Absolūti labākās vietas VPN izmantošanai

[ware_item id=33][/ware_item]

Absolūti labākās vietas VPN izmantošanai


Dažiem cilvēkiem patīk lietus pilieni uz rozēm un ūsas kaķēniem. Tas ir jauki, bet ExpressVPN patīk interneta privātums, interneta drošība un digitālā brīvība.

Tāpēc šeit ir dažas lieliskas vietas VPN izmantošanai, kas aptver visas trīs iecienītās ExpressVPN lietas.

Mājas VPN piekļuve nodrošina jūs un jūsu interneta drošību

Labākā vieta, kur izmantot VPN, ir jūsu valsts robežās. Jūsu mājās atradīsies visjutīgākie dokumenti, un, visticamāk, pavadīsit lielāko daļu laika tiešsaistē.

VPN uzlabos jūsu aizsardzību, kā arī neļaus ziņkārīgajām acīm novērot, ka jūs savās mājās darāt visu, ko jūs sasodīti vēlaties..

Bet tas nav mājas VPN un korporatīvā VPN jautājums. Ja VPN ir mājās, tas nenozīmē, ka jums nevajadzētu saņemt VPN darbam ... vairāk par to vēlāk.

Par VPN izmantošanu Wi-Fi karstajiem punktiem vajadzētu būt likumam

Risks piekaut mirušu zirgu, bezmaksas publiskie Wi-Fi tīklāji nav tik brīvi, kā to norāda termins bezmaksas. Biežāk par brīvu Wi-Fi maksā pats, savācot savus datus un pārdodot tos visaugstākajam solītājam.

Publiskajā Wi-Fi tīklājā, iespējams, darbosies starpniekserveris, kas bloķēs interneta savienojumu, līdz ievadīsit sava veida atklājošu informāciju par sevi. Dažreiz tas ir tikai e-pasts, taču jums, visticamāk, būs jāievada pilns vārds, adrese un dzimšanas datums. Tas, ko katrs Wi-Fi uzņēmums dara ar jūsu sulīgo informāciju, ir atkarīgs no tā, jūs parakstāt tiesības, tiklīdz noklikšķināt uz Piekrītu.

Lielākajai daļai uzņēmumu nav ieraduma sniegt pakalpojumus, tāpēc ir saprātīgi būt uzmanīgiem attiecībā uz to, kas jums jāpiekrīt, pirms sākat pieslēgties..

Arī nenodrošinātie Wi-Fi tīkli ir tieši tādi, kā izklausās (tas ir, nenodrošināti). Ar pareizajām zināšanām ikviens, kas izveidojies savienojums ar to pašu atvērto tīklu, kur jūs varēja viegli piekļūt saviem datiem. Bet labs VPN pakalpojums maskēs jūsu reālo atrašanās vietu un IP adresi, nodrošinot daudz drošāku interneta savienojumu.

Izmantojiet kafijas veikalu VPN un nodrošiniet romānu, kuru esat rakstījis kopš 1997. gada

Kafijas veikali ir slavenas vietas, kur nedaudz izmantot Wi-Fi. Jā, es esmu klients! Es nopirku šo ūdens tasi pirms trim stundām!

Bet cik jautri ir izklaidēt kāda cita interneta sulu, jums joprojām ir jāaizsargā sava aparatūra. Iegūstiet sev Starbucks VPN, pirms kāds iesprūst jūsu Mac datorā un nozog šo romānu, kurā strādājāt, vai, kas vēl ļaunāk, kaut ko svarīgu.

labākā viesnīca-vpnKāda varētu būt zīme uz viesnīcas.

Izmantojiet labu VPN jebkurā laikā, kad atrodaties viesnīcā, jebkur citur

Viesnīcas Wi-Fi ir gandrīz tāds pats kā publiskais Wi-Fi, un tam ir visas tās pašas drošības problēmas. Hakerim nav nepieciešams daudz darba, lai ļaunprātīgi izmantotu atvērtu, nenodrošinātu tīklu.

Bet vismaz cilvēkus parasti ierobežo parastie sabiedrības noteikumi, atrodoties sabiedriskā vietā, un cilvēki, kas nav labi, ir pārliecināti, ka galu galā piesaistīs sev nevēlamu uzmanību..

Nedrošs Wi-Fi tīkls viesnīcā nozīmē, ka uzbrucējs var aizslēgties telpā, kuru neviens neredz, un darīt visu, kas viņiem patīk, izmantojot interneta savienojumu. Viņi varētu novākt visus jūsu datus, ironiski runājot, saglabājot pilnīgu privātumu.

