ExpressVPN TPP’ye karşı sallanmaya hazır – değil mi?

[ware_item id=33][/ware_item]

Tanklarda tanıdık bir sahne tabaklanmış bros, çift fisting biraları, selfie çubuklarının etrafında dolaşan arkadaş gruplarını ve uzaktaki iyi müziği yakıyor.


Yaz konseri sezonu başlıyor.

Büyük isim festivallerinin çoğu harika çünkü bize rahatlama ve biraz buhar atma şansı veriyorlar. Bununla birlikte, bazen ortak bir nedenin etrafında birleşirken sıkışabileceğimiz bir fark yaratan bir etkinliğe gitmek güzeldir. Güçlendirici geliyor, değil mi??

Sosyal bilince göre, bu yaz en sıcak bilet TPP'ye karşı Rock. Kadro hasta - Makineye Karşı Öfke Tom Morello'yu içeriyor, Kayıp şap Evangeline Lilly, Jolie Holland, Chumbawamba'dan Danbert Nobacon ve diğerleri. Tur, TPP veya Trans-Pasifik Ortaklığı tarafından ortaya çıkan tehdit hakkında farkındalık yaratmaya odaklanıyor. Ve sadece ilgilenen sanatçılar değil - Fight for the Future, Sierra Club ve ExpressVPN gibi organizasyonlar da destek veriyor.

TPP'ye Karşı Rock, Seattle ve Portland gibi büyük West Coast şehirlerinde tur tarihlerini duyurdu. En iyi kısım? Biletler ÜCRETSİZDİR. Tek yapmanız gereken RSVP.

TPP Neden Kötü??

ExpressVPN'in birçok kez yazdığı gibi, TPP, ABD de dahil olmak üzere 12 ülke tarafından gizlice müzakere edilen felaketli bir ticaret anlaşmasıdır. Şirket lobicileri anlaşma üzerinde büyük etkiye sahipti. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, hepimizin çok endişelenmesi gereken bazı hükümler var.

En korkutucu, yüz milyonlarca insanın İnternet'te bilgi paylaşımını sınırlandırabilecek bir dizi yeni fikri mülkiyet kuralıdır. Anlaşmada yer alan kurallar, mevcut herhangi bir uluslararası anlaşmadan çok daha katıdır. Vikipedi anlaşmaya karşı çıktı çünkü son derece uzun telif hakkı şartlarını uyguluyor.

Diğer aktivist hareketler de endişe vericidir. İşçi hakları grupları, üreticiler için kaybedilen işlerden endişe ediyorlar, çevreciler anlaşmanın dünya çapında frackingte bir artışa yol açabileceğini ve gıda güvenliği uzmanlarının ithal gıda maddelerinin incelemesinin eksikliğinden endişe duyduğunu söylüyor.

TPP'yi Durdurmak İçin Ne Yapabilirsiniz??

İlgili 12 ülkenin liderleri ticaret sözleşmesini çoktan imzalamış olsalar da, hala onaylanmaları gerekiyor. ABD örneğinde, bu kongre onayının alınması anlamına gelir. Tepedeki Söz, Obama yönetiminin Kasım ayındaki seçimlerden sonra Kongre topal oturumundan yararlanmaya çalışacağı yönündedir.

Kongre üyenize ne düşündüğünüzü söyleyin. TPP’nin dilekçesine karşı Rock imzalayın. Mesajı yaymak ve diğer seçmenleri harekete geçirmek için #RockAgainstTheTPP hashtag'i ile sosyal medyada yayınlayın. Mümkünse, dışarı çıkmak ve daha fazla bilgi edinmek için TPP'ye Karşı Bir Rock turuna katılın.

TPP konserine karşı bir Rock'a gidecek misin? Belki aşağıya bir yorum bırakarak benzer fikirli İnternet anlayışlı rock'ları bulacaksınız!

ExpressVPN TPP'ye karşı sallanmaya hazır - değil mi?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.