FBI plāno paplašināt uzlaušanas iespējas, neraugoties uz bažām par privātumu

Fbi-hakeru

Pagājušajā pirmdienā Tiesnešu konferences Krimināllikumu padomdevēja komiteja sankcionēja noteikumu maiņu, kas paplašinās FB pilnvaras izmantot hakeru tehnikas, lai piekļūtu elektroniskajiem datiem..

Komiteja lēma par 11 pret 1 veco federālo noteikumu - 41. panta - grozīšanai, tādējādi dodot tiesnešiem lielāku rīcības brīvību elektronisko datu meklēšanas orderi apstiprināšanā, ziņo Nacionālais Vēstnesis.

Pirms izmaiņām tiesneši varēja apstiprināt tikai kratīšanas orderi materiāliem, kas atrodas viņu pašu tiesu apgabalā. Tomēr tagad tiesas varēs izsniegt orderi par datu meklēšanu citur.

Federālā valdība saka, ka izmaiņas 41. noteikumā ir būtisks jauninājums senatnes likumam, kas ieviesīs to 21. gadsimtā.

Federālais izmeklēšanas birojs, kā teikts, gūs labumu no palielinātas varas, kas ļaus vieglāk piekļūt tīkliem, kurus pēc tam varēs uzraudzīt, izmantojot izsekošanas programmatūru. Tas saka, ka aģentūrai ļaus labāk uzraudzīt noziedzniekus, kuri ir lietpratīgi tehnoloģiju izmantošanā, lai segtu savus maršrutus.

Vairākas organizācijas, ieskaitot pilsoniskās tiesības un pilsonisko brīvību grupas, ir paudušas nostāju pret likuma izmaiņām, sakot, ka grozījums pārsniedza nelielu korekciju un faktiski bija lielas izmaiņas, kas varētu būt pretrunā ar Ceturto grozījumu un tā aizsardzību. paziņo ASV pilsoņiem pret nepamatotu meklēšanu un arestiem.

Arī organizācijas, piemēram, Amerikas Pilsoņu brīvību savienība (ACLU), apgalvoja, ka noteikumu maiņa vismaz teorētiski varētu dot FIB iespēju vienlaikus mērķēt uz vairākiem datoriem, iespējams, ieskaitot miljonus, kas pieder lietotājiem, kuri nav iesaistīti nevienā noziegumā..

Arī meklēšanas gigants Google pagājušajā mēnesī pievienoja savu varenību argumentam, sakot, ka tas “rada vairākas monumentālas un ļoti sarežģītas konstitucionālas, juridiskas un ģeopolitiskas problēmas, kuras Kongresam jāatstāj izlemšanai”..

Google tiesībaizsardzības un informācijas drošības direktors Ričards Salgado sacīja, ka grozījuma formulējums ir pārāk neskaidrs, iespējams, ļaujot valdībai izmantot “attālo piekļuvi”, lai meklētu un konfiscētu vai kopētu elektroniskos datus, piebilstot, ka, kā un ko var meklēšanā trūkst teksta:

“Jēdziens“ attālā pieeja ”nav definēts. Paraugu meklēšanas orderi, ko DOJ iesniedza komitejai, norāda, ka “attālā pieeja” var būt saistīta ar tīkla izmeklēšanas metodēm jeb NIT, kas ietver, piemēram, programmatūras instalēšanu mērķa ierīcē, lai noteiktu informāciju no ierīci, ieskaitot IP adresi, MAC adresi un citu identifikācijas informāciju. ”

Salgado arī ierosināja, ka termins “attālā pieeja” šķietami nozīmē, ka valdība faktiski var uzlauzt jebkuru iekārtu jebkur un ka formulējums ap robottīkliem - kas vienlaikus var inficēt miljoniem datoru vienlaikus - varētu nozīmēt, ka grozījums faktiski tiek atvērts. piekļuvi visām šīm mašīnām FBI.

Kā to sagaidāms, Tieslietu departaments to tomēr atbalsta. 2014. gada decembrī DoJ Kriminālās nodaļas ģenerālprokurora vietnieka vietnieks Deivids Bitkords atgādinājumā atzīmēja, ka:

"Ierosinātais grozījums nodrošinātu, ka tiesas jurisdikcijā ir izsniegt kratīšanas orderi divās izmeklēšanas kategorijās, kas saistītas ar mūsdienīgiem interneta noziegumiem: lietās, kas saistītas ar robottīkliem, un lietās, kas saistītas ar interneta anonimizācijas paņēmieniem".

Bitkower izmantoja piezīmi, lai pievienotu papildu skaidrojumus, paskaidrojot, kā priekšlikums tikai vienkāršo meklēšanas procesu, nepievienojot nekādas papildu pilnvaras, kas vēl nav atļautas saskaņā ar spēkā esošajiem tiesību aktiem. Bitkower arī vēlējās uzsvērt, kā saglabāsies tiesas uzraudzība, tiesnešiem lemjot par ordera pieteikumiem katrā atsevišķā gadījumā..

Privātuma grupas tomēr turpinās cīnīties ar noteikumu izmaiņām, kuras pārskata Pastāvīgā prakses un procesa komiteja, visticamāk, jūnijā, un Tiesnešu konference septembrī..

Amerikas Pilsoņu brīvību savienības advokāts Amerikas Pilsoņu brīvību savienība nāca klajā ar paziņojumu, kurā viņš sacīja:

“Lai arī priekšlikums tiek iesniegts kā neliels procedūras atjauninājums, tas draud paplašināt valdības iespējas izmantot ļaunprātīgu programmatūru un tā sauktos“ nulles dienas ekspluatācijas gadījumus ”, nepiemērojot nepieciešamās aizsardzības. Pašreizējā priekšlikumā nav panākts pareizais līdzsvars starp privātuma un interneta drošības garantēšanu un valdības atļauju izmeklēt noziegumus. ”

Piedāvātais attēls: J. Jones / ExpressVPN

FBI plāno paplašināt uzlaušanas iespējas, neraugoties uz bažām par privātumu
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.