Bir VPN ile dünyayı nasıl gezdim ve TV izledim

izlemek-with-vpn

Kendinden tanımlı bir ‘seyahat arkadaşı’ mısın? Yeni insanlarla tanışmayı, yeni yerler görmeyi ve yeni kültürler deneyimlemeyi seviyor musunuz??

Aslında seyahat edene kadar olduğumu sanıyordum. Sonra tüm zamanımı televizyon izleyerek geçirdim. TV izlemeyi seviyorum ve dünyada çok şey var!

Tabii, ufkunuzu genişletmek ve dünyanın diğer bölümlerinin nasıl çalıştığını görmek güzel, ancak çok fazla saçmalık var: valizinizi sarmak, havaalanı güvenliğinde sırada beklemek, bir sonraki oturmak zorunda olduğunuz küçük bir uçağa tıkmak düzgün nefes almayı bilmeyen, katmanlarla uğraşan, göç yoluyla giden, bir otele giriş yapan ve çifte rezervasyon yaptırdığını fark eden, ulaşım bulmak, yataktan kalkmak, insanlarla konuşmak….

Bazen (her zaman) sadece otel perdelerini kapatmak, dışarıdaki o güzel dünyayı görmezden gelmek ve TV’ye koymak istiyorsunuz.

Seyahatlerimde bir VPN kullanmak, dünyanın her yerindeki sunucu konumlarına bağlanabildiğim anlamına geliyordu, aksi takdirde mevcut olmayan en iyi içeriğe ve sitelere her zaman erişebildiğimden emin oldum. Parlak.

nasıl yapılır-izle-cwOtel odamdan görmediğim Times Meydanı’ndan bir görüntü

Durak 1: ABD – Proxy VPN ile CBS ve CW gibi Kanallar Nasıl İzlenir

ABD’de görülecek çok şey ve izleyecek çok şey var. Ne zaman ziyaret edersem, yardım edemiyorum ama DirectTV izlemek ve büyük hamburger siparişi vermek için VPN’imi kullanarak tüm günümü harcıyorum. İsteğe Bağlı izlemekten ve büyük hamburger yemekten sıkıldığımda (ki bu asla), bazen CBS Tam Erişim’i izlemek için VPN’imi kullanıyorum! (Yine de büyük hamburger sipariş ediyorum).

Bazen, seyahat ederken, daha genç kendimle yeniden bağlantı kurma isteğim var, bu yüzden CW TV’yi açmak için bir VPN proxy kullanıyorum. Aslında çok güzel. Tüm bu harika TV ve büyük hamburgerler otel kapınıza geldiğinde kimin keşfetmesi gerekiyor? Bu adam değil.

Durak 2: Kanada – Kanada Hakkında En İyi Bölüm Sling TV İzlemek

ABD’nin kuzeyindeki güzel toprak kütlesi sadece Mounties ve akçaağaç şurubundan daha fazlası ile bilinir. Özellikle yaz aylarında, biraz daha az soğuk olduğu zaman ziyaret etmeyi seviyorum. Zamanımı manzaraları ve sesleri ıslatarak geçirirken, genellikle günlerimi Sling TV izleyerek harcıyorum. Sadece seviyorum. Yaşasın! Kanada’da Sling TV’yi nasıl alacağınızı merak ediyorsanız, cevap bir VPN’dir.

Durak 3: İsviçre – Avrupa’yı Zattoo VPN ile Görmek

İsviçre son zamanlarda haberlerde, bankacılık skandalları ve Panama Sızıntısı ile ilgili. Zürih harika bir şehir – tam olarak Avrupa’nın nasıl görüneceğini hayal etmiştim.

Çok sevdim, ama İsviçre ağırlıklı olarak Almanca konuşuyor, bu yüzden öğrenmek için çok tembelim. İyi olduğum şey televizyon izlemek. Ve televizyon Zürih’ü altyazılı görmeme izin veriyor. Boom. Teşekkür ederim, TV.

Zattoo TV, İsviçre’deki en büyük içerik kütüphanesine sahip gibi görünüyor. Canlı bir uygulama ve çok sayıda futbol var. Almancada şutbol olması dışında Sportschau ve Sport Ard bunu 7/24 gösteriyor. Hedef!

Dur 4: İngiltere – Bir VPN ile 4OD Nasıl İzlenir

Krallar ve kraliçeler. Herkes İngiltere’nin onlarla dolu olduğunu biliyor. Evet, hava korkunç, ama en azından kabukları var.

İngiliz TV izlemek gerçek bir zevktir ve yetişkin dili mükemmel kabul edilebilir görünmektedir. Her canlı kanalda. Doğru, İngiltere; görkemli, lazımlıklı kahramanlar.

Kesinlikle izlemeye değer 4OD, Channels 4’ün çevrimiçi talep hizmeti, E4 ve daha fazlasından en son komedi ve drama ile dolu. Muhteşem şeyler.

Durak 5: Avustralya – Avustralya TVlerini Online İzleyin

Avustralya ünlü bir şekilde sizi öldürmek isteyen şeylerle doludur; bu, Avustralya TV’sini çevrimiçi izlerken çok net bir şekilde açıklanmıştır. Timsah Avcısı, Survivor – Avustralya Outback ve hepsinden kötüsü Avustralya’nın Got Talent’i bir otel odasında güvenli bir şekilde kilitlendiğinize seviniyor.

ExpressVPN, bir VPN’nin güvenlik özelliklerini müjdelemeyi ve size söyleyeyim, Avustralya TV izlemek için bir VPN (sanal özel ağ) kullanmak, kızgın bir koala tarafından saldırıya uğramaktan kesinlikle daha güvenli. Sadece şu şeylere bakın:

sanal özel ağHayır teşekkürler.

Öte yandan, Avustralya’da kriket var. Görünüşe göre sadece güneşte içmek için bir bahane olarak icat edilen muhteşem bir spor. Saygı, Avustralya.

6: Hindistan – Sadece Hotstar’ı İzleyin

Hindistan, Avustralya kadar kriketle dolup taşıyor ve bir Hotstar VPN ile neredeyse 7/24 izleyebilirsiniz. Ama hepsi kriketle ilgili değil; Hotstar, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri ve daha da önemlisi Bollywood! Bu şeyler inanılmaz. Bütün gün Hotstar Bollywood izleyebilirim.

Çok fazla dram!

Oyunculuk özel bir şey ve eminim görünüşe göre rastgele şarkı ve dans dizilerini tahmin ederek bir içme oyunu var.

Akış Hotstar, akış hayatı, diyorum ki…

Umarım dünya gezisinden zevk alırsınız. Ben yapmadım.

Yine de, VPN’im her türlü nedenden dolayı seyahat ederken oldukça kullanışlı oldu.

Dünyanın dört bir yanından en sevdiğiniz TV hangisi? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Öne Çıkan Resim: Peshkova / Depozito Fotoğrafları
Times Meydanı: Hackman / Mevduat Fotoğrafları

Bir VPN ile dünyayı nasıl gezdim ve TV izledim
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.