Piekļuve piešķirta: kā izmantot Southwest Airlines ārzemēs

Southwest Airlines logo, kas peld augstu debesīs! Apvedceļš

Ja lasāt šo, iespējams, ka jau zināt kaut ko vai divas par VPN. Varbūt jūs tos pat izmantojāt, lai palīdzētu atrast lētas aviobiļetes. Bet vai jūs zinājāt, ka dažas aviokompāniju vietnes ir pieejamas tikai noteiktās valstīs?

Piemēram, dodieties uz dienvidrietumiem. Lai arī tā ir viena no lielākajām aviosabiedrībām pasaulē, tās vietne southwest.com ir pieejama tikai ASV un nedaudzām tuvējo valstu cilvēkiem. Patiesībā, mēģinot to apskatīt no visas pasaules, jūs uzreiz redzēsit šo Southwest Airlines ziņojumu “Piekļuve liegta”:

Ekrānuzņēmums: vietnei Soutwest Airlines ir liegta pieeja.

Bummer, pareizi?

Lai pievienotu apvainojumu savainojumam, jums arī nebūs veiksmes atrast biļetes trešo pušu vietnēs, piemēram, Kayak vai Orbitz. Tas ir tāpēc, ka vienīgais veids, kā iegādāties biļeti uz dienvidrietumiem, ir vietne southwest.com. Uzņēmums saka, ka tas palīdz samazināt izmaksas, un, lai arī tā var būt taisnība, tas ārkārtīgi apgrūtina klientus ārpus ASV, lai izmantotu aviosabiedrības pakalpojumus.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties reģistrēties agri, mainīt lidojumu vai vienkārši vēlaties pārbaudīt savu maršrutu, nespēja piekļūt vietnei var izraisīt virkni potenciālu problēmu. Un, kad jūs ceļojat, lidojuma žagas ir pēdējā lieta, ar kuru vēlaties tikt galā.

Par laimi, tas ir vienkāršs risinājums. Ja jums ir biedējošā lapa “Piekļuve liegta” un rodas jautājums, kāpēc nevarat piekļūt Southwest Airlines vietnei, šajā rokasgrāmatā parādīts, kā izmantot VPN, lai šifrētu savu tīklu un privāti un droši piekļūtu southwest.com..

Kāpēc Southwest bloķē ārpus IP

Southwest Airlines jau vairākus gadus bloķē īpašus IP ārpus ASV un kaimiņvalstīm, kuras tā apkalpo. Vienkāršā Google meklēšanā tiks parādītas kopienas lapu pārpilnība, kad klienti sāpīgi detalizēti izklaidēs viņu vilšanos.

Kaut arī dienvidrietumi nav detalizēti aprakstījuši piekļuves bloķēšanas iemeslus lielākajai daļai pasaules, varētu būt vairāki saprātīgi skaidrojumi: viens, tā kā aviosabiedrība nepiedāvā tālsatiksmes starptautiskos lidojumus, tā vēlas ierobežot pārmērīgu satiksmi ar tās vietne; otrkārt, tā vēlas ierobežot klientus, kas pērk biļetes uz ārzemēm, un tāpēc visus iespējamos ietaupījumus, ko varētu redzēt tiešais lietotājs; un treškārt, lapas ierobežojumi ir tikai kļūda, kuru Dienvidrietumi vēl nav uzskatījuši, ka ir svarīgi to novērst.

Tas nozīmē, ka Dienvidrietumi, šķiet, seko izlases veidam, bloķējot dažus IP, vienlaikus ļaujot citiem; daži lietotāji pat ir ziņojuši par iespēju piekļūt dienvidrietumiem, apmeklējot vietni no citas pilsētas tajā pašā valstī.

Kas jums nepieciešams, lai piekļūtu southwest.com ārzemēs

Tā vietā, lai pavadītu stundas aizkavējot klientu apkalpošanu vai, kas vēl ļaunāk, izpētītu kopienas pašpalīdzības ziņojumu aizmugurējās lapas, varat izmantot šādus rīkus, lai apietu ziņojumu “Piekļuve liegta” un brīvi apmeklētu vietni Southwest.

Vienkārši nāciet gatavībā ar:

  • Drošs VPN (piemēram, ExpressVPN!)
  • Jūsu dienvidrietumu konts (ja jums tāda ir)
  • Dažas sekundes, lai rezerves

Nav nepieciešami ārēji instrumenti vai abonēšana; izmantojot drošu VPN savienojumu, jūs varat piekļūt southwest.com, neievadot pases numuru, kredītkartes informāciju vai personīgo adresi (lai gan jums būs jāiesniedz daži no tiem, lai reāli rezervētu biļeti). Turklāt jūs varat izmantot VPN, lai piekļūtu dienvidrietumiem jebkurā pārlūkprogrammā, izmantojot jebkuru ierīci.

Soli pa solim, kā piekļūt Southwest Airlines ārzemēm

Lai piekļūtu dienvidrietumu vietnei, izmantojot drošu VPN savienojumu, atveriet savu VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar jebkuru servera atrašanās vietu ASV..

ExpressVPN ekrānuzņēmums: izveidojiet savienojumu ar ASV servera atrašanās vietu, lai piekļūtu Southwest Airlines no ārzemēm.

Kad savienojums ir izveidots, pārliecinieties, vai VPN darbojas, atverot pārlūku un apmeklējot ExpressVPN IP adreses pārbaudītāju, lai pārbaudītu jūsu atrašanās vietu. Ja jūsu IP sakrīt ar jūsu VPN adresi, tad jaunā IP adrese ir droša, un jūs varat rīkoties ar visu nepieciešamo ātrumu.

Ekrānuzņēmums: ExpressVPN lapa Kas ir mans IP. Ja atrodaties ASV, varat piekļūt Southwest Airlines.

Tagad dodieties uz southwest.com un izmantojiet vietni tā, kā jūs parasti darītu. Atcerieties, ka jums nav nepārprotami jāpierakstās vai jāievada kāda informācija; bet, ja jums jau ir dienvidrietumu konts, tagad to vajadzētu izmantot kā parasti.

Jūs varat iegādāties jaunu biļeti vai pārbaudīt cenas!

Ekrānuzņēmums: Southwest Airlines rezervēšanas lapa. Saņemiet budžeta lidojumus uz ārzemēm, izmantojot ExpressVPN.

Jā. Tas tiešām ir tik vienkārši.

Atgādinājums: lidojot, neaizmirstiet izmantot VPN

Kā kopīgs ir lidostas un aviokompāniju Wi-Fi? Tā kā jebkurā brīdī jebkurā aviokompānijas tīklā ir milzīgs lietotāju trafiks, ir jutīgs sensitīvo datu daudzums, kas pārvietojas starp vairākām ierīcēm.

Ja vēlaties droši pārlūkot - neatkarīgi no tā, vai atrodaties uz zemes vai gaisā -, vienmēr turiet ieslēgtu VPN. Kā papildu bonusu jūs pat varat izmantot savu VPN, lai apmeklētu vietnes, kuras ierobežo jūsu aviosabiedrības Wi-Fi tīkls. Tā ir abpusēji izdevīga.

Piekļuve piešķirta: kā izmantot Southwest Airlines ārzemēs
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.