako základnej služby. V skutočnosti ohromujúcich 95% pripomienok ku konaniu Kanadskej komisie pre rozhlasovú a televíznu komunikáciu (CTRC) prišlo od podporovateľov OpenMedia.!

Toto je po prvýkrát od telefónu, ktoré CRTC pomenoval základnú službu. Teraz musia mať všetci Kanaďania bez ohľadu na to, kde žijú, prístup k spoľahlivým mobilným a rezidenčným internetovým službám na svetovej úrovni.

Obhajujte internet

Otvorený internet je momentálne pod silným útokom. Federálna komisia pre komunikáciu (FCC) - orgán, ktorý má chrániť prístup Američanov na web a zabezpečiť, aby bol slobodný a spravodlivý - je pod novým vedením..

Nová hlava FCC Ajit Pai má v centre záujmu spoločnosti Big Telecom. Kľúčové ochrany, ktoré zabezpečujú neutralitu webu, sa už vrátili. Spoločnosti veľkých telekomunikačných spoločností však stále chcú viac, vrátane sily donútiť niektoré z vašich obľúbených webových stránok do „pomalého internetového pruhu“.

Povedzte nie tejto vízii internetu.

Iniciatíva Spoločenstva v oblasti širokopásmového pripojenia

Prístup Kanady k internetu je v porovnaní s inými krajinami nepriaznivý. OpenMedia však chce spolupracovať s ľuďmi na budovaní širokopásmového pripojenia v komunite.
Cieľom je dostupnejší internet pre všetkých.

Zachráňte našu bezpečnosť: C-51 (zákon bezohľadného špionážneho zákona vlády)

Kanada

OpenMedia ovplyvnil vládne konzultácie o národnej bezpečnosti a zastupoval záujmy Kanaďanov v oblasti súkromia. Minulý rok boli schopní:

  • Zúčastnite sa a svedčte na schôdzach Stáleho výboru vlády pre národnú bezpečnosť
  • Osobne sa zúčastňujte vládnych konzultácií pre odborníkov, akademikov a vedúcich firiem;
  • Zostavte online nástroj Save Our Security, ktorý umožnil tisícom Kanaďanov zúčastniť sa vládneho procesu konzultácií online
  • Spustite prvotriedny nástroj Click to Call. Nový výkonný nástroj, ktorý umožňuje Kanaďanom zavolať svojim poslancom v súvislosti s C-51 jediným kliknutím myši.

Spolu s tisíckami Kanaďanov OpenMedia vyvíjala tlak na vládu, aby zverejnila 59 000 výsledkov konzultácií o národnej bezpečnosti a uverejnila „súhrnnú správu“.

Vláda sa podľahla tlaku a zverejnila prvú polovicu reakcií.

Na dosiahnutie úspechu spoločnosť OpenMedia vybudovala nástroj crowdsourcing, ktorý umožňuje verejnosti nezávisle analyzovať všetkých 59 000 výsledkov z našich konzultácií o národnej bezpečnosti. Toto obrovské množstvo údajov bude po prvýkrát k dispozícii a ľahko stráviteľné.

Kampaň prinesie jasný obraz o tom, čo môžu Kanaďania očakávať od vlády v súvislosti s C-51 a represívnym hromadným dohľadom.

Spojené kráľovstvo

Uniknuté dokumenty odhaľujú tajný plán britského ministerstva vnútra získať prístup k textovým správam a online komunikácii v reálnom čase. Existujú dokonca kontroverzné pokusy prinútiť spoločnosti ako WhatsApp, aby prerušili zabezpečenie svojho vlastného softvéru.

Tento bezohľadný plán dohľadu spôsobí, že každý bude zraniteľnejší voči útokom, ako je nedávny útok na ransomware proti NHS.

Zapojte sa do kampane OpenMedia Save Our Security UK.

Hraničné súkromie v Spojených štátoch.

Práve teraz politici zvažujú, či budú alebo nebudú podporovať Protecting Data at the Border Act, ktorý by zabránil pohraničnej stráži v USA pozerať sa cez váš telefón alebo laptop bez povolenia..

Lobisti sa snažia presvedčiť politikov, že ľuďom to nevadí.

Zapojte sa do diskusie tu!

OpenMedia zverejnilo definitívnu správu TPP

TPP bola katastrofou pre Kanadu. Po piatich rokoch rokovaní a vynaložených nespočetných miliónoch sa dohoda rozpadla vzhľadom na rozsiahle pobúrenie občanov v každom štáte TPP..

Tisíce ľudí zdieľali svoje názory s vládou počas konzultácií o TPP - v dôsledku toho je čas konať na základe spätnej väzby ľudí.

V roku 2017 Kanada začne opätovne rokovať o Severoamerickej dohode o voľnom obchode (NAFTA), začne rozhovory o dohode o voľnom obchode s Čínou a preskúma otvorenie priameho obchodného vzťahu s Veľkou Britániou..

Tieto kritické konverzácie nasledujú rovnakú chybnú cestu ako TPP.
Navštívte OpenMedia.org

OpenMedia dúfa, že sa posunie smerom k novému rámcu pre vyjednávanie obchodu: rámec, ktorý obnoví dôveru verejnosti vo vládne procesy a vyzýva Kanaďanov, aby sa stali partnermi v konzultáciách.

Teraz je čas zaistiť, aby náš prístup vytvoril otvorený a progresívny obchod.

ExpressVPN je hrdým sponzorom OpenMedia

OpenMedia sa snaží udržať internet otvorený, cenovo dostupný a bez dozoru. ExpressVPN bude naďalej podporovať svoje skvelé iniciatívy a kampane za lepší internet pre všetkých.

Ak sa chcete zapojiť do týchto kampaní, navštívte stránku OpenMedia.org

Zapojte sa do kampaní OpenMedia a urobte z internetu lepšie miesto
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.