Šifrētas tērzēšanas lietotnes: neko nedodiet par tām

Šifrētas tērzēšanas lietotnes: neko nedodiet par tām

Atjaunināšana: mēs esam sagatavojuši atkārtotu ziņojumu par vēl šifrētākām tērzēšanas lietotnēm, lai sarunas būtu privātas!

Pēc NSA slēpto atklāsmju un aizvien lielākās korporatīvās pārbaudes pat “privātajos” sakaros mobilo ierīču lietotāji meklē veidus, kā paziņot draugiem un ģimenes locekļiem, neuztraucoties, ka viņu vārdi, attēli un video tiek pārtverti un pārbaudīti. Rezultātā strauji aug šifrētu tērzēšanas lietotņu tirgus. Šeit ir seši visinteresantākie.

Čadders

Pretvīrusu guru John McAfee, Chad, ideju izstrādāja Future Tense Private Systems (FTC), uzņēmums, kuru McAfee nodibināja, un darbos ir vairākas citas drošības veida lietotnes..

Chadder pilnībā koncentrējas uz privātumu: tikai paredzētais ziņojuma saņēmējs to var atšifrēt, un visiem pārējiem vajadzētu redzēt tikai “izkropļotu, šifrētu tekstu”. Starpplatformu ziņojumapmaiņas lietotne ir pieejama operētājsistēmai Android, Apple un Windows ierīcēm tiek izmantota ECDH kombinācija ar SecP256k1 šifrēšanu kopā ar AES 256 un ECDSA ziņojumu parakstīšanai. Lai izmantotu lietotni, vienkārši lejupielādējiet, izveidojiet lietotājvārdu, segvārdu un paroli un sāciet īsziņu sūtīšanu. Varat arī izveidot savienojumu ar citiem lietotājiem, izmantojot savu mobilā tālruņa numuru un e-pasta adresi, vai arī ģenerēt unikālu kodu, lai uzlabotu privātumu.

Chadder var izmantot operētājsistēmā Android, jūsu iOS ierīcē un Windows tālrunī. 

Telegram Messenger

Telegram darbojas arī visās mobilajās ierīcēs un visās darbvirsmu platformās. Šī mākoņa balstīta lietojumprogramma stipri šifrē savus ziņojumus un ietver pašiznīcināšanās mehānismu. Tas izmanto divus šifrēšanas slāņus, vienu servera klienta un otru klienta un klienta komunikācijai, pamatojoties uz 256 bitu AES un RSA 2048. Ir iespējams piekļūt ziņojumiem no vairākām ierīcēm un nosūtīt jebkura veida multivides failu - pakalpojums ir bezmaksas un pašlaik faila lielumam vai tērzēšanas skaitam nav ierobežojumu.

Jūs varat izmantot Telegram operētājsistēmās Android, iPhone un iPad, Windows Phone un viņu Web versijā, kas pieejama operētājsistēmās Mac, Windows un Linux.

ChatSecure

Nākamais ir ChatSecure, iepriekš Gibberbot no The Guardian Project. Šī lietotne darbojas ar iPhone, Mac, Androids, Linux un PC, bet tai nav Windows tālruņu atbalsta. PC Mag to sauca par vienu no “labākajām 2013. gada 100 lietotnēm”, un sarunu drošas uzturēšanai tiek izmantota OTR (šifrēta) šifrēšana, sakot, ka “nevienu nevar reģistrēt vai pārtvert.” Kombinācijā ar spraudni Orbot izstrādātāji apgalvo, ka tas var apiet lielāko daļu tīkla ierobežojumu un melno sarakstu, kas citādi aizliegtu šifrētu tērzēšanas lietotni.

ChatSecure ir pieejams iOS un Android.

surespot

Saskaņā ar lietotnes vietni securespot ir simtprocentīgi atvērtā koda šifrēts tērzēšanas pakalpojums. Šī apņemšanās atvērtā koda jomā ļauj pasaulei bez maksas pārskatīt, pārbaudīt, sniegt ieguldījumu un pat izmantot tās lietojumprogrammas kodu - neraugoties uz koncentrēšanos uz caurspīdīgumu, tomēr surespot arī sola katra īsziņas, attēla un video drošību..

Kā? Pakalpojums nav saistīts ar jūsu tālruņa numuru vai e-pasta adresi, tas izmanto vairākas identitātes atsevišķās ierīcēs, 256 bitu AES-CGM un šifrēšanas atslēgas, kas izveidotas ar 521 bitu ECDH, lai nodrošinātu aizsardzību no vienas puses uz otru. Ja izvēlaties izdzēst ziņojumu, tas tiek ne tikai izdzēsts no tālruņa, bet arī surespot serverī un saņēmēja ierīcē. Turklāt pakalpojums nekad neatgūst vai neatiestata lietotāju paroles, lai nodrošinātu, ka kontus nevar viegli apdraudēt.

Surespot var lejupielādēt Android ierīcēm paredzētajā Google Play veikalā un iOS paredzētajā App Store. 

KakaoTalk

Atrodoties ārpus Korejas, KakaoTalk nav sākotnēji šifrēts, bet nesen ieviesa jaunu “Slepenās tērzēšanas” režīmu ar pilnīgu šifrēšanu. Tas darbojas šādi: lietotāji var izveidot tērzēšanas istabas, kurās ir atļautas drošas tērzēšanas viena pret otru. Šifrēšanas atslēga vienmēr tiek glabāta jūsu ierīcē, un katrs ziņojums tiek šifrēts atsevišķi. Šobrīd ir pieejamas tikai individuālās tērzēšanas sarunas, taču dienests apgalvo, ka drošas grupas tērzēšanas iespējas tiek ieviestas 2015. gada sākumā..

KakaoTalk ir pieejams operētājsistēmās Android, iPhone un iPad, Windows Phone un viņu tīmekļa versijās Mac, Windows un Linux.

Gulēt

Droša ziņojumapmaiņas lietotne no BitTorrent. Miega ideja ir intriģējoša: bezsaistes ziņojumapmaiņa. Ideja ir ļaut jums pieteikties, nosūtīt ziņu draugam pat tad, ja viņš nav tiešsaistē, un pēc tam piegādāt šo ziņojumu ikreiz, kad piesakās. Pagaidām tas nedarbojas gluži labi: ziņojumi tiek sūtīti tikai tad, kad abas puses ir tiešsaistē. Bet Bleep drīzumā sola patiesu “asinhrono” atbalstu, kas neizmanto serverus, bet gan tikai glabā saturu jūsu ierīcē. Lietotne izmantos sadalītās jaukšanas tabulas (DHT), lai datus saglabātu bezsaistē, līdz tie ir izgūti, un pēc tam novērš visas informācijas pēdas.

Miega režīmu var lejupielādēt iPhone un Android ierīcēs.

Šifrētas ziņojumapmaiņas lietotnes piedāvā unikālas priekšrocības: daudzi citē “izklaidi” kā daļu no sava skaļuma, jo jūs varat brīvi būt pats, bez pārtveršanas vai novērošanas spektra. Tāpat kā VPN par jūsu asprātīgajām piezīmēm, smieklīgajiem fotoattēliem un jautrajiem videoklipiem, šīs lietotnes kļūst arvien pamatotas un pamatoti - ikviens ir pelnījis tiesības būt nedzirdēts un nelasīts pēc pieprasījuma.

Piedāvātais attēls: Viktor Hanacek / picjumbo (attēls ir modificēts)

Šifrētas tērzēšanas lietotnes: neko nedodiet par tām
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.