Otrās kārtas šifrētas tērzēšanas lietotnes: Talk ir lēta

[ware_item id=33][/ware_item]

Otrās kārtas šifrētas tērzēšanas lietotnes: Talk ir lēta


Nesen mēs apskatījām dažas no populārākajām šifrētajām tērzēšanas lietotnēm tirgū, bet, kā uzsvēra vairāki komentētāji, tas pat nesaskrāpēja pieejamo saturu. Bez turpmākas piepūles mēs apskatīsim divus labākos veidus, kā neļaut virtuālajiem noklausītājiem nokļūt sarunā..

Rikošets

Iepriekš Torsions raksta, ka Rikošets sevi raksturo kā “pasaulē pirmo, privāto, vienādranga sociālo tīklu.” Tas lietotājiem ļauj privāti izlikt ziņas, piezvanīt, tērzēt un dalīties ar informāciju, bet neviena no šīm ziņām netiek reģistrēta. Izmantojot P2P arhitektūras un multiraides kombināciju, pakalpojums rada gandrīz neredzamu elektronisko pēdas nospiedumu, aprakstot sevi kā “BitTorrent for Comms”. Tieši savienojot lietotājus, nevis paļaujoties uz vairākiem serveriem, Ricochet ierobežo nejaušas datu pazaudēšanas vai kompromitēšanas iespēju.

Ricochet ir pieejams operētājsistēmām Android, iOS un BlackBerry.

TorChat

Nav pārsteigums, ka TorChat darbojas anonīmā Tor tīklā, lai piedāvātu aizsardzību tērzēšanai. Lai sazinātos, viss, kas jums nepieciešams, ir jauna kontakta TorChat ID kopā ar viņu redzamo vārdu. Tērzēšanas programma ir brīvi pieejama vietnē GitHub, un to sauc arī par torchat2, kas veidota uz Lācara un Bezmaksas Paskāla. Kaut arī sākotnējā Python ieviešana joprojām ir pieejama, torchat2 ļauj vieglāk izveidot jaunus spraudņus IM lietotnēm.

TorChat ir pieejams operētājsistēmai Linux un Windows.

Klusais aplis

Silent Circle piedāvā privāto produktu komplektu viedtālruņu lietotāju vajadzībām, ieskaitot šifrētus zvanus, video konferences un īsziņas. Ja vēlaties veikt tālruņa zvanus, jums katru mēnesi būs jāmaksā abonēšanas maksa, un tas pats attiecas uz atsevišķo īsziņu sūtīšanas lietotni - lejupielāde ir bezmaksas, bet, ja neesat abonents, lietotne nedarbosies..

Silent Circle ir pieejams operētājsistēmā Windows, un lietotne Silent Text ir pieejama iOS un Android ierīcēs.

Seecrypt

Šī ziņojumapmaiņas lietotne koncentrējas uz spēcīgu šifrēšanas praksi, lai nodrošinātu jūsu ziņojumus, un sola, ka katrs ziņojums tiek šifrēts ar jaunu atslēgu, kā arī tiek “ietīts divslāņu kriptogrāfijas shēmā pilnīgai pilnīgai drošībai”. SC3 platforma ļauj nosūtīt un saņemt drošas īsziņas no jebkuras ierīces, kurā iespējota sistēma Seecrypt.

Lietotne Seecrypt ir pieejama operētājsistēmām Windows Phone, Android, iOS un Blackberry.

Neredzēts

Unseen ir Islandes lietotne, kas piedāvā privātu ziņojumapmaiņu, zvanīšanu, e-pastu un mitināšanu. Lietotāji var reģistrēties mēneša vai mēneša kontam - bez maksas lietotāji saņem nelielu daudzumu šifrētas krātuves un failu koplietošanas līdz 50 MB. Augstākās kvalitātes lietotāji saņem 2 GB krātuves, failu koplietošanu līdz 40 GB un var ģenerēt privātās atslēgas.

Neredzēts ir pieejams Windows Phone, iOS, Android un kā Linux lietotne.

Gliph

Tikmēr Gliph koncentrējas uz tiešsaistes darījumu tirgu un piedāvā tirgus, iebūvētu Bitcoin darījumu atbalstu un bezmaksas drošu grupas ziņojumapmaiņu. Padomājiet par to kā vienas pieturas klasificētu sadaļu, kurā varat pārlūkot piedāvājumus, ziņu pārdevējus un iegādāties preces reālā laikā.

Gliph ir pieejams gan tīmeklī galddatoriem, gan izmantojot iOS un Android lietotnes.

Sicher

Šo drošo ziņojumapmaiņas lietotni ir izstrādājusi IM + komanda Vācijā, un tā piedāvā 2048 bitu šifrēšanu papildus ziņojumiem, kas patstāvīgi iznīcina pielāgoto taimeri. Grupas ziņojumapmaiņa ir iekļauta arī bezmaksas pakalpojumā, un tajā ir ietverts ieguvums no tā, ka push paziņojumos nav “atvērtu datu”, kad pienāk jauni ziņojumi.

Sicher ir pieejams operētājsistēmām iOS, Android un Windows Phones.

Threema

Threema apgalvo, ka ir atšķirībā no citām drošo ziņojumapmaiņas lietotņu funkcijām, jo ​​tās izmanto savu tērzēšanas serveri, bet nespēj nolasīt nevienu no jūsu ziņojumiem. Tas tiek darīts, izmantojot asimetrisku šifrēšanu pašā ierīcē, nevis servera līmenī, un tas ļauj arī sūtīt fotoattēlus, video un balss ziņojumus ar tādu pašu šifrēšanas līmeni kā īsziņām - tomēr ir vērts atzīmēt, ka lietotne ir nav bez maksas.

Threema ir pieejama operētājsistēmām iOS, Android un Windows Phone.

Viks

Vika apgalvojums par slavu ir tas, ka tas ļauj “aizbēgt no interneta” un iespēju, ka jūsu ziņas tiek glabātas mūžīgi. Lai to izdarītu, tas izmanto ierīces puses šifrēšanu un atšifrēšanu un visus ziņojumus saista ar saņēmēju ierīci. Varat arī atrast draugus, nesniedzot savu kontaktpersonu sarakstu, iestatot ziņojumus, lai viņi paši sevi iznīcinātu, un jums nav metadatu.

Wickr ir bez maksas pieejams iOS un Android.

Bitmessage

Bitmessage ir bezmaksas P2P pakalpojums, kas pieejams vietnē Github, un tajā tiek izmantots atvērtā koda klients. Tas ir gan decentralizēts, gan neuzticams, un tas ļauj nosūtīt šifrētus ziņojumus abiem adresātiem vai lielām grupām.

Bitmessage ir pieejama operētājsistēmai Windows un OS X.

Piedāvātais attēls: Viktor Hanacek / picjumbo (attēls ir modificēts)

Otrās kārtas šifrētas tērzēšanas lietotnes: Talk ir lēta
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.