Izmantojiet VPN un ietaupiet līdz 50% automašīnu nomā. Tiešām!

Laimīgs čapss sniedz īkšķus pa automašīnas logu.

Bieža lidotāja? Varat arī izmantot ExpressVPN, lai atrastu lētākas aviobiļetes!

Rezervējot automašīnas tiešsaistē, daži automašīnu nomas uzņēmumi un cenu salīdzināšanas vietnes rīkojas tā, kā ekonomisti sauc par cenu diskrimināciju atkarībā no jūsu atrašanās vietas. Cenu diskriminācija būtībā nozīmē atšķirīgu cenu piedāvāšanu lietotājiem no dažādām valstīm, lai palielinātu ieņēmumus.

Tā kā vairums klientu parasti meklē cenas tikai savā dzīvesvietas valstī, tās var viegli izmantot. Piemēram, cilvēki no valstīm, kur automašīnu īpašumtiesības ir greznība, varētu būt gatavi maksāt augstāku cenu par nomu nekā tas, kurš uzskata automašīnu par galveno nepieciešamību.

Par laimi, mēs jums atvieglojam ātru pārslēgšanos starp dažādām vietām un pārspējot nomas uzņēmumus, tiešsaistē atrodot labākās cenas..

Kā atrast zemākās iespējamās likmes

Apiet dārgās cenas un atrast lētāko iespējamo nomas cenu ir viegli, ja zināt, kā to izdarīt.

Izmantojot šo konkrēto triku, nobraukums var atšķirties, taču, ņemot vērā eksperimentus, pieņemsim, ka mēs meklējam automašīnu nomu Losandželosā, Vīnē un Melburnā. Pieņemsim arī, ka datumi, kurus mēs vēlamies īrēt, ir septiņas dienas pirms un pēc 2015. gada 1. decembra.

Lūk, ko mēs izdarījām:

 • Mēs izveidojām savienojumu ar ExpressVPN serveriem septiņās dažādās vietās.
 • Mēs pārlūkojām dažas automašīnu nomas vietnes, piemēram, Rentalcars, Sixt un Hertz, izmantojot Google Chrome inkognito režīmā.
 • Pēc katras vizītes mēs aizvērām un no jauna atvērām pārlūku, izdzēšot visus procesa sīkfailus.

Zemāk ir cenas, kuras mēs atradām. (Ņemiet vērā, ka visas cenas tiek rādītas USD.)

LAX nomas auto pārbaude

Secinājums: Amerikāņi nepārprotami saņem lētākos auto nomas piedāvājumus Losandželosā. Pievienojieties jebkuram mūsu ASV serverim un pārliecinieties par sevi!

Vīne - nomas automašīnu pārbaude

Secinājums: Salīdzināt cenas ar dažādiem IP ir tā vērts. Kamēr vietējiem iedzīvotājiem atkal tiek piedāvāta zemāka cena, savienojums ar ASV serveri var ietaupīt naudu, ja vēlaties īrēt no Sixt.

Melburnas nomas auto pārbaude

Secinājums: Kas uz Zemes notiek ar Hercu? Viņi saviem klientiem Ēģiptē maksā gandrīz septiņas reizes vairāk. Šis ir lielisks piemērs automatizētai cenu diskriminācijai, kas nogājusi greizi.

Kā redzat, ir vērts izmantot VPN, lai pārbaudītu dažādas nomas cenas. Esiet piesardzīgs ar nodokļiem un apdrošināšanu, jo dažas vietnes tos citē arī katrā valstī!

Ceļošanas padomi taupīgajam globāltrotterim

Šeit ir daži padomi, kas jāpatur prātā:

 1. Var būt jāmaksā par papildu samaksu, ja atgriežat savu nomas automašīnu citā vietā, nevis vietā, kur to paņēmāt.
 2. Nodokļi var nebūt iekļauti jūsu sākotnējā citātā.
 3. Jums, iespējams, tiek piedāvāta lētāka bāzes likme vienā uzņēmumā, taču ar visām papildu maksām jūs, iespējams, maksāsit vairāk nekā cits uzņēmums.
 4. Atsevišķas ekstras, piemēram, GPS ierīce vai zīdaiņa sēdeklītis, parasti ir diezgan dārgas, tāpēc jūs varētu vēlēties ņemt līdzi savu.
 5. Saņemot atrašanās vietu, ir svarīgi samazināt izmaksas. Noskaidrojiet, vai ir pieejams sabiedriskais transports vai nomas uzņēmums piedāvā turp un atpakaļ transporta pakalpojumus uz vietu, kur jums jābrauc.
 6. Ja esat jaunāks par 30 gadiem, pārbaudiet, vai nav papildu apdrošināšanas izmaksu, kas nav norādītas jūsu cenā.
 7. Atkarībā no tā, vai jums jau ir apdrošināšana un kuru kredītkarti izmantojat, īrējot, iespējams, nevajadzēs iegādāties papildu apdrošināšanu. Vislabāk pirms ceļojuma sazināties ar apdrošināšanas kompāniju.
 8. Pirms došanās ceļā, pārliecinieties, ka esat ierakstījis katras minūtes detalizētu žurnālu, ieskaitot rezerves riepas stāvokli, jebkādus skrāpējumus, defektus un / vai raupjuma zīmes..
 9. Parasti nav vērts iepriekš samaksāt par degvielu, taču, atgriežoties, pārliecinieties, vai tvertne ir pilna.
 10. Vienmēr izlasiet līguma noteikumus, it īpaši, ja īrējat preces citā valstī.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata jums bija noderīga. Droši (un lēti) ceļojumi no ExpressVPN!

Piedāvātais attēls: pathdoc / Dollar Photo Club

Izmantojiet VPN un ietaupiet līdz 50% automašīnu nomā. Tiešām!
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.