Kāpēc mēs domājam, ka Austrālijas likums par datu saglabāšanu ir briesmīga ideja

Kāpēc mēs domājam, ka Austrālijas likums par datu saglabāšanu ir briesmīga ideja

Pēdējo nedēļu laikā Austrālijas interneta lietotājus satrauc sekas, ko Parlaments pieņem ar obligātu metadatu saglabāšanas rēķinu.

Lietotāji izmisīgi meklēja metodes, kā slēpt savas digitālās pēdas, jo likumprojekta pieņemšana marta beigās Austrālijas valdībai piešķir pilnvaras izspiegot savus pilsoņus..

Jaunais likums paredz, ka visiem telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējiem, ieskaitot interneta pakalpojumu sniedzējus, jāsaglabā lietotāju dati līdz diviem gadiem. Tas ietver visus datora metadatus, tālruņu numurus un adreses. Likums arī ļauj valdības amatpersonām un trešo personu aģentūrām ārpus Austrālijas piekļūt šiem datiem bez atļaujas.

ExpressVPN ir vīlies par šo vārda brīvības un privātuma apdraudējumu. Kā spēcīgs interneta privātuma un digitālo tiesību aizstāvis, mēs uzskatām, ka Austrālijas valdība ir solis atpakaļ.

Austrālijas lietotāji apsver savu interneta privātumu pēc tam, kad pagājušās nedēļas Federālās tiesas lēmums ļāva Dallas Buyers Club LLC apvienot 4637 austrāliešus, kuri bija lejupielādējuši tās filmu. Nav pārsteidzoši, ka interneta lietotāji Austrālijā ir nikni par Federālās tiesas lēmumu likt interneta pakalpojumu sniedzējiem nodot klientu personisko informāciju..

Arī šonedēļ Austrālijas Komunikāciju alianse izlaida sava “trīs streiku” nozares koda galīgo versiju, kuras mērķis ir risināt tiešsaistes pirātisma problēmu Austrālijā. Saskaņā ar kodu interneta lietotājiem ir trīs “brīdinājumi”, pirms viņi var stāties pretī autortiesību īpašnieku darbībām, un viņu interneta pakalpojumu sniedzējs var būt spiests nodot viņu informāciju.

Šie nesenie uzbrukumi privātumam un digitālajām tiesībām ir piespieduši Austrālijas lietotājus cīnīties, izmantojot VPN, lai paslēptu IP un saglabātu tiešsaistes aktivitātes privātas. Šie datu saglabāšanas likumi attiecas uz interneta pakalpojumu sniedzējiem un telekomunikāciju uzņēmumiem. Mēs, no otras puses, esam VPN nodrošinātāji, un mēs nereģistrējam trafiku.

ExpressVPN ir vokāls interneta brīvības aizstāvis. Tas mūs apbēdina, redzot, ka austrāliešu tiesības uz internetu tiek lēnām samazinātas. Tomēr mēs ticam lielisku produktu radīšanai, lai palīdzētu lietotājiem uzlabot viņu digitālo privātumu. Mēs esam arī veikuši pasākumus, lai atbalstītu līdzīgi domājošas organizācijas un iniciatīvas, piemēram, Elektronisko robežu fondu, Cīņu par nākotni un Interneta Aizsardzības līgu.

Kas notiek tālāk? Lai arī Austrālijā jau ir pieņemti likumi par metadatu saglabāšanu, mēs nekad nedrīkstam pārstāt aizstāvēt savas digitālās tiesības. Austrālijas interneta lietotāji, pirmkārt un galvenokārt, var dot iespēju sevi informēt. Vai neesat lietpratējs? Lai uzzinātu par interneta privātuma pamatiem, skatiet mūsu interneta privātuma rokasgrāmatas. Vai vēlaties kaut ko nedaudz progresīvāku? Iepazīstieties ar EZF visaptverošajiem uzraudzības pašaizsardzības norādījumiem un pārtrauciet cilvēkus no jums spiegot.

ExpressVPN joprojām ir apņēmusies palīdzēt interneta lietotājiem - Austrālijā un visā pasaulē - turpinot meklēt veidus, kā uzlabot interneta privātumu, uzlabojot mūsu VPN pakalpojumus, un aizdodot savas zināšanas un balsi globālajai cīņai pret metadatu saglabāšanu.

Piedāvātais attēls: kuzmafoto / Dollar Photo Club

Kāpēc mēs domājam, ka Austrālijas likums par datu saglabāšanu ir briesmīga ideja
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.