Pieci mīti, kuriem NSA vēlas, lai jūs ticētu FISA 702

Uzraudzības binoklis ar Amerikas karogiem

ATJAUNINĀJUMS: 2018. gada 19. janvārī

18. janvārī Senāts oficiāli nobalsoja par atkārtotas atļaujas piešķiršanu FISA 702. sadaļai, balsojot ar 65–34. Prezidents gandrīz noteikti parakstīs likumprojektu, un programma, kas ļāva ASV valdībai apsekot ASV un pilsoņus, paliks tikpat invazīva kā jebkad, ja ne vēl vairāk..

Likumprojektā, kas ļāva uzplaukt tādām uzraudzības programmām kā PRISM un Upstream, tika noraidīts grozījums, kas paredzēja nodrošināt tā pārraudzību vai caurskatāmību, saglabājot spēju meklēt amerikāņu saziņu bez atļaujas un bez atbildības..

Jums vajadzētu būt informētam, ja ne jau tas ir, ka jūsu nevainība neliedz jums e-pastus, īsziņas, tiešsaistes aktivitātes un citus sensitīvus datus uzpludināt masu uzraudzībā nepārbaudītas varas dēļ, ko piešķir šis likumprojekts..

Jūs joprojām varat veikt pasākumus, lai aizsargātu savas digitālās tiesības un privātumu, izmantojot šifrēšanu, lai aizsargātu interneta aktivitātes, tostarp izmantojot ziņojumapmaiņas lietotnes ar pilnīgu šifrēšanu, piemēram, WhatsApp vai Signal, VPN ar spēcīgu šifrēšanu un instalējot EZF HTTPS visur. pārlūka paplašinājums.

***

Vienam no ASV valdības visinvazīvākajiem tiesību aktiem privātuma jomā ir jāpiešķir atkārtota autorizācija, pirms tie zaudē spēku 2017. gada 31. decembrī..

Kas ir FISA sadaļa 702?

Ārvalstu izlūkošanas uzraudzības likuma (FISA), kas pieņemts 2008. gadā, 702. pants ļāva NSA veikt tādas masu uzraudzības programmas kā PRISM un Upstream, lai savāktu nepieredzētu datu daudzumu gan no ASV, gan no ASV pilsoņiem..

Šāda uzraudzība tika atklāta tikai tad, kad Edvards Snūdens jau 2013. gadā pūta svilpi NSA.

Ārējās izlūkošanas uzraudzības likuma (FISA) 702. sadaļa, kas tika pieņemta 2008. gadā, ļāva tādām masu uzraudzības programmām kā PRISM un Upstream savākt vēl nepieredzētu datu daudzumu gan no ASV, gan no ASV pilsoņiem..

Paredzēts, ka FISA sadaļa 702 ļaus vākt elektronisko komunikāciju saturu no personām, kas nav ASV (pilsoņi vai zaļās kartes turētāji) un atrodas ārpus ASV, ja vien šīs kolekcijas “nozīmīgs mērķis” ir “ārvalstu izlūkdatu informācijas iegūšana”. . ”Bet likums NSA dod daudz vietas, lai vāktu informāciju par saviem pilsoņiem un viņu saziņu, kas apdraud ASV Konstitūcijas Ceturtā grozījuma tiesības netikt pakļautiem uzraudzībai bez ordera, kuru pamato varbūtējs iemesls.

Tagad Kongresa locekļi vēlas atkārtoti atļaut 702. sadaļu un bez būtiskām izmaiņām tajā, neskatoties uz mēģinājumiem labot pretrunīgi vērtētās likumprojekta daļas..

ExpressVPN stingri iebilst pret 702. sadaļas atjaunošanu. Esiet kopā ar mums pret šo drakonisko masveida novērošanas programmu: Parakstiet mūsu petīciju, lai pavēlētu Kongresam izbeigt masveida un bezatbilstošu uzraudzību, ko nodrošina FISA 702. nodaļa.

ASV valdība ir mēģinājusi saduļķot ūdeņus par 702. sekcijas novērošanas jomu, tāpēc mēs ExpressVPN uzņēmāmies, lai apskatītu piecus lielākos mītus, par kuriem viņi jūs mēģina pārliecināt, un kādas neglītākās patiesības aiz tiem slēpjas.

Parakstiet ExpressVPN 702 petīciju

1. 702. sadaļu nevar izmantot, lai mērķtiecīgi uzraudzītu amerikāņus

Lai arī tā ir tehniski pareiza - valdība nevar apzināti vērsties pret Amerikas pilsoņiem - NSA joprojām var vākt datus par sarunām starp mērķtiecīgiem ārzemniekiem un Amerikas indivīdiem. Tāpēc nodomiem nav nozīmes, jo uzraudzībā tiks iesaistīti Amerikas indivīdi.

