Cīņa ar TPP ar VPN

Cīņa ar TPP ar VPN

Trans-Klusā okeāna partnerība (TPP) ir starptautisks tirdzniecības nolīgums, kas noslēgts piecus gadus. Lai arī informācija par līgumu ir slepena, dažas sadaļas, proti, tās, kas attiecas uz intelektuālā īpašuma tiesībām, ir izlaistas caur WikiLeaks.

Jaunās detaļas atklāj stingrus noteikumus par interneta regulēšanu. Saskaņā ar šo vienošanos interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP) būs spiesti glabāt visu, ko jūs darāt, žurnālus. Tas nozīmē, ka tiks reģistrēta katra apmeklētā vietne, katra jūsu veiktā darbība.

Neļaujiet TPP uzbrukt jūsu privātumam. Lejupielādējiet VPN un atņemiet savu interneta brīvību!

Kā apiet TPP

Neļaujiet nevienam skatīties katru jūsu kustību.

ExpressVPN nodrošina jūsu interneta savienojumu ar 256 bitu šifrēšanu. Interneta pakalpojumu sniedzēji to nevar atšifrēt pilnīga tiešsaistes privātuma kontrole.

Mēs arī slēpjam jūsu atrašanās vietu. Kad izveidojat savienojumu ar kādu no mūsu serveriem, tiek paslēpta gan jūsu IP adrese, gan atrašanās vieta, padarot ISP un valdības aģentūras neiespējamu jūsu tiešsaistes darbību izsekošanā..

Pats labākais, ka ExpressVPN nekad reģistrē jūsu interneta datplūsmas datus, tāpēc interneta pakalpojumu sniedzēji nekādi nevar izsekot jums..

TPP nevēlas iznīcināt jūsu privātumu. Cīņa ar VPN.

Cīnīties pretī

Piecelties un cīnīties ar TPP

Neļaujiet TPP kontrolēt jūsu internetu. Atņemiet atpakaļ savu privātumu ar ExpressVPN.

Pievienojieties kustībai piecelties un cīnīties pret TPP. Paņemiet Flush TPP ķīlu.

Kāda ir TPP, un kāpēc tas ir tik svarīgi??

TPP tika izveidots, lai palīdzētu uzlabot tirdzniecības attiecības, pazemināt tarifus un radīt vairāk darba vietu iesaistītajām valstīm. Protams, tie ir cēli centieni. Bet tas būs paredzēts arī daudzām citām lietām, piemēram, stingrāku privātuma likumu ieviešanai un stingrākai autortiesību aizsardzībai, kā arī farmācijas nozarei ļaus panākt vēl tiesiskāku polsterējumu. Yikes!

12 TPP pašlaik iekļautās valstis ir Amerikas Savienotās Valstis, Kanāda, Austrālija, Jaunzēlande, Vjetnama, Singapūra, Malaizija, Meksika, Japāna, Peru, Čīle un Bruneja.

Saskaņā ar vienošanos katra iekļautā valsts būs spiesta mainīt savus likumus, lai ASV filmu studijām būtu vieglāk meklēt zaudējumus par autortiesību pārkāpumiem. Ja TPP tiks apstiprināts, TPP būs lielākais tirdzniecības darījums vēsturē. Tas veidos 40 procentus pasaules ekonomikas un aptvers vairāk nekā 792 miljonus cilvēku.

Kāpēc tik slepeni?

Ja TPP ir tik liels darījums, kāpēc viss ir tik satraucoši??

TPP ir kas vairāk nekā tikai starptautiskas tirdzniecības darījums. Tas veidos pasaules ekonomiku. Un, lai gan Kongress uzskata darījumu par veidu, kā “saglabāt līdzsvaru starp intelektuālā īpašuma īpašnieku tiesībām un lietotāju un sabiedrības likumīgajām interesēm”, patiesība ir tāda, ka tas ir viens no lielākajiem, visbīstamākajiem un korumpētākajiem darījumiem, kāds jebkad bijis. lai sasniegtu kongresu.

Faktiski Kongress nesen piešķīra Obamas administrācijai paātrinātu iestādi, tāpēc, ja nolīgums tiks parakstīts, tas apiet gan publisku pārskatīšanu, gan jebkādas izmaiņas iespējas.

Tas nozīmē, ka mūsu laika lielākais tirdzniecības darījums tiks parakstīts slepeni, tikai interešu grupām ir pieeja informācijai, procesam un grozījumiem.

Tas ir daži drausmīgi #&@ ^.

Cik slikti ir TPP?

TPP ir baaaaaaaaaad. TPP noplūdes sniedz iespēju ielūkoties Orvelas nākotnē, kur viss, ko jūs darāt, tiek reģistrēts, reģistrēts un novietots, lai tam varētu piekļūt pēc valdības aģentūru kaprīzes..

Saskaņā ar jauno līgumu autortiesību nosacījumi pagarinās uz autora mūžu plus 70 gadus. Tas nozīmētu arī bargākas kriminālsankcijas cilvēkiem, kuri pārkāpj autortiesību likumus vai kuriem ir konstatēts, ka viņi koplieto failus, ar īpaši bargu cietuma laiku un / vai sasmalcinot likumīgus naudas sodus.

Lejupielādējiet ExpressVPN

Piedāvātais attēls: Sergejs Nivens / Dollar Photo Club

Cīņa ar TPP ar VPN
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.