Kā pilnībā pazust tiešsaistē 4 vienkāršās darbībās

Kā pilnībā pazust tiešsaistē 4 vienkāršās darbībās

Bez aizsardzības mēs ātri kļūstam pārredzami tiešsaistē. Tiesībaizsardzības aģentūras, korporācijas, reklāmdevēji un pat mūsu vienaudži var redzēt katru mūsu soli tiešsaistē.

Par laimi, lai pārietu no pilnīgi caurspīdīga uz pilnīgi neredzamu, jāveic tikai daži vienkārši soļi. Jā, tas prasīs pūles un neregulāru upuri, bet ne spēcīga datora vedņa prasmes.

dzīvošana bez mobilajām ierīcēm

1. solis: pamest mobilo tālruni

Uzmācīgākā izsekošana, ko mēs piedzīvojam, bez šaubām, notiek ar pastāvīgu mūsu mobilo ierīču savienojumu.

  • Tālruņu operatori visu var atrast, izmantojot SIM karti, dažu metru attālumā
  • Kad mobilā ierīce piesakās tālruņu tīklā, tā identificējas gan ar paša instrumenta sērijas numuru, gan ar SIM karti.

Jūsu tālrunī apkopotie dati parasti ir pieejami valdībām. Datorurķēšanas sindikāti var piekļūt arī ar korumpētu darbinieku vai aizmirstu durvju palīdzību.

Iespējams, nepietiek ar SIM kartes izņemšanu, ja vēlaties to pilnībā pazust. Jūsu tālrunis joprojām varētu izveidot savienojumu ar tīklu bez jūsu ziņas (piemēram, ja jums ir jāveic ārkārtas zvans).

Labs mobilā tālruņa aizstājējs ir planšetdators bez SIM kartes turētāja, piemēram, iPad. IPod touch ir arī lielisks aizstājējs.

Pārliecinieties, vai ierīces operētājsistēma nejauši iedala tās MAC adresi, lai jūs nevarētu identificēt izmantotos Wi-Fi tīklus (kā to dara iOS).

Ir grūti atrast piemērotu mobilo ierīci. Daudziem tālruņiem nepieciešami konti Google vai Apple, tie nesaņem regulārus atjauninājumus vai neveic kritisku programmatūru, piemēram, Tor.

šifrēti e-pasti

2. solis: atteikties no e-pasta un sociālajiem medijiem

Tas ir grūti nevis tāpēc, ka tam ir vajadzīgas tehniskas prasmes, bet gan tāpēc, ka jūs atstāsit cilvēkus, kuri tevi neievēros, anonīmā tumsā, kas atrodas aiz krāšņās reklāmas piepildītās pasaules, kurā atrodas riska kapitāla atbalstīti sociālie mediju giganti.

Bez tālruņa numura jūs nevarēsit reģistrēties daudziem pakalpojumiem. Pat aiz anonimitātes tīklu slāņiem, sociālo mediju konti uzrauga katru jūsu klikšķi un komentē, piešķirot viņiem lielu varu pār jums.

Varētu būt neiespējami pilnībā dzīvot bez e-pasta konta vai tālruņa numura. Varat apsvērt sava e-pasta servera palaišanu, lai gan to darīt ir grūti.

Lai saglabātu savu anonimitāti un turpinātu izmantot e-pastu, atrodiet maksas pakalpojumu sniedzēju, kas pieņem Bitcoin un panes savienojumus caur Tor tīklu, ideālā gadījumā izmantojot .onion adresi..

Jūs varētu arī atrast pārdevēju, kurš piedāvā anonīmu tālruņa numuru Bitcoin lietošanai. Tas būtu noderīgi visiem sociālajiem medijiem vai tērzēšanas kontiem, kurus izvēlaties uzturēt.

Izvēlieties sakaru tīklus, kas ir apvienoti vai decentralizēti un kuriem nav nepieciešama e-pasta adreses vai tālruņu numuri, lai reģistrētos. Lieliski piemēri tādiem ir Jabber (ar šifrēšanu bez ieraksta) un Bitcoin iedvesmotais Bitmessage tīkls (joprojām ir beta versija)..

tor-pārlūks-vpn

3. solis: šifrējiet visu un dodieties caur Tor

Tor ir lēns un garlaicīgs, bet ļoti efektīvs anonimitātes tīkls. Tas nav ideāls, bet vistuvāk slēpj jūs un jūsu kontaktus viens no otra.

Izmantojot Tor, būs jāšifrē arī visi sakari. Neapmainieties ar nešifrētiem e-pastiem, tērzēšanas sarunām un neuzglabājiet nekifrētus datus tiešsaistē.

Lai pārlūkotu Web, izmantojiet Tor pārlūku, ideālā gadījumā operētājsistēmā, piemēram, TAILS.

Galu galā jūs sastapsities ar vietnēm, kurās saturs netiks rādīts, ja vien jūs nepierakstīsities vai nepāriesit uz parasto pārlūku – skaidra zīme, no kuras jums vajadzētu izvairīties no šīs vietnes.

anonīms maksājums

4. solis: izmantojiet tikai Bitcoin un skaidru naudu

Jūs izsekojat ne tikai tad, kad izmantojat savas ierīces vai kontus, bet arī katru reizi, kad veicat elektronisku pirkumu.

Maksājot ar debetkarti vai PayPal, jūs identificēs un atradīs. Droši vien vislabāk ir pilnībā izslēgt bankas kontu un visas kartes.

Uzziniet, kā anonīmi izmantot Bitcoin

Bonusa solis: izmantojiet VPN

Tor ir plaši izmantota programmatūra, kas miljoniem cilvēku nodrošina drošību. Tomēr to joprojām daudzām valdībām un interneta pakalpojumu sniedzējiem rada aizdomas.

Lai paslēptu aktivitātes Tor, saglabājot anonimitātes funkcijas, nomaskējiet mājas trafiku mājās, instalējot VPN programmatūru tieši maršrutētājā.

Izmantojot VPN, jūsu ISP neredzēs, ka jūs izmantojat Tor vai pat tos Tor mezglus, ar kuriem jūs izveidojat savienojumu. Viņi redzēs tikai jūsu VPN servera IP un savienojumu, kas izskatās kā parasta šifrēta pārlūkošanas sesija.

Kā pilnībā pazust tiešsaistē 4 vienkāršās darbībās
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.