ExpressVPN aizsargā jūs no paroli šifrēšanas programmām

[ware_item id=33][/ware_item]

ExpressVPN aizsargā jūs no paroli šifrēšanas programmām


Kā daži no jums var atcerēties, apmēram 2010. gada beigās tika izlaists jauns Firefox paplašinājums, kas ļāva indivīdam nolaupīt daudzus lietotāju kontus, kas savienoti ar publiskiem WiFi piekļuves punktiem - visu, sākot no Facebook, līdz Amazon, līdz e-pastam un daudz ko citu. Šādu datu nolaupīšana tiek veikta ar paplašinājumu, kas šifrē nešifrētus datus, kas pārvietojas pa publisku WiFi piekļuves punktu, pēc tam ļaujot nolaupītājam uz laiku pozēt, kad lietotāji ir pieteikušies noteiktā pakalpojumu skaitā. No tā laika nolaupītājs varēja darīt jebko, sākot ar vēlamo ievietošanu uz jūsu sienas vai Twitter plūsmas, līdz paroles maiņai, tādējādi pilnībā pārņemot kontroli pār jūsu kontu un bloķējot jūs..

Šis paplašinājums, Firesheep, joprojām ir ļoti populārs starp tiem, kas vēlas šņaukāties publiskos WiFi piekļuves punktus; tomēr tagad ir varianti mobilo tālruņu lietojumprogrammu veidā, kas nodrošina līdzīgu funkcionalitāti, tādējādi ļaujot nolaupītājiem pabeigt savus nožēlojamos uzdevumus ar mobilā tālruņa vieglo formas faktoru. Faceniff ir viena no šādām mobilajām lietotnēm, kas izlaista Google Android mobilajā platformā. Lai arī tā nosaukums norāda uz primāru saikni ar Facebook kontu nolaupīšanu, Faceniff faktiski spēj pārtvert lietotāju datus no daudziem sociālajiem tīkliem, emuāru veidošanas platformām un daudz ko citu. Un, lai gan Facebook tagad piespiež visus lietotājus pieteikties, izmantojot HTTPS (tādējādi aizsargājot viņus no tādām lietotnēm kā Faceniff), ir pārāk daudz vietņu, kurās nav.

Paturot to prātā, situācijas smagums prasa risinājumu, kas jūs pasargās no šādiem šņaukšanas mēģinājumiem. Šeit ir jāņem vērā VPN tehnoloģijas priekšrocības. Tas ir vienīgais risinājums, kas jums jāizmanto, lai pasargātu sevi no šādiem nolaupītājiem. Tas nozīmē, ka jūs jau esat pārklāts, ja izmantojat ExpressVPN, tādējādi nodrošinot, ka dati, konti un paroles ir pilnīgi droši jebkura veida savienojumā - neatkarīgi no tā, vai tas ir privāts vai publisks WiFi piekļuves punkts vai kā citādi. Jā, tādus spraudņus un lietotnes kā iepriekš minētos var nolaupīt pat šifrētu WiFi tīklu savienojumus, tāpēc pārliecinieties, vai pilnībā izmantojat mūsu pakalpojumu sniegtās iespējas!

Pēdējais piezīme: tā kā mūsdienās vairums no mums izmanto dažādas ierīces (klēpjdatorus, planšetdatorus, mobilos tālruņus utt.), Lai izveidotu savienojumu ar internetu, pārliecinieties, vai izmantojat ExpressVPN priekšrocības, lai jūsu dati būtu droši. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat operētājsistēmu Windows, Mac, Linux, iOS, Android vai maršrutētājus, mēs esam nodrošināti. Nav iemesla, kāpēc nevajadzētu aizsargāt sevi no ziņkārīgo acīm un nolaupītājiem visās ierīcēs, kuras varat.

ExpressVPN aizsargā jūs no paroli šifrēšanas programmām
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.