Iesaistieties OpenMedia kampaņās, lai padarītu internetu labāku

saglabāt saiti

ExpressVPN lepojas, ka ir kopā ar OpenMedia daudzos projektos, kuru mērķis ir interneta aizsardzība.

2008. gadā dibinātais OpenMedia ir nenogurstošs cīnītājs pret visām tiešsaistes brīvībām.

Ja vēlaties iestāties par bezmaksas internetu, OpenMedia ir lieliska vieta, kur sākt.

OpenMedia kampaņās ietilpst:

  • Pieprasiet Kanādas nacionālo platjoslas stratēģiju: internets Kanādā tagad tiek klasificēts kā pamatpakalpojums
  • Aizstāvi internetu: tīkla neitralitātes kampaņa
  • Kopienas platjoslas iniciatīva: labāks, pieejamais internets visiem
  • Glābiet mūsu drošību: protestējot pret C-51 likumu
  • Robežu privātums: pārtrauciet ASV robežsargus bez garantijas skatīties pa tālruni!

Uzvara! Internets ir pamatpakalpojums visiem kanādiešiem!

Kanādieši vēlējās universālu piekļuvi internetam, atbalstu lauku kopienām, pasaules klases ātrumu, neierobežotas datu iespējas un minimālas garantijas sava interneta kvalitātei. Ar OpenMedia palīdzību viņi to visu ieguva!

OpenMedia vadīja gandrīz 50 000 spēcīgu kustību, atbalstot internetu kā pamata pakalpojumu. Faktiski satriecošus 95% komentāru Kanādas radio-televīzijas un telekomunikāciju komisijai (CTRC) sāka no OpenMedia atbalstītājiem.!

Šī ir pirmā reize kopš tālruņa, kad CRTC ir nosaukusi pamatpakalpojumu. Tagad visiem kanādiešiem neatkarīgi no dzīvesvietas ir jābūt pieejamiem uzticamiem, pasaules klases mobilajiem un dzīvojamajiem interneta pakalpojumiem.

Aizstāvi internetu

Šobrīd atklātais internets tiek intensīvi uzbrukts. Federālā komunikāciju komisija (FCC) - struktūra, kurai ir jāaizsargā amerikāņu piekļuve tīmeklim, nodrošinot tā brīvu un godīgu, ir jauna vadībā..

Jaunajam FCC vadītājam Ajit Pai ir galvenā sirds par Big Telecom interesēm. Galvenās aizsardzības, kas nodrošina tīmekļa neitralitāti, jau ir pagrieztas atpakaļ. Bet tomēr lielie telekomunikāciju uzņēmumi vēlas vairāk, ieskaitot pilnvaras piespiest dažas no jūsu iecienītākajām vietnēm izveidot “lēnu interneta joslu”.

Sakiet nē šim interneta redzējumam.

Kopienas platjoslas iniciatīva

Kanādas piekļuve internetam ir nelabvēlīga salīdzinājumā ar citām valstīm. Bet OpenMedia vēlas sadarboties ar cilvēkiem, lai izveidotu kopienas platjoslas pakalpojumus.
Mērķis ir pieejamāks internets visiem.

Glābiet mūsu drošību: C-51 (valdības neapdomīgais spiegošanas likums)

Kanāda

OpenMedia ir ietekmējis valdības Nacionālās drošības konsultācijas un pārstāvējis kanādiešu privātuma intereses. Pagājušajā gadā viņi spēja:

  • Apmeklējiet un lieciniet valdības pastāvīgās komitejas sanāksmēs par nacionālo drošību
  • Personīgi piedalīties valdības konsultācijās ekspertiem, akadēmiķiem un biznesa vadītājiem;
  • Veidojiet tiešsaistes rīku Saglabāt mūsu drošību, kas ļāva tūkstošiem kanādiešu piedalīties valdības tiešsaistes konsultāciju procesā
  • Palaidiet pirmo šāda veida rīku Noklikšķiniet, lai Zvanītu. Jaudīgs, jauns rīks, kas kanādiešiem dod iespēju ar peles klikšķi izsaukt savus parlamenta locekļus par C-51.

