Bezmaksas sporta straumēšanas vietnes pakļauj jūsu privātumu riskam: 3 iemesli izmantot VPN

skaties premjerlīgu bez vpnMēģiniet skatīties Sky Sports ārpus Lielbritānijas, un jūs izlaidīsit visas Premjerlīgas darbības!

Mēs visi zinām, cik kaitinoši ir tiešsaistē atrast tiešsaistes sporta straumes. Darbīgas saites meklēšana, satraukums par nejaušiem uznirstošajiem logiem un sīkdatņu uzbrukums, kas pielīmējami jūsu pārlūkprogrammā, piemēram, burbuļgumija uz kurpēm, ir visas darbības, kuras mēs veicam, straumējot bezmaksas saturu tiešsaistē.

Pēc Stony Brook universitātes pētnieku domām, pat 50% bezmaksas straumējošu sporta vietņu satur ļaunprātīgas reklāmas.

Vai ir vērts riskēt? Protams, nē. Bet tas nenozīmē, ka mēs joprojām to nedarām.

Par laimi, ir drošāki sporta tiešraides veidi. Šeit ir trīs iemesli, kāpēc vienmēr ir labāk straumēt, izmantojot VPN.

Straume taisni no avota

Ja lasāt šo, tad jūs droši vien jau zināt, kas ir VPN. Tas, ko jūs, iespējams, nezināt, ir tas, kā atvieglo VPN apiet skicētās tiešraides pavisam un straumēt tieši no avota.

kā itv izskatās bez vpnPirms ExpressVPN…

Tā kā VPN ļauj maskēt IP adresi ar citu, kas atrodas citā valstī, jūs varat piekļūt likumīgām straumēšanas vietnēm visā pasaulē!

kā itv izskatās pēc vpnPēc ExpressVPN…

Izmantojot ExpressVPN straumēšanas direktoriju, varat izlasīt detalizētus norādījumus par to, kā tiešraidē pārraidīt pasaules lielākos sporta pasākumus, nekad neatverot skicējošu saiti.

Pievienojiet tīklam lielāku drošību

Lai arī bezmaksas straumēšanas vietņu popularitāte pieaug, viņi nesīsiet virkni privātuma risku. Ļaunprātīga programmatūra, vīrusi un nekonkrēti tīmekļa izsekotāji ir visi draudi, kurus jūs labprāt piekrītat, kad nolemjat straumēt saturu no šīm vietnēm.

Graudaini video, kaitinoši uznirstošie logi, trešo pušu izsekotāji - tās ir tikai dažas no galvassāpēm, ar kurām jūs sastopaties, kad izmantojat tiešraides straumēšanas vietnes.

Kad izmantojat VPN, jūs varat šifrēt tīkla trafiku un anonimizēt savu atrašanās vietu, nemaz nerunājot par to, ka jūs varat straumēt arī no likumīgām vietnēm, nevis ar izlases saitēm.

Tā ir abpusēji izdevīga.

Pat skatīties HD formātā

Video kvalitāte reti ir norma, kad runa ir par trešo pušu vietnēm. Straumējot no ārējiem avotiem, jūs ne tikai neriskējat ar savu privātumu, bet jūs skatāties apakšvērtību straumi.

Tā kā VPN ļauj straumēt no avota, video kvalitāte ir daudz labāka, un iekraušanas laiki ir nulle.

Jūs pat varat izmantot Speed ​​Test, lai redzētu, kuras VPN serveru vietas piedāvā vislabāko ātrumu.

Esiet uzmanīgs, ļaudis: ja jūs tiešsaistē meklējat sporta straumes, pārliecinieties, vai izmantojat VPN.

Bezmaksas sporta straumēšanas vietnes pakļauj jūsu privātumu riskam: 3 iemesli izmantot VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.