Omegle’den (veya başka bir web sitesinden) yasak nasıl alınır?

Forum yasaklarını yen

Omegle’dan engellendin mi?

Herhangi bir kişinin bir siteden yanlışlıkla yasaklanmasının meşru nedenleri vardır; IP adresini önceden yasaklanmış bir kullanıcıyla paylaşabilir, örneğin.

Yine de bir çözüm var. Tek ihtiyacınız olan, IP adresinizi değiştirecek bir VPN.

İşte yasağı yenmek için kapsamlı bir rehber.

Omegle’dan nasıl yasaklanır

Aşama 1:

  • ExpressVPN hesabı edinin

Bu kadar.

Şimdi herhangi bir ExpressVPN konumuna bağlanın ve hazırsınız. Ancak bu sadece bir Omegle VPN çözümü değildir. Aynı yöntem, sizi engellemek için IP adresi kullanan herhangi bir web sitesindeki yasakları yenmek için kullanılabilir.

IP Bans’a ulaşım

VPN, bilgisayarınız ile çevrimiçi olan her web sitesi veya uygulama arasında güvenli bir tünel oluşturarak çalışır ve anonim olarak seçtiğiniz herhangi bir yerde görünmenize olanak tanır.

ExpressVPN bir VPN hizmeti olmasına ve IP yasaklarını atlamak için bir araç olarak kullanılmamasına rağmen, kendinizi bir web sitesinden haksız yere engellenmiş bulabileceğiniz durumlar vardır. ExpressVPN bu noktada yardımcı olabilir.

Bir web sitesi veya forumun yasaklanmış IP adresi listesine girerseniz, ExpressVPN’e giriş yapın, konumunuzu değiştirin ve farklı bir kullanıcı adıyla web sitesinde / forumda tekrar oturum açın..

Zevk almak.

Hiç bir web sitesi veya forumdan haksız yere yasaklandınız mı? Hikayelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!

Omegle'den (veya başka bir web sitesinden) yasak nasıl alınır?
admin Author
Sorry! The Author has not filled his profile.
  Edward Snowden ExpressVPN stajını kabul etti