Tehnoloģija un aģentūra: 5 veidi, kā ar jums var manipulēt tiešsaistē

tehnoloģiju aģentūra

Nav noslēpums, ka internets ir spēcīgs informācijas un ērtības avots ikvienam. Mēs apmeklējam to, lai uzzinātu par pasauli, sazinātos ar draugiem un ģimeni un izbaudītu visa veida brīnišķīgu saturu.

Tā kā mēs izmantojam savus iecienītos tiešsaistes pakalpojumus, viņiem ir viegli uzticēties un domāt, ka tie pastāv tikai tāpēc, lai kalpotu mums. Bet vai tā ir taisnība? Tehnoloģiju parādīšanās mums ir devusi daudz ērtības, taču tā ļāva arī uzņēmumiem izmantot mūs pašu mērķu sasniegšanai.

Izlasiet 5 tiešsaistes taktikas, kuras bieži tiek izmantotas, lai nolaupītu jūsu darba kārtību un aizstātu to ar citas personas taktiku.

1. Kas ir (nav) izvēlnē?

Lielākā daļa cilvēku ir dzirdējuši par In-N-Out Burger - Kalifornijas burgeru ķēdi, kas slavena ar savu slepeno ēdienkarti. Neinformēts, šķiet, ka nav daudz, kas atšķir In-N-Out piedāvājumus no konkurējošo restorānu piedāvājumiem. Tomēr entuziasti zina, ka labākie priekšmeti faktiski atrodas slepenā izvēlnē In-N-Out (esat laipni gaidīti), un šī informācija ļauj viņiem iegūt vairāk no apmeklējuma.

Tāpat uzņēmumi bieži nodrošina daļējas vai “kontrolētas” izvēlnes, kas atvieglo vēlamo iespēju izvēli un grūtāk izvēlēties tās, kas mums varētu būt labākas. Tas darbojas tāpēc, ka mēs bieži uzskatām, ka parādītās iespējas ir izsmeļošas, un neuzdodam šādus jautājumus: “Vai šīs ir visas iespējas?”, “Vai šīs iespējas tiešām atbilst manām vajadzībām?” Un “Vai izvēlnes sniedzējam ir stimuls reklamēt noteiktas iespējas salīdzinājumā ar citiem? ”

Nākamreiz, kad ritināsit Yelp vietni, kur paēst vai ķemmēt produktus Amazon, ņemiet vērā sākotnējo mērķi, pieņemot lēmumu. Atcerieties novērtēt izvēlni, ņemot vērā tās spēju apmierināt jūsu vajadzības, un nebaidieties meklēt citas izvēlnes, ja pašreizējā nav pietiekama.. Gandrīz vienmēr ir cita izvēle.

2. Sociālo mediju izmantošana kā spēļu automāti

Cilvēki bieži domā, ka labākais veids, kā kādu piesaistīt kādai aktivitātei, ir apbalvot viņu katru reizi, kad viņš veic kādu darbību. Patiesība, jūs varat pārsteigt, uzzinot, ir gadījums, kad “mazāk ir vairāk”.

Pētnieki ir atklājuši, ka mainīgais atalgojuma grafiks ir visefektīvākā metode, kā vēlamo izturēšanos pārveidot ieradumos. Pamata iemesls ir vienkāršs: tā vietā, lai apbalvotu lietotāju katru reizi, kad viņš izmanto tiešsaistes pakalpojumu (ļaujot viņam apstāties, kad viņš ir apmierināts), lietotājs tiek atlīdzināts tikai reizēm. Tas mudina lietotāju atkārtoti izmantot pakalpojumu, cerot, ka nākamā aktivitātes atkārtošanās būs tā, par kuru viņi tiks apbalvoti.

jauns-patīkTas, ko visi cer redzēt katru reizi, piesakoties: tieši 2 jauni paziņojumi.

To viegli pamanīt. Mēs pastāvīgi pārbaudām savus Facebook kontus, jo mēs domājam, ka nākamā pieteikšanās varētu mūs apbalvot ar jaunu fotoattēlu vai statusa atjauninājumu no tuviem draugiem. Mēs atgriežamies pie savas iecienītās mobilās spēles lietotnes, cerot, ka nākamais izspēles rezultāts atvērs jaunu līmeni vai bonusu. Un tieši tāpat šo pakalpojumu sniedzēji spēj mūs piesaistīt savai platformai, gūstot labumu no papildu reklāmas vai pirkumiem lietotnē..

3. Ja neesat lasījis šo ...

Tas piesaistīja jūsu uzmanību, vai ne? Ja tā, tad neesi viens. Pētījumi rāda, ka cilvēki daudz aktīvāk reaģē uz zaudējumu sāpēm nekā uz labumu, ko gūt. Tātad, kaut arī tiešsaistes reklāma, kurā pircējiem tiek norādīts “rīkoties tūlīt, lai saņemtu atlaidi 50 ASV dolāru!”, Iespējams, nebūtu pārāk efektīva (pircējs pārāk daudz nerūpējas par kaut ko, kas nav viņu pašu), to pašu sludinājumu var pārrakstīt, lai kliedzētu “rīkoties” tagad vai jūs pazaudējat USD 50! ”

Lai arī ziņa lielākoties ir tāda pati, piedāvājums tiek mainīts kā tāds, kas auditorijai jau pieder un kuru jāzaudē. Kā jums var būt aizdomas, ar to bieži vien pietiek, lai pārliecinātu kādu rīkoties pēc kaut kā, kas viņam, pirmkārt, nebija vajadzīgs.