2. Ja FISA 702 iespējota novērošana apkopo jebkuru amerikāņu saziņu, tā ir nejauša

Nē, nav negadījums. Nacionālās izlūkošanas direktors Džeimss Klappers norāda šajā vēstulē 2015. gada jūnijā, ka izlūkdienestiem ir jāvāc šādi paziņojumi, lai “saprastu to personu motivāciju un plānus, kas saskaras ar teroristu grupām”, pat atsaucoties uz vietējā līmeņa terorismu kā iemeslu, kāpēc viņi jāsavāc abi.

Apzināti un apzināti vācot ASV personu informāciju, valdība skaidri apiet viņu pilsoņu konstitucionālās ceturtā grozījuma tiesības saskaņā ar 702. sadaļu.

3. Aģentūras nevar veikt neattaisnotu meklēšanu sētas durvīs ASV personām ar 702. sadaļu

Viņi var. FBI un citas aģentūras var lūgt informāciju par Amerikas pilsoni, kura komūnas bez garantijas ir savāktas “nejauši” caur 702. 702. sadaļas pārvirzes salīdzinājumā ar ceturto grozījumu, ja ir nepieciešams orderis vai tiesas rīkojums, lai piekļūtu ASV personas saziņai.

Tā kā galvenais mērķis ir personu, kas nav ASV personas, saziņa, pastāv nepilnības, saskaņā ar kurām aģentūras bez ordera var pieprasīt saziņu ar ASV pilsoņiem. Pēc tam informāciju var izmantot, lai izmeklētu un sauktu pie atbildības amerikāņus par apsūdzībām, kas pat nav saistītas ar terorismu. Kas mūs ved pie mūsu nākamā punkta…

4. FISA 702 uzraudzība konkrēti mērķis ir tikai aizdomās turētie teroristi

Viltus. Vienīgā definīcija ir tāda, ka mērķi nerodas no ASV vai nedzīvo no tiem, un uzraudzības “nozīmīgais mērķis” (ne vienmēr vienīgais vai galvenais mērķis) ir iegūt “ārvalstu izlūkdienestu informāciju”. “Tiek definēta“ ārzemju izlūkdati ”. ar 702. sadaļu, lai iekļautu mērķus, kas pārsniedz terorismu, piemēram, žurnālistus vai aktīvistus, kas pūš svilpi par Amerikas iekšējām un ārējām lietām.

5. Ja NSA mēģina ļaunprātīgi izmantot savas pilnvaras, FISA tiesa var saukt tos pie atbildības

Ne īsti. FISA tiesas loma ir smieklīgi ierobežota. Pirmkārt, valdībai nav jāsaņem uzraudzības rīkojumi tiesā.

Tiesai ir “mērķauditorijas atlases procedūras”, lai pārliecinātos, ka mērķi “pamatoti tiek uzskatīti” ārpus ASV un tiek izmantotas “samazināšanas” procedūras, lai labi samazinātu informācijas daudzumu, kas savākts par ASV personām. Bet valdībai nav jāvēršas FISA tiesā, lai iegūtu uzraudzības rīkojumus.

Tā vietā tiesa tikai apstiprina procedūras, pārbaudot, vai tās atbilst Konstitūcijas Ceturtajam grozījumam. Pēc apstiprināšanas tiesai vairs nav pilnvaru vai redzamības attiecībā uz to, vai valdība joprojām ievēro šīs procedūras šajā mērķa lietā.

Patiesība par FISA 702

FISA 702. nodaļas atkārtota autorizācija šī gada beigās pastiprinās ASV valdības masu novērošanas programmas, kas ne tikai masveidā apkopo saziņu, bet arī ļauj bez garantijas uzraudzīt ASV pilsoņus, apejot ASV konstitūcijas ceturtās labošanas tiesības..

Mēs, ExpressVPN, uzskatām, ka FISA 702. sadaļas atjaunošana attiecas ne tikai uz mūsu pamattiesībām uz privātumu, bet arī uz mūsu tiesībām, kas nostiprinātas ASV konstitūcijā, ieskaitot mūsu pirmā labojuma tiesības uz vārda brīvību un mūsu ceturtā grozījuma tiesības būt drošiem pret nepamatotu meklēšanu un arestiem..

Vai nevēlaties, lai jūsu tiesības tiktu atņemtas? Pasakiet Kongresam izbeigt masveida un bezatbilstošu uzraudzību, ko nodrošina FISA 702. nodaļa. Parakstiet petīciju un pasakiet savam pārstāvim, lai viņš nebalsos par tā atjaunošanu.

Pieci mīti, kuriem NSA vēlas, lai jūs ticētu FISA 702
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.