Vada sagriešana: 7 tiešraides TV straumēšanas pakalpojumu salīdzināšana

Šķēres sagriež caur auklu.

Kabeļtelevīzijas novirzīšanas tendence tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem ir straujāka un pamatota iemesla dēļ: tā ir lētāka, ērtāka un sniedz jums lielāku izvēli. Un, ja jūs to lasāt tagad, iespējams, jūs meklējat arī alternatīvas tam dārgajam kabeļa paketam, kas jums ir šobrīd. Bet ar dažādajām kabeļu griešanas iespējām jūs varat izvēlēties, kā jūs zināt, kura no tām ir jums vispiemērotākā?

Vada sagriešanas iespējas straumēšanas pakalpojumiem

Mēs sadalām to, ko jūs saņemat, izmantojot dažus no populārākajiem pakalpojumiem.

1. YouTube TV

Valsts: ASV.
Sākuma cena: 50 USD / mēnesī
Minimālais kanālu skaits: 70
Pārbaudes laiks: 30 dienas

Viens no augstākas kvalitātes pakalpojumiem ir YouTube TV, kas ļauj piekļūt vairāk nekā 70 kanāliem ar tiešraides TV pārklājumu, ieskaitot 24 stundu ziņu tīklus un dažādu sporta kanālu sadalījumu. Pašlaik tas ir pieejams tikai ASV, un vietējā TV pārklājums mainās atkarībā no jūsu ievietotā pasta indeksa. Līdz pat deviņiem mēnešiem varat arī saglabāt ierakstus pārraidēs, kuras vēlaties atkal skatīties mākoņa DVR..

2. Sling TV

Valsts: ASV.
Sākuma cena: 25 USD / mēnesī
Minimālais kanālu skaits: 25
Pārbaudes laiks: 7 dienas

Sling TV ir uz ASV balstīts straumēšanas pakalpojums, kas ir lieliska alternatīva tiem, kuri vēlas nolaist savu kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzēju un kuriem ir lielāka izvēle par lētāku cenu. Izvēlei ir trīs komplekti: Sling Orange, Sling Blue un Sling Orange un Blue.

Oranžā un zilā krāsā ir atšķirīgas TV kanālu izvēles iespējas, lai jūs varētu tiem piekļūt, tāpēc noteikti pārbaudiet, kuru kanālu jūs visticamāk izmantosit. Piemēram, oranžā krāsā jūs varat skatīties tikai vienā ierīcē, bet ar Zilo abonementu jūs varat skatīties uz trim atsevišķiem ekrāniem. Ja jūs maksājat 40 USD par oranžo un zilo abonementu, varat straumēt vienlaikus četrās atsevišķās ierīcēs.

3. AT&T TV tagad

Valsts: ASV.
Sākuma cena: 65 USD / mēnesī
Minimālais kanālu skaits: 45
Pārbaudes laiks: 7 dienas

Iepriekš pazīstams kā DirecTV Now, AT&T TV Now ir visdārgākā kabeļa alternatīva šajā sarakstā, lai gan tā standarta komplektā ietilpst tādi kanāli kā HBO un ESPN. Citus premium kanālus, piemēram, Showtime, var pievienot pa daļām, kā arī ekskluzīvas sporta paketes, piemēram, NFL svētdienas biļeti. AT&T TV Now, šķiet, nav iebiedēta konkurence straumēšanas arēnā, jo tā 2019. gadā paaugstināja savas cenas no USD 50 līdz USD 65 (zemākajā) Plus līmenī un no USD 70 līdz USD 80 par Max līmeni..

4. Hulu ar tiešraidi TV

Valsts: ASV.
Sākuma cena: 55 USD / mēnesī
Minimālais kanālu skaits: 60
Pārbaudes laiks: 7 dienas

Hulu ir gan video pēc pieprasījuma, gan tiešraides TV straumēšanas iespēja. Tās opcija, kas paredzēta tikai VOD, sākas ar 6 USD / mēnesī, bet, ja vēlaties arī Live TV, jums būs jādomā par vairāk nekā 55 USD / mēnesī. Kā ar AT&T TV tagad, Hulu nesen paaugstināja arī cenas, tāpēc jūs vēlēsities izmantot visus sezonālos piedāvājumus, kas varētu parādīties. Tiešraides TV pakete ļauj jums skatīties uz neierobežotiem ekrāniem un piedāvā uzlabotu Cloud DVR, lai ierakstītu visas pārraides, kuras jūs, iespējams, esat palaidis garām. Lai skatītos šovus bez reklāmām, jums būs jāpievieno vēl 6 USD.

5. fuboTV

Valsts: ASV.
Sākuma cena: 55 USD / mēnesī
Minimālais kanālu skaits: 109. lpp
Pārbaudes laiks: 7 dienas

Ja jūs interesē tikai jaunāko sporta spēļu noķeršana, fuboTV būs viss, kas jums nepieciešams, aptverot vairāk nekā 30 000 pasākumu, ieskaitot NBA, NFL, MLB un NHL spēles. Standarta paketē ir jūsu iecienītākie kabeļtelevīzijas kanāli, kas koncentrējas uz sportu, ziņām un filmām. Iespējamie papildinājumi ietver Showtime kanālus un vēl vairāk sporta veidu.

6. Zattoo

Valsts: Vācija, Šveice
Sākuma cena: Bezmaksas
Minimālais kanālu skaits: 249 (30 HD formātā)
Pārbaudes laiks: 30 dienas (Premium / Ultimate abonementiem)

Ja jūs dzīvojat pāri Atlantijas okeānam un galvenokārt skatāties Eiropas televīzijas kanālus, Zattoo būs viss, kas jums nepieciešams. Zattoo ir interneta TV platforma, kas pārraida dažādus tiešraides TV un saturu pēc pieprasījuma. Pakalpojums ir pieejams Šveicē un Vācijā, bet daži abonenti var piekļūt arī Zattoo visā ES un Lielbritānijā. Ar 249 kanāliem, no kuriem izvēlēties, jums netrūks iespēju (ja vien nevēlaties skatīties ASV kanālus)..

7. TVPlayer

Valsts: UK
Sākuma cena: Bezmaksas
Minimālais kanālu skaits: 45
Pārbaudes laiks: 30 dienas (ar Premium)

Ja jūs vēlētos vairāk angliski orientēta satura, TVPlayer var piedāvāt jums vislabāko kanālu izvēli. Mēs saskaitām aptuveni 45 kanālus, ieskaitot BBC un ITV kanālus. Ir bezmaksas, piemēram, BBC, un daži, kas ir pieejami tikai ar Premium paketi, piemēram, ITV2, 3 un 4. Ja jūs piesaistat sevi Premium līmeņa abonementam, kas nodrošina HD straumēšanu desmitiem kanālu, varat samaksāt mēnesī 7 GBP mēnesī vai 70 GBP visu gadu.

Labākie tiešraides pakalpojumi 2020. gadā

Labākais tiešraides straumēšanas pakalpojums ir atkarīgs no tā, kuru izmantosit visvairāk. Neatkarīgi no tā, vai vērojat savas iecienītās komandas spēli vai vērojat vietējos jaunumus, ir pieejams daudz labu kabeļu griešanas iespēju, kas netraucēs banku. Un vienmēr ir Netflix.

Vada sagriešana: 7 tiešraides TV straumēšanas pakalpojumu salīdzināšana
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.