Kopā ar tūkstošiem kanādiešu OpenMedia izdarīja spiedienu uz valdību publiski atklāt 59 000 nacionālās drošības konsultāciju rezultātus un publicēt “kopsavilkuma ziņojumu”.

Valdība ir pakļausies spiedienam un publiski publiskojusi atbildes pirmo pusi.

Lai balstītos uz panākumiem, OpenMedia izveidoja kopuzņēmumu iegūšanas rīku, kas ļāva sabiedrībai neatkarīgi analizēt visus 59 000 mūsu nacionālās drošības konsultāciju rezultātus. Šis milzīgais datu apjoms būs pieejams un viegli sagremojams pirmo reizi.

Kampaņa parādīs skaidru priekšstatu par to, ko kanādieši var sagaidīt no valdības attiecībā uz C-51 un nomācošu lielapjoma uzraudzību.

UK

Noplūdušie dokumenti atklāj Lielbritānijas Iekšlietu biroja slepeno plānu reāllaika piekļuvei īsziņām un tiešsaistes saziņai. Ir bijuši pat pretrunīgi mēģinājumi piespiest tādus uzņēmumus kā WhatsApp izjaukt savas programmatūras drošību.

Šis pārgalvīgais uzraudzības plāns padarīs ikvienu neaizsargātāku pret uzbrukumiem, piemēram, neseno uzbrukumu NHS uzbrukumam rensomware.

Iesaistieties OpenMedia kampaņā Saglabāt mūsu drošību Lielbritānijā.

Robežu privātums ASV.

Šobrīd politiķi apsver iespēju atbalstīt likumu “Par datu aizsardzību pie robežas”, kas ASV robežsargiem liegtu meklēt jūsu tālruni vai klēpjdatoru bez atļaujas.

Lobisti cenšas pārliecināt politiķus, ka cilvēki neiebilst pret šo praksi.

Iesaistieties debatēs šeit!

OpenMedia publicēja galīgo TPP ziņojumu

TPP ir bijusi katastrofa Kanādai. Pēc piecu gadu sarunām un neizskatītajiem miljoniem iztērēto vienošanos ir izjukusi, saskaroties ar plašu sabiedrības sašutumu no katras TPP valsts pilsoņiem.

Tūkstošiem cilvēku dalījās viedokļos ar valdību TPP konsultāciju laikā, jo ir pienācis laiks rīkoties, pamatojoties uz cilvēku atsauksmēm.

2017. gadā Kanāda sāks atkārtotas sarunas par Ziemeļamerikas brīvās tirdzniecības līgumu (NAFTA), uzsāks sarunas par brīvās tirdzniecības nolīgumu ar Ķīnu un pētīs tiešās tirdzniecības attiecību atvēršanu ar Lielbritāniju..

Šīs kritiskās sarunas iet pa to pašu kļūdaino ceļu kā TPP.
Apmeklējiet vietni OpenMedia.org

OpenMedia cer virzīties uz jaunu tirdzniecības sarunu ietvaru: tādu, kas atjauno sabiedrības uzticēšanos valdības procesiem un aicina kanādiešus būt partneriem konsultācijās.

Ir pienācis laiks nodrošināt, ka mūsu pieeja rada atvērtu, progresīvu tirdzniecību.

ExpressVPN ir lepns OpenMedia sponsors

OpenMedia strādā, lai internets būtu atvērts, pieejamu un bez uzraudzības. ExpressVPN turpinās atbalstīt viņu lieliskās iniciatīvas un kampaņas, lai visiem nodrošinātu labāku internetu.

Ja vēlaties iesaistīties kādā no šīm kampaņām, apmeklējiet vietni OpenMedia.org

Iesaistieties OpenMedia kampaņās, lai padarītu internetu labāku
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.