Office VPN piekļuve apiet ugunsmūra satura filtrus (un paslēpīs jūsu pārlūkošanas vēsturi)

Liela daļa darba vietu piedāvā ierobežotu piekļuvi internetam, jo ​​acīmredzami vislielākā informācijas bibliotēka, kāda jebkad pastāvējusi, ir kaut kas tāds, ko daži darba devēji vēlas, lai darbiniekiem būtu pa rokai..

Bet hey, tā ir viņu kompānija, viņi var darīt to, kas viņiem patīk. Pat ja tas, ko viņi dara, ir briesmīgi un prāts liekas muļķīgs.

Jādomā, ka domāšanas process norisinās šādi:

“Neļaujiet viņiem piekļūt Wikipedia. Viņi var izveidot lietas, ko viņi nezina. Personāls var mācīties patstāvīgi. Šeit nav vietas intelektuālai izaugsmei. ”

Ja vien būtu veids, kā apiet šādu pārgalvīgu nodarbinātības praksi.

Psssst. Jūs tur… VPN. Šhhh.

Pat ja jūsu darba vieta atļauj neierobežotu piekļuvi internetam, darba VPN joprojām ir saprātīga izvēle. Tikai gadījumā, ja viņi skatās, kā jūs skatāties visus šos kaķu video.

Skolas VPN apiet ugunsmūra satura filtrus (un paslēpīs jūsu pārlūkošanas vēsturi)

Skatīt iepriekš, bet nomainiet darba devēju ar “visu varenu zināšanu pārzini”. Vai arī lektoru, ja vēlaties.

Pro padoms: Varat arī izmantot skolas VPN kā bibliotēkas VPN. Jūs zināt, pētījumiem. Tad, ja jūs studējat pietiekami smagi, iespējams, ka jūsu skolas VPN absolvēs koledžas VPN vai pat universitātes VPN.

labākais-vpn-ceļoEsmu redzējis dažas lietas, un es vēlos, lai jūs redzētu arī tās.

Ceļojot VPN ļauj izsmiet savus draugus no jebkuras vietas

Daudzas valstis cenzē internetu, jo tās pārvalda cilvēki, kas rūpējas par savas varas iemūžināšanu un regulāru ļaužu kontroli (skatīt darba ierakstu vēlreiz).

Kad redzat pasauli un baudāt ievērojamākās vietas, par kurām visvairāk var tikai sapņot, ir saprotams, ka jūs vēlēsities nosūtīt milzīgus attēlus, lai izsmietos par draugiem un ģimeni. Mēs visi to darām.

Tomēr problēma ir tā, ka jūs varētu atrast vēlamo sociālo mediju noieta bloķētu tur, kur atrodaties. Sliktāk, iespējams, arī jūsu e-pasta pakalpojumu sniedzējs ir ierobežots.

Piekļuves trūkums savam e-pasta kontam varētu būt problēma, ja jums ir jāmeklē palīdzība vai palīdzība vai steidzami ir jāsazinās ar tuviniekiem jebkādu iemeslu dēļ (lai arī, ja godīgi, iespējams, ka tas ir paredzēts tikai globālajam noskaņojumam).

Ceļojuma VPN ir apliecinājums tam, ka jūs varēsit nosūtīt šo zilās debesis pludmales kadru saviem radiniekiem tajā pašā mirklī, kad dzirdēsit, ka līst mājās. Un, tā kā ceļošanai ir nepieciešams lidot, jums būs nepieciešams arī lidostas VPN (atkal skatiet ierakstu publiskās vietās).

Izmantojiet VPN, kad nodarbojaties ar pieaugušo vaļaspriekiem

IPS var saglabāt jūsu interneta vēsturi. Bet VPN slēpj jūsu interneta vēsturi, nodrošinot privātu piekļuvi internetam. Wink, aci.

Patiesībā visur lietojiet labu VPN

Protams, ir daudz vairāk vietu, kur izmantot VPN, un vēl vairāk iemeslu to darīt. Šajā snūpošanas un federālo tiesas procesu laikmetā, kas pieprasa piekļuvi cilvēku datiem, iespējams, ir saprātīgi visiem saviem interneta savienojumiem izmantot VPN..

Labs VPN dod jums iespēju piekļūt pilnam internetam, lai kur jūs atrastos, neatkarīgi no iemesla.

Kur jūs izmantojat savu VPN? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk!

Piedāvātais attēls: masha_tace / Depozīta fotoattēli
Viesnīcas zīme: BrianAJackson / Deposit Photos
Parakstiet pastu: LAMeeks / Depozīta fotoattēli

Absolūti labākās vietas VPN izmantošanai
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.