Kā es apceļoju pasauli ar VPN un skatījos televizoru

skatīties ar-vpn

Vai jūs esat sevis aprakstīts “ceļojuma fails”? Vai jums patīk satikt jaunus cilvēkus, redzēt jaunus apskates objektus un izjust jaunas kultūras??

Es domāju, ka esmu līdz brīdim, kad patiesībā devos ceļojumā. Un tad visu savu laiku pavadīju, skatoties televizoru. Man patīk skatīties televizoru, un pasaule to ir tik daudz!

Protams, ir patīkami paplašināt savu redzesloku un redzēt, kā darbojas citas pasaules daļas, taču tajā ir iesaistīts tik daudz nejēdzību: čemodāna čemodāns, rindā gaidīšana lidostas drošībā, iekraušana nelielā lidmašīnā, kur jūs esat spiests sēdēt blakus kādam, kurš nezina, kā pareizi elpot, nodarbojas ar bezdarbniekiem, pārceļas uz imigrāciju, ierodoties viesnīcā un saprotot, ka viņi ir pārpildīti, atrodot transportu, izkāpjot no gultas, runājot ar cilvēkiem… jūs saņemat attēlu.

Dažreiz (visu laiku) jūs vienkārši vēlaties aizvērt viesnīcas aizkarus, ignorēt šo skaisto pasauli ārpusē un ievietot televizoru.

VPN ņemšana manos ceļojumos nozīmēja, ka man bija iespēja izveidot savienojumu ar serveru atrašanās vietām visā pasaulē, pārliecinoties, ka vienmēr esmu piekļuvis labākajam saturam un vietnēm, kas citādi, iespējams, nebija pieejamas. Lieliski.

kā skatīties-cwSkats uz Times Square, kuru es neredzēju no savas viesnīcas istabas

1. apstāšanās vieta: ASV - kā skatīties kanālus, piemēram, CBS un CW, izmantojot starpniekservera VPN

ASV ir tik daudz ko redzēt un tik daudz ko skatīties. Ikreiz, kad apmeklēju, es nevaru palīdzēt, bet visu dienu pavadu, izmantojot savu VPN, lai skatītos DirectTV un pasūtītu lielus hamburgerus. Un, kad man ir garlaicīgi skatīties On Demand un ēst masveida hamburgerus (kas tas nekad nav), es dažreiz izmantoju savu VPN, lai skatītos arī CBS All Access! (Es tomēr pasūtu masīvos hamburgerus).

Dažreiz, ceļojot, man ir vēlme atjaunot savienojumu ar savu jaunāko es, tāpēc, lai ieslēgtu CW TV, es izmantoju VPN starpniekserveri. Patiesībā tas ir diezgan jauki. Kam ir jāizpēta, kad pie jūsu viesnīcas durvīm tiek piegādāts viss lieliskais televizors un masveida hamburgeri? Ne tas puisis.

2. apstāšanās: Kanāda - labākā daļa par Kanādu skatās TV

Jaukā zemes masa uz ziemeļiem no ASV ir pazīstama ne tikai ar Mounties un kļavu sīrupu. Man īpaši patīk apmeklēt vasarā, kad ir nedaudz mazāk auksts. Kamēr es varētu pavadīt laiku, lai samērcētu skatus un skaņas, es parasti veltu savas dienas, skatoties Sling TV. Es to vienkārši mīlu. Yay! Ja jums rodas jautājums, kā iegūt Sling TV Kanādā, atbilde ir VPN.

3. pieturvieta: Šveice - redzēt Eiropu, izmantojot Zattoo VPN

Šveice pēdējā laikā ir bijusi daudz ziņu par banku skandāliem un Panamas noplūdi. Cīrihe ir fantastiska pilsēta - tieši tā, kā es iedomājos izskatīties Eiropa.

Man tas patika, bet Šveice galvenokārt runā vāciski, ko esmu pārāk slinks, lai iemācītos. Tas, kas man ir labi, ir televizora skatīšanās. Un TV ļauj man redzēt Cīrihi ar subtitriem. Bums. Paldies, TV.

Liekas, ka Zattoo TV ir lielākā satura bibliotēka Šveicē. Ir pieejama tiešsaistes lietotne un daudz futbola. Ja vien tas nav izteikti izteikts fußball vācu valodā, un Sportschau un Sport Ard, šķiet, to parāda visu diennakti. Mērķis!

4. apstāšanās: Lielbritānija - kā skatīties 4OD ar VPN

Kings un Queens. Visi zina, ka Lielbritānija ir viņu pilna. Jā, laika apstākļi ir briesmīgi, bet vismaz viņiem ir druskas.

Britu TV skatīšanās ir īsts cienasts, un pieaugušo valoda šķiet pilnīgi pieņemama. Katrā tiešraidē. Pa labi Lielbritānijā; jūs majestātiskie, kaislīgi sakostie varoņi.

Noteikti vērts skatīties ir 4OD, Kanālu 4 tiešsaistes pieprasījuma pakalpojums, kas ir pilns ar visjaunākajām komēdijām un dramaturģijām no E4 un vairāk. Superīgas lietas.

5. pietura: Austrālija - skatieties Austrālijas TV tiešsaistē

Austrālija ir ārkārtīgi pilna ar lietām, kas vēlas jūs nogalināt, un tas ir pilnīgi skaidrs, skatoties Austrālijas televīziju tiešsaistē. Tādas izrādes kā Crocodile Hunter, Survivor - The Australian Outback un vissliktākais - Austrālijas Got Talent padara jūs priecīgus, ka esat droši aizslēgts viesnīcas istabā.

ExpressVPN patīk sludināt VPN drošības funkcijas un ļaujiet man jums pateikt, ka izmantot VPN (virtuālo privāto tīklu) Austrālijas televīzijas skatīšanai ir noteikti drošāks nekā uzbrukt dusmīgai koala. Paskatieties uz šīm lietām:

virtuālais-privātais-tīklsNē paldies.

No otras puses, Austrālijā patiešām ir krikets. Tas ir brīnišķīgs sporta veids, kas acīmredzot ir izgudrots tikai kā attaisnojums dzeršanai saulē. Respekts, Austrālija.

6. apstāšanās: Indija - vienkārši skatieties Hotstar

Indija ir tikpat niecīga par kriketu kā Austrālija, un jūs to varat skatīties gandrīz visu diennakti, izmantojot Hotstar VPN. Bet tas nav viss par kriketu; Karstā zvaigzne ir pilna ar lieliskām Holivudas filmām un, vēl svarīgāk, Bolivudu! Tas ir pārsteidzošs. Es visu dienu varētu skatīties Hotstar Bollywood.

Tik daudz drāmas!

Rīkošanās ir kaut kas īpašs, un es esmu pārliecināts, ka ir paredzēta dzeršanas spēle, paredzot šķietami nejaušas dziesmu un deju secības.

Straumējiet karsto zvaigzni, straumējiet dzīvi, es saku ...

Es ceru, ka jums patika mans ceļojums apkārt pasaulei. Es to nedarīju.

Tomēr mans VPN ceļojumu laikā visdažādāko iemeslu dēļ bija diezgan noderīgs.

Kāds ir jūsu iecienītākais televizors no visas pasaules? Paziņojiet mums par to komentāros zemāk.

Piedāvātais attēls: peshkova / Depozīta fotoattēli
Times Square: Hackman / Depozīta fotoattēli

Kā es apceļoju pasauli ar VPN un skatījos televizoru
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.