Astoņas sievietes Bitcoin jums vajadzētu sekot Twitter

Twitter ikona no viņas mutes tweets Bitcoin logotipu.

Vecā klišeja, ka Bitcoin ir maz sieviešu, kļūst mazliet nogurdinoša. Daudzas sievietes dod ieguldījumu tehnoloģiju, sabiedrības un investīciju pusē tajā, ko mēs uzskatām par vienu no aizraujošākajām cilvēces izmaiņām mūsu gadsimtā. Protams, līdzās VPN.

Ja atrodaties čivināt un vēl nesekojat šīm sievietēm, dariet to tagad!

1. Elizabete Starka (@starkness)

Elizabetei Starkai ir sena digitālo tiesību kampaņu vēsture. Viņa ilgu laiku ir bijusi Bitcoin advokāte, un šobrīd tā ir visslavenākā ar to, ka līdzdibināja Lightning Labs – ātro un lēto maksājumu tīklu virs Bitcoin..

Zibens nākotne izskatās gaiša. �� Skatu torņi, Splicing, AMP, labāka Bitcoin lietotāja pieredze. ⚡️

Mēs uzrakstījām primer, lai cilvēki uzzinātu par to, kā Lightning darbosies gala lietotājam: https://t.co/MsuHyrE8PC

– elizabeth stark (@starkness) 2018. gada 2. maijs

2. Leigh Cuen (@La__Cuen)

Leigh ir žurnāla Coindesk žurnālists un reportieris. Viņa tweets par tech, sociālajiem jautājumiem un Bitcoin Tuvajos Austrumos.

Nepopulārs viedoklis: mums ir nepieciešami vairāk bitcoin maksimālistu, lai žurnālistiem iemācītu apšaubīt blockchain projektus (neatkarīgi no tā, vai šis uzskats ir pareizs).

– Leigh Cuen (@La__Cuen), 2018. gada 1. augusts

3. Mir Liponi (@mir_btc)

Mir ir Bitcoin maksimālists pēc sirds patikas un aicinās visus krāpniekus, pozētājus un gribētāju domu vadītājus “kriptonauda” telpā. Arī viņa ir Bitcoin popkultūras pamatā!

Kad kriptovalūtā ir uzņēmums, dibinātāji, veidotājs, kurš nav anonīms un joprojām atrodas, mārketinga / reklāmas nodaļa, tās nekad nav labas pazīmes.
Tie ir iespējamās izkrāpšanas simptomi un / vai vislabākā scenārija gadījumā triviāli atsevišķi neveiksmes punkti.

– MIR������ (@mir_btc) 2018. gada 17. janvārī

4. Lyn Ulbricht (@Free_Ross)

Lina ir Rosas Ulbrihtas māte, kura šobrīd izcieš mūža ieslodzījumu par iespējamu tiešsaistes narkotiku tirgus “Zīda ceļa” izveidi un vadīšanu 2011. gadā. Līna izmanto čivināt, lai izplatītu izpratni par narkotiku karu un iespējamo korupciju tiesas procesa laikā viņas dēls, un dalieties ar paša Rosas vēstījumiem.

Mēs tikko izsludinājām petīciju, lai atvestu Rosu mājās. Lūdzu, parakstiet un dalieties. #FreeRosshttps: //t.co/hlio8inmOW

– Free_Ross (@Free_Ross) 2018. gada 14. jūlijs

5. Jūsu Hydra (@BraveTheWorld)

Jūsu hidrai Bitcoin galvenokārt ir rīks stāvokļa pazemināšanai. Viņas tvīti ir par politiku un sociālajiem jautājumiem un to, kā Bitcoin iekļaujas tajos.

Kad es biju bērns, mēs savācām uzlīmes. Tad mēs iešāvāmies mūsu nometnes krātuvē un uzklājām uzlīmes ruļļos ruļļus, un to vērtība nekavējoties sabojājās.

Ir labi uzzināt par inflāciju 7 gadu vecumā.

– JŪSU HIDRA (@BraveTheWorld) 2018. gada 27. jūlijā

6. Stacy Herbert (@stacyherbert)

Stacy ir vadītājs un producents, kurš visvairāk pazīstams ar Keizara ziņojuma līdz hostingu. Viņa tweets par zeltu, Bitcoin un finanšu tirgiem.

Bitcoin nokļūs 100 000. Pēc šīs likmes tas varētu būt līdz 2018. gadam! Bet, un tas ir liels BET, nākotnes darījumi, kas notiks pēc divām dienām, nav tikai ilgi. Neviens nezina, kādu ietekmi mēs redzēsim, taču tas var būt ļoti nepastāvīgs. Esi gatavs. #BitcoinFutures

– Stacy Herbert (@stacyherbert), 2017. gada 7. decembris

7. Alena Vranova (@AlenaSatoshi)

Alena ir Satoshi Labs līdzdibinātāja. Viņa galvenokārt raksta par individuālo autonomiju, ekonomiku un Bitcoin adopciju visā pasaulē.

10 populārākās #Bitcoin pilsētas saskaņā ar @thecoinmap

1. Prāga ��
2. Buenosairesa
3. Sanfrancisko
… Pic.twitter.com/kXomqCaDQo

– Alena Vranova (@AlenaSatoshi), 2018. gada 2. augusts

8. Ketrīna Nikolsone (@Catheryne_N)

Catheryne ir izpilddirektors Blockcypher – platformai vairākām viegli lietojamām API, kas paredzētas Bitcoin, Dash un Ethereum. Savā plūsmā viņa dalās ar interesantiem jaunumiem un rakstiem par politiku un Bitcoin.

Es jūtu, ka esmu pēdējais cilvēks, kurš uzzina, kāda šobrīd ir bitcoin cena. Es domāju, ka tā ir laba lieta.

– Ketrīna Nikolsone (@Catheryne_N), 2018. gada 19. janvāris

Astoņas sievietes Bitcoin jums vajadzētu sekot Twitter
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.