Uzturēšanās tiešsaistē privāti varētu ietaupīt lielus dolārus

Pirkstu nospieduma ilustrācija, bet iekšējās līnijas veido dolāra zīmi. Bums!

Līdz šim lielākie likumpārkāpēji, runājot par jūsu datu ieguvi, nav valdības vai policija, bet gan reklāmas aģentūras. Viņi nopirks jūsu kredītkartes vēsturi no jūsu bankas, iegulās izsekotājus viņu apmeklētajās tīmekļa lapās un pievilinās jūs lejupielādēt rīkus, kas pēc iespējas vairāk uzrauga jūsu izturēšanos..

Mērķis: uzzināt par savu uzvedības paradumiem un paredzēt ne tikai to, ko konkrētajā laikā vēlaties iegādāties, bet arī to, cik daudz esat gatavs par to maksāt. Katrai precei un pakalpojumam ir sava vērtība, ko ekonomisti sauc par “rezervācijas cenu”.

Kāda ir jūsu rezervācijas cena?

Jūsu rezervācijas cena ir precīza summa, kuru esat maksimāli gatavs maksāt par produktu. Jo zemāk par rezervācijas cenu jūs varat iegādāties preci, jo izdevīgāka jums ir tirdzniecība.

Jūsu preces rezervācijas cena visu laiku var mainīties. Atgriežoties no tāla pārgājiena, jūs esat gatavs maksāt vairāk par ūdeni nekā citreiz. Ja jūs steidzaties, jūs varētu būt gatavs maksāt vairāk par braucienu nekā tad, kad jums ir laiks.

Ja reklāmas aģentūra par jums zina pietiekami daudz, tā, iespējams, varētu pareizi uzminēt, kāda ir jūsu precīzā rezervācijas cena par uzlādes kabeli, lidojumu vai viesnīcas numuru. Viņi varēs vienmēr iekasēt tieši tik daudz, cik kaut kas jums ir vērts. Ne vairāk darījumu, ne vairāk cenu caurskatāmības, un visa vērtība, ko rada tirdzniecība un birža, nonāk līdz tirgotājam.

Fiziskajā pasaulē tik plašu cenu diskrimināciju ir grūti izpildīt. Var būt grūti identificēt klientus pirms pirkuma veikšanas (atšķirībā no maksājuma vietas ar kredītkarti), un vēl grūtāk ir citēt katru klientu atšķirīgu cenu..

Tomēr tiešsaistē tas var būt viegli, jo klienti ir viegli identificējami, izmantojot savus kontus, e-pasta adreses, saglabātās sīkdatnes un IP adreses. Iespējams, vietne var identificēt jūs tikai ar jūsu pārlūkprogrammu.

Apsveriet šo taktiku, lai paliktu anonīms tiešsaistē:

Izmantojiet VPN

VPN slēps jūsu IP adresi no vietnes, kuru apmeklējat, tādējādi apgrūtinot jūsu ienākumu identificēšanu pēc pasta indeksa vai korelējot jūsu meklēšanu no iepriekšējiem apmeklējumiem. Varat arī pārslēgt serverus, lai redzētu cenas apmeklētājiem no dažādām valstīm, kas var būt priekšrocība, jo īpaši ceļojumu vietnēs. Iepērkoties tiešsaistē, esiet piesardzīgs, izmantojot bezmaksas VPN vai Tor, jo jūsu tīmekļa trafiks var būt sajaukts ar krāpnieku trafiku un jūsu maksājums var tikt noraidīts..

Notīriet sīkfailus vai izmantojiet inkognito logu

Jūsu pārlūkprogrammas inkognito režīms pats par sevi nepateiks tevi pilnīgi anonīmu, taču tas atvērs jaunu logu bez esošiem sīkfailiem. Tas vietnēm padara vēl grūtāk saistīt jūsu apmeklējumu ar iepriekšējiem apmeklējumiem, lai uzzinātu, ko jūs parasti iepērkaties. Aizverot inkognito logu, visi tā sīkfaili tiek automātiski izdzēsti, un, atverot to no jauna, jūs sākat svaigu.

Izmantojiet reklāmu bloķētāju

Kā pārlūka paplašinājumu varat izmantot tādu reklāmu bloķētāju kā Ublock Origin (Chrome, Firefox, Opera), lai ne tikai neļautu jums redzēt reklāmas, bet arī neļautu reklāmdevējiem uzzināt par jūsu ieradumiem. EZF privātuma žetons var arī palīdzēt vēl vairāk ierobežot jūsu pārlūkošanas iespējas.

Jūsu privātuma aizsardzībai ir ļoti jūtams ieguvums. Neļaujot uzņēmumiem uzzināt par jūsu tēriņu paradumiem, jūs ilgtermiņā iegūsit labākus piedāvājumus un padarīsiet neiespējamu uzņēmumus diskriminēt jūs, iekasējot no jums augstākas cenas..

Uzturēšanās tiešsaistē privāti varētu ietaupīt lielus dolārus
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.