Tāpēc jums nākotnē ir jāuzdod sev daži vienkārši jautājumi: vai man tiešām ir nepieciešams, ko šis tiešsaistes piedāvājums man pārdod? Vai aprakstītais “zaudējums” patiesībā ir slēpts papildinājums, kas man patiesībā nav vajadzīgs?

4. Kāju iegūšana jūsu durvīs (jautāt vairāk)

Ikvienam ir šis draugs. Jūs zināt, kurš lūdz jūs aiziet uz mēbeļu veikalu, lai iepirktos pa logu, un galu galā vedina jūs nēsāt un salikt jauno nopirkto plauktu. Tas nav labs draugs. Skumji ir tas, ka tiešsaistē ir daudz cilvēku, kuri vēlas būt jums tāda veida draugi.

Daudziem uzņēmumiem patīk izmantot šāda veida “pakāpeniskas iesaistes” taktiku, lai panāktu konvertēšanu (un samaksātu viņiem naudu). Piemēram, ģitāras ražotājs bieži ļaus jums noformēt savu sapņu cirvi viņu vietnē, nevis tieši lūgt iegādāties ģitāru. Izmantojot pievilcīgo vizuālo saskarni, jūs vispirms izvēlaties vēlamo ģitāras korpusu, pārejiet pie vēlamā tilta un kakla un aptinaties ar personīgi izvēlētu fretboard un rakstainu apdari..

Kad redzat savu pabeigto prototipu, jūs jau esat ieguldījis laiku un pūles savas sapņu ģitāras noformēšanā, un ražotājam ir daudz vieglāk pārdot jums šo individualizēto produktu. Jūs, bez šaubām, maksāt viņiem prēmiju arī par privilēģiju, ka viņiem ir arī pielāgots instruments.

5. Turpiniet to darīt: Bottomless Bowls

Vēl viens veids, kā uzņēmumi liek jums pieķerties savam saturam, ir nepārtraukti sniegt jums vairāk par to. Pārtikas psiholoģijas pētījums parādīja, ka cilvēki, dzerot zupu no “bļodām bez dibena” (lēnām uzpildot bļodas, kas piestiprinātas pie galda), patērēja apbrīnojami par 73% vairāk nekā cilvēki, kas ēd no regulārām bļodām. Bļoda bez grunts lietotājiem arī lēsa, ka viņi vidēji patērēja par 140,5 mazāk kaloriju nekā patiesībā. Nav pārsteigums, ka uzņēmumi ir izmantojuši šo ieskatu savā labā.

kaķis-video-jaunsSmieklīgi kaķu video ir daudz līdzīgi aspirīnam. Ja jūs nevarat atcerēties, cik daudz esat patērējis, atbilde, iespējams, ir “par daudz”.

Daži beztaras bļodu interneta ekvivalenti ir mūsu nebeidzamās Facebook plūsmas un YouTube automātiskās atskaņošanas funkcionalitāte. Tā vietā, lai ļautu mums viegli atslēgties no satura pēc pāris ritināšanas vai video atskaņošanas, šīs platformas mums pastāvīgi parāda jaunu saturu, kas “jūs varētu interesēt”. Kopā ar mūsu netiešo neiecietību pret zaudējumiem nav pārsteigums, cik daudzi no mums var neapzināti pavadīt stundas katru dienu šajos kanālos, patērējot saturu, kas mums nav vajadzīgs, vienlaikus kļūstot par ieņēmumu iespējām pakalpojumu sniedzējiem..

Pārvērtot savus iemeslus par viņu iemesliem

Galu galā šo piecu taktiku kopējā tēma ir tā, ka uzņēmumi bieži mēģina mainīt jūsu apsvērumus to iemeslos. Varbūt jūs vienkārši meklējat pieejamu tālruņa plānu, bet tīkla pakalpojumu sniedzējs var viegli apvienot dažas nevajadzīgas funkcijas, lai pievilinātu jūs pierakstīties uz dārgāku pakalpojumu. Varbūt jūs vienkārši vēlaties sekot līdzi aizjūras draugam tiešsaistē, taču sociālo mediju platformas var uzturēt jūs viņu vietnē (patērēt viņu reklāmas), pastāvīgi rādot jums statusa atjauninājumus un citu pazīstamu cilvēku fotoattēlus..

Vai tas nozīmē, ka mums vajadzētu neuzticēties visam, ko mēs redzam tiešsaistē? Ne īsti. Galu galā šķiet mazliet skarbi zvērēt visu veidu tehnoloģijas (un to piedāvātās ērtības) tikai tāpēc, ka daži uzņēmumi izmanto papildu iespējas nopelnīt naudu.

Tomēr tas patiešām atgādina, ka mums jābūt lietpratīgiem interneta lietotājiem - lietotājiem, kuri novērtē interneta priekšrocības, apzinās mūsu tiešsaistes mērķus un ir piesardzīgi par kļūdām, kas sagaida, kad tehnoloģijai ļausim mainīt šos mērķus..

Tehnoloģija un aģentūra: 5 veidi, kā ar jums var manipulēt tiešsaistē
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.