Kas ir Dallas Buyers Club LLC?

dallas pircēju klubs llc

Firma Dallas Buyers Club, LLC ir iesniegusi vairākas federālas autortiesību pārkāpumu tiesas prāvas par Žana Marka Vallee Oskaru ieguvušo filmu.

Mērķtiecīgi uz Austrālijas tirgu, uzņēmums ir nodevis atklāšanas pasūtījumus Austrālijas interneta pakalpojumu sniedzējiem, lai mēģinātu atklāt to lietotāju identitāti, kuri, pēc tās teiktā, ir lejupielādējuši hitu filmu.

Un otrdien Austrālijas federālā tiesa lēma, ka interneta pakalpojumu sniedzējiem patiešām ir jānodod 4726 klientu vārdi un adreses, kuri, domājams, dalījās ar filmas pirātiskām kopijām.

Tiesnesis Nijs Perrams apstiprināja pieprasījumu, dodot mātesuzņēmumam Voltage Pictures piekļuvi to austrāliešu vārdiem un adresēm, kuru IP adreses ir saistītas ar nelikumīgi lejupielādētām filmas kopijām. Šādu lūgumu sauc par “provizorisku atklāšanu”, un tas ļauj “Voltage” izmantot tiesas palīdzību šobrīd nezināmu personu identificēšanā pirms viņu iesūdzēšanas tiesā..

Ar atbilstošo informāciju, kas ir tās rīcībā, Voltage Pictures tagad varēs nosūtīt vēstules apsūdzētajām pusēm.

Šajā situācijā iespējamie autortiesību pārkāpēji, iespējams, redzēs rēķinus par zaudējumiem, nevis sāksies kriminālvajāšana, bet dažām grupām, ieskaitot ISP iiNet, ir bažas par to, kā tā darbosies..

Stīvs Dalbijs, iiNet galvenais pārvaldes darbinieks, sacīja:

"Mēs esam nobažījušies, ka mūsu klienti tiks negodīgi mērķēti risināt prasības ārpus tiesas, izmantojot praksi ar nosaukumu" spekulatīvi rēķini ".".

Spekulatīvi rēķini, protams, nav nekas jauns, jo visas pasaules filmu studijas tos ir izmantojušas, lai nosūtītu iebiedējošas vēstules aizdomās turētiem likumpārkāpējiem, draudot ar tiesvedību, ja netiks nodotas lielas naudas summas.

Jau pats Voltage ir bijis iesaistīts šādā rīcībā, ceļot tiesas prāvas vairākās dažādās valstīs un efektīvi “pārbaudot ūdeņus” juridiskā ziņā, lai atklātu, ko tiesas ļaus un neļaus to darīt.

Līdz šim Voltage tiesas prāvās netika pieņemts sods, bet uzņēmums noteikti turpina darboties vēstuļu nosūtīšanas jomā..

Šādai komunikācijai, kuru daži alternatīvi dēvē par “autortiesību vilšanos”, ir liela veiksmes iespēja, jo vēstules ir paredzētas, lai pamudinātu saņēmējus, kuriem var šķist, ka salīdzinoši neliels zaudējumu atlīdzinājums viņiem varētu būt ievērojami lētāks nekā nezināmās izmaksas, kas varētu būt vai arī to nevar iesniegt, ja viņu lieta kādreiz nonāk tiesneša priekšā.

Losandželosā bāzētā kinostudija uzslavēja lēmumu, sakot, ka tas nozīmē uzvaru “mazajiem puišiem”, ieskaitot neatkarīgos filmu veidotājus un mūziķus. Tiesas lēmums ir precedents Austrālijā, bet pēc būtības ir līdzīgs citām lietām, kuras Voltage Pictures ir iesniedzis citu valstu tiesās.

Uzņēmuma honorara viceprezidents Maikls Vikstroms sacīja Mashable, ka Voltage Pictures vēlas nosūtīt brīdinājumu patērētājiem, kuri uzskata, ka ir pareizi augšupielādēt un lejupielādēt viņu saturu. Ikvienam, kurš saņem vēstuli, vajadzētu meklēt juridisko palīdzību, viņš sacīja.

Wickstrom apgalvo, ka uzņēmums nenodarbojas ar spekulatīvu rēķinu izrakstīšanu, sakot, ka “tirgū ir ražot labas filmas un saņemt no šīm filmām atlīdzību”. Viņš piekrita, ka iepriekš, iespējams, ir bijušas dažas vēstules, kas nosūtītas iespējamiem autortiesību pārkāpējiem. pārāk agresīvs tonis:

“Agrāk bija daži burti, kas bija jāpielāgo, un es teicu, ka mums tas jāmaina, jo signāls ir pārāk agresīvs. Tam jābūt likumīgam. Nevienā no šīm vēstulēm mēs nevainojam vainu, bet mēs paziņojam, ka, ja jūs esat pārkāpējs, ir jābūt izlīguma summai vai izlīguma lēmumam. ”

Viņš saka, ka uzņēmums ir turpinājis izmantot tās pašas metodes, jo tās darbojas un ir pierādīts, ka tiesvedība aptur pirātismu, piebilstot, ka viņš personīgi nav liels draudu izdošanas fanu.

Viņš tomēr teica, ka pirātisms ir jāpārtrauc vai vismaz jāatslābina un ka tika uzskatīts, ka uzņēmuma reputācija tiesvedībā ietekmē pirātisma vietnes, kurās dalībnieki brīdina citus lietotājus atturēties no uzņēmuma nosaukuma pirātisma..

Mums, ExpressVPN, nepatīk, kā notiek šajā jomā - taktika, kas izstrādāta, lai nobiedētu potenciāli nevainīgus cilvēkus nodot skaidras naudas paketi, lai turētu sevi ārpus tiesas, nav arī pareizais risinājums.

Tātad, visas apsvērtās lietas, ja saņemat vēstuli no Voltage Pictures, atcerieties, ka tas nenozīmē, ka esat vainīgs - pirms atbildēšanas jums vajadzētu meklēt juridisku padomu un izprast savas iespējas..

Piedāvātais attēls: Džordžs Hodans / Public Domain Pictures.net

Kas ir Dallas Buyers Club LLC?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.